παρασκευη 19 αυγουστου

Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από Rai »

sotiris!129 έγραψε:εσυ κανονισε πιαε αδεια να παμε κανενα γιρο να φκαλουμε πορισμα αν μας κανουν οι χαρτουτσιες, ζε αφιστες γκομενες μου ζιαμε που "καθουντε" :lol:
ΕΝ ΝΑ ΓΥΡΕΥΚΟΥΜΕΝ ΤΟΠΟΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑ 5 ΜΑΛΛΟΝ ΣΩΤΟ ΜΟΥ. :evil:
ΑΜΜΑ ΠΟΥΛΗΜΑΝ ΜΑΣ ΕΚΑΜΕΝ Ο ΠΑΡΕΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ. ΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΚΙΟΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΗΚΕΝ LOUIS.....ΒΑΣΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΣΚΥΛΟ SETTER ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΟΠΑΤΕΡΑΣ.
ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ. 8-) 8-) 8-)
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν να μου πεις εμενα ρε φιλε εν τον ξερω?
σημερα ειπεν μου εν να με πιαει να παω ποζι να μου καμει κανενα φουσιεκι δολοφονικο να πιουμε ζε το φραπε μας αλλα με φονι με ακροαση οι να μας παρει ζε μαζι του
οσο κοντεφκουν οι 10 του Σεπτεβρη παραπανω εν να χανεται!!! :lol:
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

που να ειναι αραγε τα μελοι του φορουμ ??? :lol: :lol: :lol:
το απουσιολογιο μου εχει γραψει κοκκινο, χρειαζομαι δικαιολογιτικα απο Luis setter, Anthimos,πανικος, Apollon1,Μikkys, axerkwths ktlp ktlp ktlp
o Admin επειεν να δικαιολογιθει λιον ταχα εν με την φαμιλια διακοπες αλλα εν ζε ημαστεν καμηλαριες :D ... εν να θελουμε πιστοπιητικο που το αεροδρομιο μολις φτασει πισω κυπρο :lol:
μερικοι απο εσας θεαθικαν στην εξωχη να μου κανουν αγροτουρισμο 2 μερες τωρα, εφαγαν την αδικεολογιτη τους, οι υπολιποι περιμενω επιστολη απο τους γιατρους σας και απο τους κοιδεμονες σας να δικεολογουν τες 2 αυτες μερες απουσιας :lol: :lol: :lol:
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris. »

sotiris!129 έγραψε:που να ειναι αραγε τα μελοι του φορουμ ??? :lol: :lol: :lol:
το απουσιολογιο μου εχει γραψει κοκκινο, χρειαζομαι δικαιολογιτικα απο Luis setter, Anthimos,πανικος, Apollon1,Μikkys, axerkwths ktlp ktlp ktlp
o Admin επειεν να δικαιολογιθει λιον ταχα εν με την φαμιλια διακοπες αλλα εν ζε ημαστεν καμηλαριες :D ... εν να θελουμε πιστοπιητικο που το αεροδρομιο μολις φτασει πισω κυπρο :lol:
μερικοι απο εσας θεαθικαν στην εξωχη να μου κανουν αγροτουρισμο 2 μερες τωρα, εφαγαν την αδικεολογιτη τους, οι υπολιποι περιμενω επιστολη απο τους γιατρους σας και απο τους κοιδεμονες σας να δικεολογουν τες 2 αυτες μερες απουσιας :lol: :lol: :lol:
εγω ειμαι τακτικος πελατης ρε σινονοματε :D
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εσενα εβαλα σου παρουσια, και να θελες να παεις εν εχεις αδεια αυτοκινητου :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris. »

sotiris!129 έγραψε:εσενα εβαλα σου παρουσια, και να θελες να παεις εν εχεις αδεια αυτοκινητου :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!

ρε σωτηρη εν αναγκι να μου το φακας ρε φιλε :evil: :twisted: ..εσε χαρη που εχω γαμο στη Λευκωσια ζε πρεπει να παω ζε στη εκκλισια οξζ ηταν να σου πω εγω που ποτε ηταν να ειμουν πας τες λαπες ...ε να ερτω κατα τες 2 να φορτοσουμε ζε να φιουμε να παμε στο ποστο :D :D
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

2 εν να με μες τα σεντονια ακομα :lol:
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris. »

sotiris!129 έγραψε:2 εν να με μες τα σεντονια ακομα :lol:
ε να τα ποσεπασω εγω μεν μου αχονεσε μονο :lol: :lol: :lol: :lol: ...ατε αν εισαι καλο παιδακι ε να σου φερω ζε εσενα ενα ζεφκαρουι φασσες ζε ενα τριονουι
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Ρε μιτσικουρι :lol: :lol: :lol: μπορει να εχεις τ'ονομα αμα εν εχεις την χαρη :lol: :lol: :lol: !!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από mikros »

ΠΑΡΟΝ...και απ'οτι φενεται ετσι οπως παμεν εν να ειμαστεν και αυριο παρον δαμε... :oops:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”