Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Συνονόματε έπρεπε να του δώκεις 5-6 εξάρκα τζιαί να του πεις να τες αφήνει να ξομακρίζουν λλίον για να μεν τες πατσιαουρκάζει :lol: :lol:

Δεν είναι κυνηγοί φίλε μου είναι απλά τυφεκιοφόροι...
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από πανικος »

MARIOSE έγραψε:Επίσης Πανίκο μου, νάσαι καλά!

Ρε εν το μεταξύ τζιαί εγώ εν παλιο-μπερέττα που έχω αλλά έβαλα του παραλλαγή να μεν καταλάβεται...μάλλον εν για τούτο που εππέφταν εχτές τα πουλιά, εν επαίρναν πρέφα ότι ήταν μπερέττα που εκρατούσα! :mrgreen:
:lol: :lol: καλο το κολπο μαριε τεταρτη θα κολλησω αυτοκολλητο να γραφει κατι τελειως ασχετο οπως
mitsubishi lancer ας πουμε :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Prestige 8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 24 Ιαν 2013, 11:57

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από Prestige 8 »

MARIOSE έγραψε:Συνονόματε έπρεπε να του δώκεις 5-6 εξάρκα τζιαί να του πεις να τες αφήνει να ξομακρίζουν λλίον για να μεν τες πατσιαουρκάζει [emoji38] [emoji38]

Δεν είναι κυνηγοί φίλε μου είναι απλά τυφεκιοφόροι...
Απλά αχαπαροι φιλε μου. Δεν εχουν ιδέα!

Sent from my Samsung Galaxy Note 5
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Μπραβο ρε γειτο μου...ειδες???με λιο πεισμα εδωκαν σου την ευκαιρια φιλε μου!!!!Οσο για αυτά που λεει ο άλλος Μαριος είναι απλα αυτά που βλέπουμε κάθε εξορμηση...εχτες όμως είναι από τις ελάχιστες φορες που ειδα κυνηγο ο οποιος δεν είναι νηστικος...η φασσα που επαιξα ηταν χτυπημενη παρα πολύ από τον ιδιο...ηρθε πανω μου και επεξα την πριν προλαβει να διασταυρωσει τον ποταμο οπου και προφανως θα επεφτε σε καποια φαση...η φασσα επεσε μεσα σε κατι καλαμιωνες...εκαμα 25 λεπτα να την εβρω και κατασκοτωθηκα...όταν την ηβρα και λογο κούρασης και επειδή αυτος ηταν πολύ μακρια μου δεν πηγα να του την παρω...λαλω αν ερτει κοντα να του τη δωκω...ηρθε μετα που καμμια θκιο ωρες...χωρις να ξερω ότι είναι αυτος που την επεξε λαλει μου φιλουι μου επεξες καμμια φασσα που ηταν λιο χτυπημενη το πρωι??λαλω του ηταν πολλα και όχι λιο χτυπημενη ετην τζιαμε πιαστην φιλε μου...λαλει μου μα για ονομα του θεου φιλε μου...αν μεν την επεζες σιουρα δεν επροκειτουν να την ευρω εγω και σιγουρα θα την επαιζαν απεναντη...εν είμαι νηστικος λαλει μου...anw εμαλλωναμε κανενα 15λεπτο ποιος ε να την πιαει και μετα εκατσε τζιαμε μαζι μου καμμια ωρα και ειπαμε τις κουβέντες μας...αυτό είναι το κυνηγι..τιποτα περισσοτερο..και σιγουρα δεν είναι το κρεας που μετρα
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Έτσι είναι γείτο μου, σωστός, η κάρπωση είναι το τελευταίο πράμα! 8-)
Άβαταρ μέλους
Prestige 8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 24 Ιαν 2013, 11:57

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από Prestige 8 »

Έτσι είναι λεβεντες!

Το παν είναι να καμεις το παιχνιδι σου να απολαύσεις , χωρίς παρυσακτους. Ότι είναι το τυχερό μας καλοδεχουμενο.



Sent from my Samsung Galaxy Note 5
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Τι γίνεται παίδες? Εμείς δώσαμε το παρόν μας σήμερα μετά από ένα 2ωρο στις τζιήκλες. Πήραμε 6 πουλιά 2 όπλα αλλά εγώ θα μπορούσα να πάρω ακόμα 1-2. Ευχαριστηθήκαμε και με το παραπάνω έστω και αν τα πουλιά δεν ήταν αρκετά.

Η αλήθεια είναι ότι τώρα που ζευγαρώνουν τις λυπάμαι αλλά η αγάπη για το κυνήγι τους μάλλον θα μας κρατήσει κοντά τους μέχρι και τις 23 του Φεβράρη που είναι και η τελευταία τους μέρα. Οι pc για ακόμα μια φορά ήταν καλές.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από Nikos »

:)
MARIOSE έγραψε:Καλημέρα λεβέντες,

Τάσο μου εκράτουν το πόστο με νύχια και με δόντια που το Σάββατο το πρωί! :lol:

Επέρασα πολλά ωραία παίδες χτες, κυνήγησα με το έτερον ήμισυ (αν και εταλαιπώρησα την λλίο) και το απογευματινό με το λεβέντη το Νίκο. Πήρα 5 φασσάκια αν και για κανένα 1/2 ωρο κατά τις 1-2 εκάμαν μου επίθεση τζιαί εν τα κατάφερα να πιάσω παραπάνω από 1... Οι percorso είχαν την τιμητική τους εχτές αφού και τα 5 πουλιά τα πήρα με αυτές, με όμορφες και ακαριαίες βολές με την 5η και τελευταία να την κτυπώ σε απίστευτο (για μένα τουλάχιστον) ύψος. Λυπήθηκα που όταν ήρτε ο Νίκος τα πουλιά κόπασαν και δεν συνέχισαν να κινούνται όπως πριν αλλά Νίκο μου με φοάσαι και αν βγάλω άδεια από την κυβέρνηση θα έρτω να το ξανακάνουμε το ολοήμερο μας και τούτη τη φορά εν θα επαναλάβω το λάθος του πρωινού. ;)

Φίλε να μεν μου λυπάσε , αφού είπα σου ότι περισσότερο ήρθα να σας δώ... εκόψετε που την άλλη ακρη της Κύπρου να έρθετε και να μην βρεθούμε , απαράδεκτο...!!
Εταλαιπώρησες την ''λίο''??άκου μου τζι λίο, έτο επήε Λευκωσία τζιαι στράφηκε περπατητη! :lol:
Μάριε μου όποτε θέλεις ... θα τα πουμε και τηλεφωνικώς....
Τα λάθη εν για να γίνονται μαθήματα!! ;) :)
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από Nikos »

MARIOSE έγραψε:Τι γίνεται παίδες? Εμείς δώσαμε το παρόν μας σήμερα μετά από ένα 2ωρο στις τζιήκλες. Πήραμε 6 πουλιά 2 όπλα αλλά εγώ θα μπορούσα να πάρω ακόμα 1-2. Ευχαριστηθήκαμε και με το παραπάνω έστω και αν τα πουλιά δεν ήταν αρκετά.

Η αλήθεια είναι ότι τώρα που ζευγαρώνουν τις λυπάμαι αλλά η αγάπη για το κυνήγι τους μάλλον θα μας κρατήσει κοντά τους μέχρι και τις 23 του Φεβράρη που είναι και η τελευταία τους μέρα. Οι pc για ακόμα μια φορά ήταν καλές.
Έτσι μπράβο, μια χαρά Μάριε!! :D
Μια διόρθωση!, Η φάσσα επιτρέπεται μεχρι 24/02!! και όχι 23/02.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Γειά σου λεβέντη μου! Θα τα πούμε και από τηλεφώνου φίλε.

Σωστός ο Νίκος για τις 24/02!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”