παρασκευη 19 αυγουστου

Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από Dimitris »

sotiris!129 έγραψε: Αξιοσημειωτο ειναι πως η ΑEΛ φετος επιασε μετα απο 10ετιες τροπεο αυτο ειναι ενα ακομα μεγαλο ερεθισμα για τους φιλους Λεμεσιανόυς που ειδαν την τυχη με το μερος τους φετος! η χηνα πετασε στο ποδοσφαιρο γιατι οχι και στο κυνηγι και να γινει το θαυμα και να επιστρεψουν σπιτι με ενα μεγαλο μπουκετο φασες!
καλη αρχη σε ολους παιδες καλα κυνηγια!
Α γεια σου!
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από Nikos »

sotiris!129 έγραψε:Λοιπον παιδες οπως και περσι ετσι και φετος η εναρξη της κυνηγετικης σεζον 2012-13 ξεκιναει με το κυνηγι της φασσας... 100 δες ειναι αυτοι που ιδοι εχουν ανανεοσει τες κυνηγετικες αδειες τους και καθε Σαββατοκυριακο πανε στο σκοπευτηριο ελπιζοντας να βελτιωσουν την σκοπευση τους,αλλοι δε αδραζουν την ευκαιρια του οτι η γυναικα τους ακομα κοιμαται και πρωι πρωι ανηφοριζουν στα βουνα παρακολουθωντας τα 1000δες πουλια που οι γνωστοι και φιλοι τους εχουν πληροφορισει πως ειδαν!
Οπως και περσι ετσι και φετος οσο πλησιαζουν οι μερες τα παραπονα στους αρμοδιους που δεν λειπoυν ποτε αυξανονται, για τα ταισματα, για την λαθροθηρια, τους κοραζινους/ποντικες/αλεπουδες ,για το Κυπριακο, το Μαρι κτλ κτλ κτλ
Παρολα αυτα φετος τα πραγματα αλλαξαν κατα πολι σε διαφορους αλλους τομεις που πολλοι θεωρουν καλους και κακου ιονους
μερικα απο αυτα ειναι:

Η Pokka ο αγνος ετοιμος καφες η ο Μr.Brown που παντα συνοδευαν τα κυνηγια μας και παντα μα παντα οταν καταναλώνονταν οπου και να ειμασταν εξφεντονίζονταν απο παραθυρα η εμεναν στο ποστο, αντικαταστάθηκαν με τα Shark του λιτρου που κυκλοφορησαν προσφατα στην αγορα και τα Master, περαν απο την ποσοτητα αυτα τα ποτα δινουν ενεργεια και δυναμη για να αντεξουν οι κυνηγοι κατω απο τον καυτο ηλιο!

Οι αλοτε πρασινες φανελλες με το νουμερο 46 και απο πανω το ονομα Σταθης που έπαιρναν περσι μαζι τους οι φιλοι της Ομονοιας στο κυνηγι για καλο γουρι αλλαξαν και τωρα γραφη το ονομα Προδοτης πραγμα φυσικα που τους κανει να ανησυχούν το προδοτης εχει 2 γραμματα περισσοτερα και ως γνωστον η Φασσα βασιζεται στην παρατιριτικοτιτα της!

Αξιοσημειωτο ειναι πως η Αελ φετος επιασε μετα απο 10ετιες τροπεο αυτο ειναι ενα ακομα μεγαλο ερεθισμα για τους φιλους Λεμεσιανόυς που ειδαν την τυχη με το μερος τους φετος! η χηνα πετασε στο ποδοσφαιρο γιατι οχι και στο κυνηγι και να γινει το θαυμα και να επιστρεψουν σπιτι με ενα μεγαλο μπουκετο φασες!

καλη αρχη σε ολους παιδες καλα κυνηγια!

:lol: :lol: :lol:
Καλημέρα σας,

Εγω πάντως εν που την περασμενη εβδομάδα που είδα στημένα τα πόστα στην Πάφο.... Εφκαλαν και το σχοινι και το παλούτζι...!!

Νίκος Α
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

κοπελια οι μερες περνουν βασανιστικα...
εσασα τα πραματα μου 100 φορες , εβαλα τες αμμονιες μεσα στην φριζα αμπα ζε εν παοσουν καλα σε 14 μερες :lol:
αλαξα τα chock εβαλα 2-3 αμπα ζε ξεχασω ζινη την μερα, αγωρασα χαρτουτσιες
σημερα το αποκορηφομα εφκεικα πανω στην βεραντα και εκαμα επομησεις πανω στα φιλικουτουνια που επερνουσαν :mrgreen:
εν με κανει ουλι μερα φακουν τα τηλεφωνα που διαφορους γνωστους αλλοι για να τους πω τοπους να παν αλλοι για να μου πουν τοπους να παω μαζι τους!
ΕΛΕΟΣ!!! εν να ερτει ζινη η μερα ζε να τρεμουν τα σιερκα μου ζε εν θα κουτσισω μιαν :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από kypros »

sotiris!129 έγραψε:κοπελια οι μερες περνουν βασανιστικα...
εσασα τα πραματα μου 100 φορες , εβαλα τες αμμονιες μεσα στην φριζα αμπα ζε εν παοσουν καλα σε 14 μερες :lol:
αλαξα τα chock εβαλα 2-3 αμπα ζε ξεχασω ζινη την μερα, αγωρασα χαρτουτσιες
σημερα το αποκορηφομα εφκεικα πανω στην βεραντα και εκαμα επομησεις πανω στα φιλικουτουνια που επερνουσαν :mrgreen:
εν με κανει ουλι μερα φακουν τα τηλεφωνα που διαφορους γνωστους αλλοι για να τους πω τοπους να παν αλλοι για να μου πουν τοπους να παω μαζι τους!
ΕΛΕΟΣ!!! εν να ερτει ζινη η μερα ζε να τρεμουν τα σιερκα μου ζε εν θα κουτσισω μιαν :lol: :lol: :lol:
Τζε μετα παλε εν να μας λαλεις εν σκοτωνουν τα περεττα!!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από LEFKIOS »

sotiris!129 έγραψε:κοπελια οι μερες περνουν βασανιστικα...
εσασα τα πραματα μου 100 φορες , εβαλα τες αμμονιες μεσα στην φριζα αμπα ζε εν παοσουν καλα σε 14 μερες :lol:
αλαξα τα chock εβαλα 2-3 αμπα ζε ξεχασω ζινη την μερα, αγωρασα χαρτουτσιες
σημερα το αποκορηφομα εφκεικα πανω στην βεραντα και εκαμα επομησεις πανω στα φιλικουτουνια που επερνουσαν :mrgreen:
εν με κανει ουλι μερα φακουν τα τηλεφωνα που διαφορους γνωστους αλλοι για να τους πω τοπους να παν αλλοι για να μου πουν τοπους να παω μαζι τους!
ΕΛΕΟΣ!!! εν να ερτει ζινη η μερα ζε να τρεμουν τα σιερκα μου ζε εν θα κουτσισω μιαν :lol: :lol: :lol:
Τα χαπια σου :D :D :D :D μεν τα ξεχάσεις..................... τσε επιευκαιρεία φιλε μου Χρονια πολλά για την γιορτή σου :) :) :) , υγεία πάνω απο ολα.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από marinos.a »

kypros έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:κοπελια οι μερες περνουν βασανιστικα...
εσασα τα πραματα μου 100 φορες , εβαλα τες αμμονιες μεσα στην φριζα αμπα ζε εν παοσουν καλα σε 14 μερες :lol:
αλαξα τα chock εβαλα 2-3 αμπα ζε ξεχασω ζινη την μερα, αγωρασα χαρτουτσιες
σημερα το αποκορηφομα εφκεικα πανω στην βεραντα και εκαμα επομησεις πανω στα φιλικουτουνια που επερνουσαν :mrgreen:
εν με κανει ουλι μερα φακουν τα τηλεφωνα που διαφορους γνωστους αλλοι για να τους πω τοπους να παν αλλοι για να μου πουν τοπους να παω μαζι τους!
ΕΛΕΟΣ!!! εν να ερτει ζινη η μερα ζε να τρεμουν τα σιερκα μου ζε εν θα κουτσισω μιαν :lol: :lol: :lol:
Τζε μετα παλε εν να μας λαλεις εν σκοτωνουν τα περεττα!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από Anthimos »

marinos.a έγραψε:
kypros έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:κοπελια οι μερες περνουν βασανιστικα...
εσασα τα πραματα μου 100 φορες , εβαλα τες αμμονιες μεσα στην φριζα αμπα ζε εν παοσουν καλα σε 14 μερες :lol:
αλαξα τα chock εβαλα 2-3 αμπα ζε ξεχασω ζινη την μερα, αγωρασα χαρτουτσιες
σημερα το αποκορηφομα εφκεικα πανω στην βεραντα και εκαμα επομησεις πανω στα φιλικουτουνια που επερνουσαν :mrgreen:
εν με κανει ουλι μερα φακουν τα τηλεφωνα που διαφορους γνωστους αλλοι για να τους πω τοπους να παν αλλοι για να μου πουν τοπους να παω μαζι τους!
ΕΛΕΟΣ!!! εν να ερτει ζινη η μερα ζε να τρεμουν τα σιερκα μου ζε εν θα κουτσισω μιαν :lol: :lol: :lol:
Τζε μετα παλε εν να μας λαλεις εν σκοτωνουν τα περεττα!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Πε μας ρε σωτο οτι τρεμουν τα σιερκα σου , τζαι εμαχουμαστιν αν πουλησουμεν ουλλοι τα περεττα!! :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Ρε πελοκοπελουθκια μα νομισεται εν καμιλαρης πουμε??? :lol:
απλα η πρωτη που να καμει το ΛΑΘΟΣ εν να σπουρτιση που να φκαλω την αγωνια το αχος ζε την καβλα μου ουλην πανω της! ζε μετα οκ χαλαρα εν να εχω που τες 5 το προι ως τες 8 την νυχτα να παιζω :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από Rai »

sotiris!129 έγραψε:Ρε πελοκοπελουθκια μα νομισεται εν καμιλαρης πουμε??? :lol:
απλα η πρωτη που να καμει το ΛΑΘΟΣ εν να σπουρτιση που να φκαλω την αγωνια το αχος ζε την καβλα μου ουλην πανω της! ζε μετα οκ χαλαρα εν να εχω που τες 5 το προι ως τες 8 την νυχτα να παιζω :lol: :lol: :lol:
Ε ΣΩΤΟ ΕΝ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΑΛΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΘΚΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΙΤΣΑ.
ΑΚΟΥ ΚΑΥ-----ΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΙΣ 5 ΩΣ ΤΕΣ 8 ΡΕ ΑΘΕΟΦΟΒΕ.. :lol: :lol: :lol:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
sotiris!129

Re: παρασκευη 19 αυγουστου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εσυ κανονισε πιαε αδεια να παμε κανενα γιρο να φκαλουμε πορισμα αν μας κανουν οι χαρτουτσιες, ζε αφιστες γκομενες μου ζιαμε που "καθουντε" :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”