Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Απάντηση
PB687 Diamond Pigeon

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

mikros έγραψε:Αλλο να θωρεις το απλο και λυτο Baikal και αλλο να θωρεις ¨ακριβα¨ οπλα...με τα χιλια Baikal :D
Ωραιες φωτογραφιες και ακομα ποιο ωραιες εμπειριες...ειστε απο τους λιγους...ζηλευω
Φίλε μου, συμφωνώ μαζί σου όσον αφορά τα ακριβά όπλα, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχουν άλλη χάρη.

Όπως έχω πει στον Παλιοβερκά τον σύντροφο μου με το Baical του, το αγόρασα σε μια άλλη εποχή (δηλαδή αρκετά πριν την οικονομική κρίση) όπου δεν είχα τις υποχρεώσεις που έχω τώρα και σκέφτηκα για ένα όπλο καλό, να το έχω μια ζωή και να το παραδώσω κάποτε στα παιδιά μου.

Αν θα αγόραζα όπλο τώρα, δεν θα έδινα παραπάνω από το μέγιστο ποσό των χιλίων ευρώ.

Αλλά αφού το έχω, τι να κάμω; :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PB687 Diamond Pigeon την 18 Σεπ 2013, 09:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
mikros έγραψε:Αλλο να θωρεις το απλο και λυτο Baikal και αλλο να θωρεις ¨ακριβα¨ οπλα...με τα χιλια Baikal :D
Ωραιες φωτογραφιες και ακομα ποιο ωραιες εμπειριες...ειστε απο τους λιγους...ζηλευω
Φίλε μου, συμφωνώ μαζί σου όσον αφορά τα ακριβά όπλα, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχουν άλλη χάρη.

Όπως έχω πει στον Παλιοβερκά τον σύντροφο μου με το Baical του, το αγόρασα σε μια άλλη εποχή (δηλαδή αρκετά πριν την οικονομική κρίση) όπου δεν είχα τις αποχρώσεις που έχω τώρα και σκέφτηκα για ένα όπλο καλό, να το έχω μια ζωή και να το παραδώσω κάποτε στα παιδιά μου.

Αν θα αγόραζα όπλο τώρα, δεν θα έδινα παραπάνω από το μέγιστο ποσό των χιλίων ευρώ.

Αλλά αφού το έχω, τι να κάμω; :D

...δωστο μεσα...πιαε 4 BAIKAL..τζαι 3 κοπελες για τα γενεθλια μου ποψε!!!!! :lol:

...ουλλα εγω πρεπει να τα σκεφτουμε!!!!! :roll:
PB687 Diamond Pigeon

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

BAIKAL 1980 έγραψε:
PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
mikros έγραψε:Αλλο να θωρεις το απλο και λυτο Baikal και αλλο να θωρεις ¨ακριβα¨ οπλα...με τα χιλια Baikal :D
Ωραιες φωτογραφιες και ακομα ποιο ωραιες εμπειριες...ειστε απο τους λιγους...ζηλευω
Φίλε μου, συμφωνώ μαζί σου όσον αφορά τα ακριβά όπλα, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχουν άλλη χάρη.

Όπως έχω πει στον Παλιοβερκά τον σύντροφο μου με το Baical του, το αγόρασα σε μια άλλη εποχή (δηλαδή αρκετά πριν την οικονομική κρίση) όπου δεν είχα τις αποχρώσεις που έχω τώρα και σκέφτηκα για ένα όπλο καλό, να το έχω μια ζωή και να το παραδώσω κάποτε στα παιδιά μου.

Αν θα αγόραζα όπλο τώρα, δεν θα έδινα παραπάνω από το μέγιστο ποσό των χιλίων ευρώ.

Αλλά αφού το έχω, τι να κάμω; :D

...δωστο μεσα...πιαε 4 BAIKAL..τζαι 3 κοπελες για τα γενεθλια μου ποψε!!!!! :lol:

...ουλλα εγω πρεπει να τα σκεφτουμε!!!!! :roll:
Τισ θκιο τις κοπελες να τις πιασω εγω τζαι εσου τη μια. Δεχεσαι? :lol:
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

...δωστο μεσα...πιαε 4 BAIKAL..τζαι 3 κοπελες για τα γενεθλια μου ποψε!!!!! :lol:

...ουλλα εγω πρεπει να τα σκεφτουμε!!!!! :roll:[/quote]

Τισ θκιο τις κοπελες να τις πιασω εγω τζαι εσου τη μια. Δεχεσαι? :lol:[/quote]


...δεχουμε ρε...για τους φιλους μου καμνω θυσιες εγω...αχορταγε... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από marinos.a »

Μακάρι να είχα και εγώ έτσι διαμάντι στα χέρια μου.

Αφου εν φασσα που κυνηγάτε οτι οπλο και να εχεις μπορείς να το κυνηγάς και να ειναι σε κατάσταση βιτρίνας

ασε τους αζουλιαριδες να λαλουν
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από KALLITZIA »

BAIKAL 1980 έγραψε:...δωστο μεσα...πιαε 4 BAIKAL..τζαι 3 κοπελες για τα γενεθλια μου ποψε!!!!! :lol:

...ουλλα εγω πρεπει να τα σκεφτουμε!!!!! :roll:
Τισ θκιο τις κοπελες να τις πιασω εγω τζαι εσου τη μια. Δεχεσαι? :lol:[/quote]


...δεχουμε ρε...για τους φιλους μου καμνω θυσιες εγω...αχορταγε... :lol: :lol: :lol:[/quote]
xronia polla file baikal...KATI ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΑΚΟΥΩ... ΠΟΥ ΚΑΜΜΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΙΠΑΜΕ? :)
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

marinos.a έγραψε:Μακάρι να είχα και εγώ έτσι διαμάντι στα χέρια μου.

Αφου εν φασσα που κυνηγάτε οτι οπλο και να εχεις μπορείς να το κυνηγάς και να ειναι σε κατάσταση βιτρίνας

ασε τους αζουλιαριδες να λαλουν
...πραγαμτικα Μαρινο...μπορει να τον αστειευκω αλλα το οπλο του φιλου μου του θκιαμαντενιου ε που τα λια που ειδα στη ζωη μου...το οπλο ειναι αριστερο...μια και ειναι αριστεροχερας ο θκιαμαντοχηνας...εδωκε μου το μια μερα στις τρασιηλες...ειχα ενα σακκουλι με χαρτουτσιες ουτε γω ξερω ποσο χρονων...ουτε καν εθωρουν τι μαρκα εβαλα μεσα...οπου τον εγυριζα επεφτε...εκαμνα ασυναισθητα μια ελαφρια κλιση στο σωμα μου και το οπλο εκαθετουν μου γαντι...εν το επιστεφκα ουτε γω...και η διαφορα με τα ακαλουποτα Baikal ειναι μεγαλη...φυσικα για καθε οπλο υπευθυνος εν ο ιδοκτητης του....και καθε οπλο σκοτωνει...αλλα για το συγκεκριμενο μονο τα καλυτερα εχω να πω!
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

KALLITZIA έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:...δωστο μεσα...πιαε 4 BAIKAL..τζαι 3 κοπελες για τα γενεθλια μου ποψε!!!!! :lol:

...ουλλα εγω πρεπει να τα σκεφτουμε!!!!! :roll:
Τισ θκιο τις κοπελες να τις πιασω εγω τζαι εσου τη μια. Δεχεσαι? :lol:

...δεχουμε ρε...για τους φιλους μου καμνω θυσιες εγω...αχορταγε... :lol: :lol: :lol:[/quote]
xronia polla file baikal...KATI ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΑΚΟΥΩ... ΠΟΥ ΚΑΜΜΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΙΠΑΜΕ? :)[/quote]


..αμαν επιαν μας!!!!! :D το τραπεζι τουτο εν οπως τα ποστα μας...μονο με ηλεκτροσιοκ ε να σου πω!!! :lol:

ευχαριστω φιλουι μου!!!!
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από KALLITZIA »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΒΑΛΛΩ το τζινη πας το τραπεζι και εσεις τα αλλα ουλλα + οι κοπελλες ομος 8-)
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
PB687 Diamond Pigeon

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

KALLITZIA έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:...δωστο μεσα...πιαε 4 BAIKAL..τζαι 3 κοπελες για τα γενεθλια μου ποψε!!!!! :lol:

...ουλλα εγω πρεπει να τα σκεφτουμε!!!!! :roll:
Τισ θκιο τις κοπελες να τις πιασω εγω τζαι εσου τη μια. Δεχεσαι? :lol:

...δεχουμε ρε...για τους φιλους μου καμνω θυσιες εγω...αχορταγε... :lol: :lol: :lol:[/quote]
xronia polla file baikal...KATI ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΑΚΟΥΩ... ΠΟΥ ΚΑΜΜΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΙΠΑΜΕ? :)[/quote]


Φίλε kallitzia, περκι μου κάμει το τραπέζι να βάλει τζαι κανένα πουλί πας τα κάρβουνα. Όσον αφορά τις κοπέλες, μόλις έχω νέα, θα σε ενημερώσω!! :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”