ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

http://kynigetikes.selides.org/index.ph ... t=FaceBook

Eνα ωραιο αρθρο οσον αφορα την κυνηγετικη φωτογραφια που αφορα ολους μας, ωστε να δειχνουμε πιο καλη εικονα σαν κυνηγοι.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

ARRWSTOSFASSAS έγραψε:
14,9,13.jpg
Ναι ειναι στην κυπρο!!!
Έπιασεν η ευχή μου! ;)

Μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά για τη συγκομιδή και τις φωτογραφίες!

Σόλωνα σε καταλαμβαίνω απόλυτα, ευτυχώς υπάρχουν και αυτοί που σκέφτονται σωστά και δεν νιώθουμε τελείως μόνοι... :roll:
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ARRWSTOSFASSAS έγραψε:
14,9,13.jpg
Ναι ειναι στην κυπρο!!!
Job well done !!! Bravo κοπελια
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από canastas »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΥΛΙΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΕΣ ΩΡΑΙΑ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.....ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΦΥΛΙ ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΜΑ :D

ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΘΕΣ(ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΠΑΦΟ)ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ...ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ(ΕΥΤΥΧΩΣ)ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3.00 ΟΜΩΣ :roll:

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΨΥΧΗ ΘΕΟΥ ΓΥΡΟ ΜΟΥ!

ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.30 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ 7 ΠΟΥΛΙΑ ΤΟ 1 ΧΑΜΕΝΟ....ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΕΚΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 3.00....ΤΟ ΑΝΤΕΞΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ...ΕΥΕΛΠΙΣΤΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΑΚΟΜΑ 2-3 ΕΥΚΑΙΡΕΙΕΣ!

ΛΟΓΑΡΙΑΖΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ ΟΜΩΣ.....ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 3.00 ΚΑΤΕΦΘΑΣΑΝ 3 ΤΑΛΙΠΑΝ...ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ....ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΧΤΗΠΟΥΝ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ,ΜΕΛΙΣΣΟΦΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΤΟΥΜΕΝΟ ΥΠΗΡΧΕ :twisted:

ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.....ΕΕΕΕΤΗΗΗΗΗΗ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΙΣΩ :roll:

ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΛΛΑ 3 ΑΤΟΜΑ 300Μ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΕΖΟΥΝ ΔΙΣΚΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :o

ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣ ΑΝΑΣΑ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ...ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΣΙΚΛΑΣ ΝΑ ΗΤΑΝ!

5.00 Η ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ .....4.30 ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΠΗΓΑΝ ΣΤΡΑΦΙ....ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΥΠΡΙΟΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!

ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ!!!

ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ :P

Συγχαρητηρια κ. Σολων για τις επυτιχιες παντα τετοια. Τελικα τα καταφερα εχτες πηγα αλλα κρανιου τοπος και απο κυνηγους αλλα και απο πουλια. Κατα τες 9:00 χτυπησε ο φιλος μου μια δεν την κουματαρε ηρθε προς εμενα οπου και της εριξα μια ωραια καλιτζια. Μετα κτυπησε ακομα μια επεσε αλλα δεν την βρηκαμε ποτε. Αυτα ηταν τα πουλια ολοι μερα δεν πηραζει ομως κραταμε υπομονη και δυναμης για τον χειμωνα οπου και θα ξαναερθουμε αντιμετοποι με την σιδερενια...
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Ν'ΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΕΣ.....ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΑΜΕ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Πας για τρυγόνια αποκλειστικά με 8άρια και 9άρια και ξαφνικά κάνουν ντου οι φάσσες ,
και διερωτάσαι μήπως οι σιδερένιες ξέχασαν την πανοπλία σπίτι ?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

Γεια σας κυριοι.Μετα απο πολλες απουσιες απο το φορουμ και απο το κυνηγι λογω δουλειάς εχτες καταφερα να παω 2-3 ωρουες το πρωι πριν την δουλειά ετσι για το γ...ο δλδ.Αναγκαστικα εμεινα 2η γραμμη επιθεσης.Λιγα πουλια στην περιοχη και τα περισσοτερα μεσουρανα.2 μου εδωσαν δικαιωμα και τα πηρα.Η φετινη μου συνταγη για φυσιγγια "οτι πιασει το σιερι μου" δουλεψε ;) ενα concorde και ενα beretta long range στα 30+ με ακαριαια σκοτωματα και 4-5 σκαγια το καθε πουλι.Μαλιστα επεφταν καθαρισμενες :):):)Εικόνα (απλα ξεχασα να τις βγαλω πριν το καθαρισμα)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Breda Pegaso έγραψε:http://kynigetikes.selides.org/index.ph ... t=FaceBook

Eνα ωραιο αρθρο οσον αφορα την κυνηγετικη φωτογραφια που αφορα ολους μας, ωστε να δειχνουμε πιο καλη εικονα σαν κυνηγοι.
Έχει κάποιο δίκαιο!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

SilverPigeonS έγραψε:
Breda Pegaso έγραψε:http://kynigetikes.selides.org/index.ph ... t=FaceBook

Eνα ωραιο αρθρο οσον αφορα την κυνηγετικη φωτογραφια που αφορα ολους μας, ωστε να δειχνουμε πιο καλη εικονα σαν κυνηγοι.
Έχει κάποιο δίκαιο!
Εχει καμποσο δικαιο φιλε silverpigeons!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Breda Pegaso έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:
Breda Pegaso έγραψε:http://kynigetikes.selides.org/index.ph ... t=FaceBook

Eνα ωραιο αρθρο οσον αφορα την κυνηγετικη φωτογραφια που αφορα ολους μας, ωστε να δειχνουμε πιο καλη εικονα σαν κυνηγοι.
Έχει κάποιο δίκαιο!
Εχει καμποσο δικαιο φιλε silverpigeons!
Συμφωνώ φίλε μου!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”