Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από kypros »

Φιλε δεν μπορουμε, το κουτι ειναι το ιδιο νομιζω. Πρεπει απλα να ρωτησεις την ωρα που αγοραζεις και μετα ανοικσε και μια να εισαι σιγουρος. Δεν ξερω αν εμειναν παλιες στα μαγαζια, παντως οι καινουριες ειναι α1.

Ο λογος...μαλλον ο ιδιος με τon λογο που τερματισαν τις golden wing... Χαζη αποφαση των ιταλων ....
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από WAFFEN »

Εγω συναδελφοι χρησιμοποιω την ROTTWEIL TIGER 32 τωρα τον Αυγουστο μετα τις 8 το πρωι σε ξηρο ζεστο καιρο και καμμια αλλη, πολυ ευχαριστημενος.
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

kypros έγραψε:Φιλε δεν μπορουμε, το κουτι ειναι το ιδιο νομιζω. Πρεπει απλα να ρωτησεις την ωρα που αγοραζεις και μετα ανοικσε και μια να εισαι σιγουρος. Δεν ξερω αν εμειναν παλιες στα μαγαζια, παντως οι καινουριες ειναι α1.

Ο λογος...μαλλον ο ιδιος με τon λογο που τερματισαν τις golden wing... Χαζη αποφαση των ιταλων ....
Τα ίδια δλδ όπως έγινε με την percorso, με την Dispersante που απάντηση ακόμη δεν πείραμε κλπ. :twisted:
Ευελπιστώ να γνωρίζουν οι πωλητές για το θέμα της πυρίτιδας.
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

"πετουστα" κύπρο μου για την europa την κόκκινη και δεν με ακούνε εγώ την χρησιμοποιώ ολόχρονα και στον "περδικο" και στη φάσσα και ποτε δεν μου έκανε πρόβλημα με "κουτσοφτερα" με τίποτα κυπριακή σίγουρη λύση εδώ και πολλά χρονια
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από kypros »

Apollon την δοκιμασα σημερα μαζι με διαφορες αλλες σε διατριση και ειχε την μεγαλυτερη διατριτικοτητα και πολυ λιγο λακτισμα. Ειχε πολυ διαφορα απο φημισμενες 36 αρες που τρυπισαν πολυ λιγοτερες σελιδες και κλοτσουσαν διπλασια.

Η πυριτιδα as που εχει ειναι οτι πρεπει για ζεστο καιρο φτανει να μην εχει πολυ υγρασια
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από Sergios »

Δουλεια στο χερι μας ειναι να την δοκιμασουμε την Ευροπα 30γρ....δεν μπορεις να αμφισβητισεις χωρις δοκιμη....σημερα στην καθιερωμενη συναντηση της παρεας μου ειπαν για olympia gem 36....παντως τα φυσιγγια "ψυχολογιας" δεν θα λειψουν απο το γιλεκο :lol:
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από Athos 1978 »

kypros έγραψε:Apollon την δοκιμασα σημερα μαζι με διαφορες αλλες σε διατριση και ειχε την μεγαλυτερη διατριτικοτητα και πολυ λιγο λακτισμα. Ειχε πολυ διαφορα απο φημισμενες 36 αρες που τρυπισαν πολυ λιγοτερες σελιδες και κλοτσουσαν διπλασια.

Η πυριτιδα as που εχει ειναι οτι πρεπει για ζεστο καιρο φτανει να μην εχει πολυ υγρασια

+1000 & super game very good
Open mind for a different view.
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από spidis »

kypros έγραψε:
spidis έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:Ευχαριστώ ρε παιδιά να είστε καλά! Και εγώ σκεφτόμουν την NSI Classica και την Olympia Super Trap όπως είπε ο Σέργιος. Η αμφιβολία για την Olympia Super Trap είναι στο νούμερο σκαγιού. Είναι αποδοτικό το 7.5 και σε ποιες αποστάσεις;
ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΖΕΣΤΗ. ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΞΕΙΣ ΞΗΜΕΡΩΜΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΑΣΕΙ Η ΜΕΡΑ ΚΑΛΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ 7.5, ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΟΥ ΛΕΥΚΙΟΥ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΣΤ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
Φιλε και η κλασσικα (αλλα προσοχη, η παλια με c7, oχι η νεα με α1)και οι σουπερ τραπ ειναι φισσιγια που χτυπουν πολυ μακρια. Αν με ρωτουσες να σου πω τις δυο καλυτερες για μεσημεριανες ψηλομενες καλοκαιρινες θα σου ελεγα αυτες.

Επισης μην υποτιματε την europa κοκκινη 30. Ειναι φοβερη σρη ζεστη

Ο ΦΙΛΟΣ Ο ΚΥΠΡΟΣ ΑΨΕ ΜΟΥ ΦΩΘΚΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΤΗΣ ΚΛΑΣΣΙΚΑ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ, ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΕΠΡΑΞΕ. ΑΝΟΙΞΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΑΠΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΑΚΕΤΟ, ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΕ ΜΑΛΛΙΝΟ ΤΑΠΟ. ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΑΡΤΙΟ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΑΝ Ο ΤΑΠΟΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΟΥΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΕΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΓΩΜΟΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΡΙΒΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΟΙ ΠΥΡΙΤΙΔΕΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΑΓΕΛΙΟ. ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΟΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΣΕ ΕΜΕΙΛ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΗ
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από master »

Η classica με τάππο είναι γνωστό ότι κατασκευάζεται με Α1. Το κακό είναι ότι άλλαξε και η classica η κανονική με αποσπώμενο πάτο και έγινε και αυτή με A1. Εγώ έχω περσινές Νο6 με πιστόνι και είναι με Α1.
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Φυσίγγια 32 γρ. για Φάσσα

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Aρα η Nobel Speed 34gr με C7 ειναι μονοδρομος. Παρομοια χαρακτηριστικα με τη Classica.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”