Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Απάντηση
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

BAIKAL 1980 έγραψε:
huntingismylife έγραψε:Μπραβο φιλε μπαικαλ!!!

....εκοντεψαν φιλουι μου!!!! ;)
ΕΝΕΜΕΙΝΑΣΙΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΛΕΙΑΝΑΝ ΤΕΛΙΑ!!!
εσυ ρε μπαικαλ εν να παεις ποψε???
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
huntingismylife έγραψε:Μπραβο φιλε μπαικαλ!!!

....εκοντεψαν φιλουι μου!!!! ;)
ΕΝΕΜΕΙΝΑΣΙΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΛΕΙΑΝΑΝ ΤΕΛΙΑ!!!
εσυ ρε μπαικαλ εν να παεις ποψε???

...ο ι φιλουι μου εν μπορω.....προσεχω τον junior!!!! :D

@θκιαμαντοσιαχινη μου να παρουμε φωτογραφο...πως τον προτιμασ???Ρωσσια μερκιες??? :lol:
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

KALLITZIA έγραψε:Ε ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ ΑΡΦΟΥΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΙ ;)
:lol: +10000000000000000000000
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
PB687 Diamond Pigeon

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

....εκοντεψαν φιλουι μου!!!! ;)[/quote]
ΕΝΕΜΕΙΝΑΣΙΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΛΕΙΑΝΑΝ ΤΕΛΙΑ!!!
εσυ ρε μπαικαλ εν να παεις ποψε???[/quote]


...ο ι φιλουι μου εν μπορω.....προσεχω τον junior!!!! :D

@θκιαμαντοσιαχινη μου να παρουμε φωτογραφο...πως τον προτιμασ???Ρωσσια μερκιες??? :lol:[/quote]


White-russian ena prama!! :D
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από mikros »

PB687 Diamond Pigeon έγραψε:

...ο ι φιλουι μου εν μπορω.....προσεχω τον junior!!!! :D

@θκιαμαντοσιαχινη μου να παρουμε δαμε ενοειτε Ο φωτογραφος ή Η φωτογραφος ???φωτογραφο...πως τον προτιμασ???Ρωσσια μερκιες??? :lol:

White-russian ena prama!! :D[/quote]
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

mikros έγραψε:
PB687 Diamond Pigeon έγραψε:

...ο ι φιλουι μου εν μπορω.....προσεχω τον junior!!!! :D

@θκιαμαντοσιαχινη μου να παρουμε δαμε ενοειτε Ο φωτογραφος ή Η φωτογραφος ???φωτογραφο...πως τον προτιμασ???Ρωσσια μερκιες??? :lol:

White-russian ena prama!! :D
[/quote]


..xaxaxxa...ο φωτογραφος θεωρειτε κωδικος...κατι οπως τον κωδικο - Νικητα...ξανθη ενα πραμα...!!! :lol:

...αμα μεγαλωσεις ενα καταλαβεις ρε μικρε... :lol: :lol: :lol: :lol:
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

με αφορμη την χειμερινη περιοδο και τη φασσα....ας γραψουμε 1-2 λογια για τα φυσιγγια που χρησημοποιουμε...εγω φετος το πρωι εκτος απο τις concord 31gr θα δοκιμασω και την victory 31gr την λιλα...και αυτη με Α1 μπαρουτι...για μετα θελω να δοκιμασω μετα απο διαφορα ποστς που ειδα εδω τα rio top game 36gr,rottweiler tiger 32gr,rottweiler special 36gr και τις remington long range με μια επιφυλαξη ομως γιατι ειναι πολυ ακριβα φυσιγγια...μαζι μου θα εχω φυσικα παντα τα αγαπημενα μου rocket,victory 35gr και victory 36gr...

ωραιο θα ηταν να ακουσουμε διαφορες αποψεις για το τι παιζεται στη φασσα το χειμωνα...το πρωι στην υγρασια και πιο μετα οταν ζεστανει ο καιρος....
Άβαταρ μέλους
Cacciatore
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 10 Σεπ 2013, 18:07

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από Cacciatore »

BAIKAL 1980 έγραψε:με αφορμη την χειμερινη περιοδο και τη φασσα....ας γραψουμε 1-2 λογια για τα φυσιγγια που χρησημοποιουμε...εγω φετος το πρωι εκτος απο τις concord 31gr θα δοκιμασω και την victory 31gr την λιλα...και αυτη με Α1 μπαρουτι...για μετα θελω να δοκιμασω μετα απο διαφορα ποστς που ειδα εδω τα rio top game 36gr,rottweiler tiger 32gr,rottweiler special 36gr και τις remington long range με μια επιφυλαξη ομως γιατι ειναι πολυ ακριβα φυσιγγια...μαζι μου θα εχω φυσικα παντα τα αγαπημενα μου rocket,victory 35gr και victory 36gr...

ωραιο θα ηταν να ακουσουμε διαφορες αποψεις για το τι παιζεται στη φασσα το χειμωνα...το πρωι στην υγρασια και πιο μετα οταν ζεστανει ο καιρος....

καλημέρα baikal αν και δεν πολυκηνηγώ την φάσσα, το olympia super 32gr 6 ή 7 no πιστεύω θα είναι καλό σε υγρό καιρό/κακοκαιρία
BAIKAL 1980

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Cacciatore έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:με αφορμη την χειμερινη περιοδο και τη φασσα....ας γραψουμε 1-2 λογια για τα φυσιγγια που χρησημοποιουμε...εγω φετος το πρωι εκτος απο τις concord 31gr θα δοκιμασω και την victory 31gr την λιλα...και αυτη με Α1 μπαρουτι...για μετα θελω να δοκιμασω μετα απο διαφορα ποστς που ειδα εδω τα rio top game 36gr,rottweiler tiger 32gr,rottweiler special 36gr και τις remington long range με μια επιφυλαξη ομως γιατι ειναι πολυ ακριβα φυσιγγια...μαζι μου θα εχω φυσικα παντα τα αγαπημενα μου rocket,victory 35gr και victory 36gr...

ωραιο θα ηταν να ακουσουμε διαφορες αποψεις για το τι παιζεται στη φασσα το χειμωνα...το πρωι στην υγρασια και πιο μετα οταν ζεστανει ο καιρος....

καλημέρα baikal αν και δεν πολυκηνηγώ την φάσσα, το olympia super 32gr 6 ή 7 no πιστεύω θα είναι καλό σε υγρό καιρό/κακοκαιρία
...καλημερα φιλε μου...δεν το εχω δοκιμασει...παιζω πολυ τις olympia special 34γρ το καλοκαιρι ομως σε θερμο καιρο...!το νουμερο σκαγιων που χρησημοποιω ειναι 5-6 και καμια φορα και 4...με τσοκ 3-2 απο φετος...!
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

43 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ.............. ΑΤΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΑΕΝ ΜΕ Η ΠΕΛΛΑΡΑ !!!!!!!!! :D :o :D :o :D :lol: :lol: :lol:
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”