ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

Απάντηση
axerkwtis

Re: ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

Αποσο ξερω οπως και τα σκυλια βλεπουν διαβαθμισης του γκρι απο λευκο μεχρι σκουρο μαυρο μεσα σε αυτο το φασμα κυμαινεται η οραση τους..μεσα σε ενα περιβαλλον οπου η διαβαθμιση ειναι σταθερη αρα και η αποχρωση του γκρι το ιδιο αν πας με το λευκο εν σαν την μουγια μες το γαλα..επισης η ματ ή κρυμμενες καννες δουλευουν καλυτερα παρα η λαμπερες..επισης τα ρολογια μας το ιδιο..

Αν στο περιβαλλον που κινουντε ειναι χωραφια με τερατσιες πχ γιαυτες υπαρχουν 2 διαβαθμισης και αν δεν εχεις καποια απο αυτες τοτε δεν πλησιαζουν..σιγουρα οσες πιο πολλες διαβαθμισης θπαρχουν τοσο πιο καχυποπτες κ δυσκολοπροσητες γινονται
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

Δημοσίευση από miky55 »

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΑΣΧΕΤΩΣ ΜΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ Η ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΩΧΝΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΗΝΗΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ Η ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ.ΤΑΠΕΙΝΗ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

Δημοσίευση από kypros »

miky55 έγραψε:ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΑΣΧΕΤΩΣ ΜΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ Η ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΩΧΝΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΗΝΗΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ Η ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ.ΤΑΠΕΙΝΗ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.
Συμφωνω με το κυριο μιχαλη. Σιγουρα η κινηση ειναι το πρωτο που βλεπουν. Επισης εγω νομιζω οτι βλεπουν και την φιγουρα του ανθρωπου αν δεν ειναι καλυμμενος καθως και τις εντονες αντιθεσεις στο ρουχισου σε σχεση με το περιβαλλον. Δηλαδη αν φορεις μονοχρωμο πρασινο μεσα στη ξανθη ποκαλαμι μαλπον σε ξεχωριζουν.

Τελος αυτο που σιγουρα εχω παρατηρηση ειναι οτι βλεπουν παρα πολυ τα γυαλλια και ιδικα του ηλιου. Μολις γυρισεις να την δεις σε βελπει απο πολυ μακρια. Και ειναι και προβλημα γιατι ο ηλιος το καλοκαιρι ταλαιπορει τα ματια και.σε καμνει λιγοτερο ετοιμο
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Και σίγουρα βλέπει και τα διπλοκάμπινα που προσεγγίζουν το βουνό μόλις αρχίσει κάποιος να πυροβολεί
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Γιατρός έγραψε:Και σίγουρα βλέπει και τα διπλοκάμπινα που προσεγγίζουν το βουνό μόλις αρχίσει κάποιος να πυροβολεί
Ναι???????
φιουξ ενεν δυπλοκαμπινο που εχουμε εμεις !
:lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

Δημοσίευση από AU-79 »

Ακουσα πως η hart deerhunter και αλλες επωνυμες μαρκες αρχισαν την παραγωγη στολης κοκκινοσκουφιτσας για τη φασσα :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”