6η αίσθηση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

6η αίσθηση

Δημοσίευση από Sergios »

Είμαι πολύ περίεργος να μάθω απ τον καθένα σας τι νιώθει την ώρα που χαράζει , ακούγονται οι πρώτες ντουφεκιές και
ψιλοσχηματίζετε το τοπίο μπροστά σας μέσα στην νοθκιά του πρωινού και την βουνίσια μυρωδιά του βρεμένου....
BAIKAL 1980

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Sergios έγραψε:Είμαι πολύ περίεργος να μάθω απ τον καθένα σας τι νιώθει την ώρα που χαράζει , ακούγονται οι πρώτες ντουφεκιές και
ψιλοσχηματίζετε το τοπίο μπροστά σας μέσα στην νοθκιά του πρωινού και την βουνίσια μυρωδιά του βρεμένου....

...αυτο που περιεγραψες ειναι απο τις πιο δυνατες στιγμες χαρας μου!!!!ενα γλυκο αγχος και μια ανυπομονησια που σου κανει την αδρεναλινη να χτυπαει κοκκινο!!!!μονο οσοι ειναι κυνηγοι μπορουν να το νιωσουν αυτο!!!
russian bell choke
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2010, 18:46

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από russian bell choke »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Sergios έγραψε:Είμαι πολύ περίεργος να μάθω απ τον καθένα σας τι νιώθει την ώρα που χαράζει , ακούγονται οι πρώτες ντουφεκιές και
ψιλοσχηματίζετε το τοπίο μπροστά σας μέσα στην νοθκιά του πρωινού και την βουνίσια μυρωδιά του βρεμένου....

...αυτο που περιεγραψες ειναι απο τις πιο δυνατες στιγμες χαρας μου!!!!ενα γλυκο αγχος και μια ανυπομονησια που σ

ου κανει την αδρεναλινη να χτυπαει κοκκινο!!!!μονο οσοι ειναι κυνηγοι μπορουν να το νιωσουν αυτο!!![

ρε φιλουι μου μα ποια νωθκια και βρεμενα εν ουλλα καταξερα..... :!: :!: :!: :!: τελος παντων τουτα που λαλις προσθεσε και την τελευταια ρουφκια του τσιαρου ποφισας σβινις τον και λαλις ατε γιε μου πουυντοοοννν:D :D :D
Οπλο αδειο σκοτωνει.....ΠΑΝΤΑ........Oπλο γεματο σκοτωνει .......... καποτε...!!!
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από vti-chris »

Τούτα που λαλείται έννε τίποτε κοντά στο πρωϊνό άδιασμα της ουροδόχου κύστεως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από Sergios »

vti-chris έγραψε:Τούτα που λαλείται έννε τίποτε κοντά στο πρωϊνό άδιασμα της ουροδόχου κύστεως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
που να καταλιας ενα κολωχαρτο τζιαι να σου φακκα το φρέσκο το βορκουι στα @@ χαχαχαχαχα
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

Sergios έγραψε:
vti-chris έγραψε:Τούτα που λαλείται έννε τίποτε κοντά στο πρωϊνό άδιασμα της ουροδόχου κύστεως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
που να καταλιας ενα κολωχαρτο τζιαι να σου φακκα το φρέσκο το βορκουι στα @@ χαχαχαχαχα
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από Dimitris »

Εγώ φίλε μου τη στιγμή της ημέρας που περιέγραψες νιώθω μεγάλη αγωνία για το τι θα μου ξημερώσει

Επίσης πολλές φορές νιώθω να με πιάννει κόψιμο :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dimitris την 29 Οκτ 2013, 21:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από kypros »

Sergios έγραψε:Είμαι πολύ περίεργος να μάθω απ τον καθένα σας τι νιώθει την ώρα που χαράζει , ακούγονται οι πρώτες ντουφεκιές και
ψιλοσχηματίζετε το τοπίο μπροστά σας μέσα στην νοθκιά του πρωινού και την βουνίσια μυρωδιά του βρεμένου....
Τζε να θωρεις ετσι την μουτι του βουνου και να ξηκολουν θκιο μαυρες βολιδες και να ακουεις το γνωστο πιου πιου πιου και οι κουκιδες να μεγαλωνουν και να παιρνουν δυο φαντομ ψηλα πουπανω σου και να καμνεις ενα ομορφο ντουπλε για καλημερα- ουπς σορρυ Σωτο μου μολις εκαμα τουπλε ρεχτα!!!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από Sergios »

kypros έγραψε:
Sergios έγραψε:Είμαι πολύ περίεργος να μάθω απ τον καθένα σας τι νιώθει την ώρα που χαράζει , ακούγονται οι πρώτες ντουφεκιές και
ψιλοσχηματίζετε το τοπίο μπροστά σας μέσα στην νοθκιά του πρωινού και την βουνίσια μυρωδιά του βρεμένου....
Τζε να θωρεις ετσι την μουτι του βουνου και να ξηκολουν θκιο μαυρες βολιδες και να ακουεις το γνωστο πιου πιου πιου και οι κουκιδες να μεγαλωνουν και να παιρνουν δυο φαντομ ψηλα πουπανω σου και να καμνεις ενα ομορφο ντουπλε για καλημερα- ουπς σορρυ Σωτο μου μολις εκαμα τουπλε ρεχτα!!!
έχω το να τα κάμω πάνω μου να βουρω με το παντελόνι κάτω και να ακουετε η ζώνη που φακκα πας τες πέτρες χαχα
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: 6η αίσθηση

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εμεις κοπελια παμε την 1ην κυριακη μισι ωρα πριν ξημερωση κατεβενουμε τσιαρουι mrbrown τσιε να σου δια η μιροδκια του βουνου μεσ την μουττι τσιε πουκατω να θορεις να γινετε παναιρι που τα αυτοκινητα! δεν αγοραζετε με καμιαν τροικα και καμια κριση τουτι ι αισθηση
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”