VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Απάντηση
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ε ειπαμεν ρε λεο.... 22 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ ...........ΑΤΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΟΝΤΕΨΕ
8-) :x :twisted: ;) :lol: :o :oops: :D 8-) :cry: :twisted: :roll: :o :shock: :lol: :lol: :mrgreen: :| :mrgreen: :geek: :mrgreen: :ugeek: :roll: ...........................
ΧΑΧΑ ΕΠΕΛΛΑΝΑ ΤΕΛΙΑ :lol: :lol: :lol:

.... :cry: :cry: :cry:

@θκιαμαντοπεζουνε...η φασσα εν εσηκωστηκε με το σβηστηρουι...εσηκωστηκε η μαστορισσα μου τζαι εσβησα της μια με την express τζαι εματσιασεν την!!!! 8-)
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από mikros »

BAIKAL 1980 έγραψε:
WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ε ειπαμεν ρε λεο.... 22 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ ...........ΑΤΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΟΝΤΕΨΕ
8-) :x :twisted: ;) :lol: :o :oops: :D 8-) :cry: :twisted: :roll: :o :shock: :lol: :lol: :mrgreen: :| :mrgreen: :geek: :mrgreen: :ugeek: :roll: ...........................
ΧΑΧΑ ΕΠΕΛΛΑΝΑ ΤΕΛΙΑ :lol: :lol: :lol:

.... :cry: :cry: :cry:

@θκιαμαντοπεζουνε...η φασσα εν εσηκωστηκε με το σβηστηρουι...εσηκωστηκε η μαστορισσα μου τζαι εσβησα της μια με την express τζαι εματσιασεν την!!!! 8-)
τωρα αν συνεχισεις ετσι, που εν να σου σειρει 2 μαγκνουμ με 5αρκα και εν να σε καμει ματσα...και εν να σε πεψει εσσο σου...
ανω, εισαστεν πελλοι ουλλοι σας,22 και ποψε...
εφωναζα εγω το πρωι στον υπνο μου: ΕΠΕΣΕ-ΕΠΕΣΕ...
απαντα μου η μανα μου:EΠΕΣΕ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΗΚΟΥ ΕΣΥ...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

mikros έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ε ειπαμεν ρε λεο.... 22 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ ...........ΑΤΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΟΝΤΕΨΕ 8-) :x :twisted: ;) :lol: :o :oops: :D 8-) :cry: :twisted: :roll: :o :shock: :lol: :lol: :mrgreen: :| :mrgreen: :geek: :mrgreen: :ugeek: :roll: ........................... ΧΑΧΑ ΕΠΕΛΛΑΝΑ ΤΕΛΙΑ :lol: :lol: :lol:
.... :cry: :cry: :cry: @θκιαμαντοπεζουνε...η φασσα εν εσηκωστηκε με το σβηστηρουι...εσηκωστηκε η μαστορισσα μου τζαι εσβησα της μια με την express τζαι εματσιασεν την!!!! 8-)
τωρα αν συνεχισεις ετσι, που εν να σου σειρει 2 μαγκνουμ με 5αρκα και εν να σε καμει ματσα...και εν να σε πεψει εσσο σου... ανω, εισαστεν πελλοι ουλλοι σας,22 και ποψε... εφωναζα εγω το πρωι στον υπνο μου: ΕΠΕΣΕ-ΕΠΕΣΕ... απαντα μου η μανα μου:EΠΕΣΕ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΗΚΟΥ ΕΣΥ...


....αχαχαχαχα...επεθανες με ρε μιτση...αμα επελλανε τζαι ο μιτσης...σωτηρια εν εχουμε!!!
οσο για την μαστορισσα μου εσιηπεθκιασεν την ο Γενικος με 9βολα...αλλασω ποστο απο Νοεμβριο!!!!

ΠΑΝΩ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL 1980 έγραψε:ωχ...!!!Γιατρε εν στα καρτερια...μεν τον γυρευκεις!!!!!

αφιερωμενο στον αρρωστο woodpigeonhunter!!!

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Dimitris »

Βασανιστείτε φασσάριες..... Βασανιστείτε!

«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

Dimitris έγραψε:Βασανιστείτε φασσάριες..... Βασανιστείτε!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :o :o :o πεζεται με τον πονο μας!! ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ!!
13 ΤΖΑΙ ΠΟΨΕ.......................... ΑΤΕ ΚΑΙ ΕΛΕΙΨΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ :D :D :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

Εγώ πάντος μετρώ 5 μέρες και 1 ώρα και 45 λεπτά.....έχει λίες μέρες που είμαι άυπνος συνέχεια κουντά με ι γενέκα σαν κοιμούμαστε και λαλεί μου επέλλανες μας γιέ μου κάθε λίο φρρρρρρρρρρρρρ παααανω σου τζαι σηκώνετε άφτει το φώς τζιαι θωρεί το ταβάνι......λαλώ της εννεν εσένα που λαλώ τζιαι πέφτει ύστερα που λιο καπελιάζει με η κοπή με τες στέινλες στηλ και εν κρατώ όπλο τζιαι σηκώνουμε σαν πέφτω ξηστρώνω τα ούλλα να αρρωστήσω τζιαι καλά τζιαι πέφτω πας τα μαρμαράκια να δώ ανεν η μιρόκκα πουκάτω που τζιαμέ που κοιμούμε γιατί που μιτσής έπιαννα τα όπλα του παπά μου και το δικό μου όταν μου εγόρασε τζιαι εκοιμόμουν μαζί τους άμπα τζι έν με σηκώσει να με πάρει κυνήγι.....έτσι έχω σύστημα και από κάτω που το κρεβάτι μου εν τα όπλα μου αλλιός έν έχει ύπνο.....έν με πειράζει νε κοιμούμε μόνος μου αλλά τα όπλα έν λείπουν...... ;) ;) ;)
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Sergios έγραψε:Εγώ πάντος μετρώ 5 μέρες και 1 ώρα και 45 λεπτά.....έχει λίες μέρες που είμαι άυπνος συνέχεια κουντά με ι γενέκα σαν κοιμούμαστε και λαλεί μου επέλλανες μας γιέ μου κάθε λίο φρρρρρρρρρρρρρ παααανω σου τζαι σηκώνετε άφτει το φώς τζιαι θωρεί το ταβάνι......λαλώ της εννεν εσένα που λαλώ τζιαι πέφτει ύστερα που λιο καπελιάζει με η κοπή με τες στέινλες στηλ και εν κρατώ όπλο τζιαι σηκώνουμε σαν πέφτω ξηστρώνω τα ούλλα να αρρωστήσω τζιαι καλά τζιαι πέφτω πας τα μαρμαράκια να δώ ανεν η μιρόκκα πουκάτω που τζιαμέ που κοιμούμε γιατί που μιτσής έπιαννα τα όπλα του παπά μου και το δικό μου όταν μου εγόρασε τζιαι εκοιμόμουν μαζί τους άμπα τζι έν με σηκώσει να με πάρει κυνήγι.....έτσι έχω σύστημα και από κάτω που το κρεβάτι μου εν τα όπλα μου αλλιός έν έχει ύπνο.....έν με πειράζει νε κοιμούμε μόνος μου αλλά τα όπλα έν λείπουν...... ;) ;) ;)

..εσενα πρεπει να σε δεσουν επειγοντως...καμμια μερα ε να στησεις το σιηπετο σαν υπνοβατας τζαι ε να αρχισεις ριπες μες τη γειτονια...!!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Sergios έγραψε:Εγώ πάντος μετρώ 5 μέρες και 1 ώρα και 45 λεπτά.....έχει λίες μέρες που είμαι άυπνος συνέχεια κουντά με ι γενέκα σαν κοιμούμαστε και λαλεί μου επέλλανες μας γιέ μου κάθε λίο φρρρρρρρρρρρρρ παααανω σου τζαι σηκώνετε άφτει το φώς τζιαι θωρεί το ταβάνι......λαλώ της εννεν εσένα που λαλώ τζιαι πέφτει ύστερα που λιο καπελιάζει με η κοπή με τες στέινλες στηλ και εν κρατώ όπλο τζιαι σηκώνουμε σαν πέφτω ξηστρώνω τα ούλλα να αρρωστήσω τζιαι καλά τζιαι πέφτω πας τα μαρμαράκια να δώ ανεν η μιρόκκα πουκάτω που τζιαμέ που κοιμούμε γιατί που μιτσής έπιαννα τα όπλα του παπά μου και το δικό μου όταν μου εγόρασε τζιαι εκοιμόμουν μαζί τους άμπα τζι έν με σηκώσει να με πάρει κυνήγι.....έτσι έχω σύστημα και από κάτω που το κρεβάτι μου εν τα όπλα μου αλλιός έν έχει ύπνο.....έν με πειράζει νε κοιμούμε μόνος μου αλλά τα όπλα έν λείπουν...... ;) ;) ;)

..εσενα πρεπει να σε δεσουν επειγοντως...καμμια μερα ε να στησεις το σιηπετο σαν υπνοβατας τζαι ε να αρχισεις ριπες μες τη γειτονια...!!!! :lol:
Θέλω τζιαι γω σιηπέττο που σύρνει ριπές :lol: :lol:
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

spyrosspyrou851 έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
Sergios έγραψε:Εγώ πάντος μετρώ 5 μέρες και 1 ώρα και 45 λεπτά.....έχει λίες μέρες που είμαι άυπνος συνέχεια κουντά με ι γενέκα σαν κοιμούμαστε και λαλεί μου επέλλανες μας γιέ μου κάθε λίο φρρρρρρρρρρρρρ παααανω σου τζαι σηκώνετε άφτει το φώς τζιαι θωρεί το ταβάνι......λαλώ της εννεν εσένα που λαλώ τζιαι πέφτει ύστερα που λιο καπελιάζει με η κοπή με τες στέινλες στηλ και εν κρατώ όπλο τζιαι σηκώνουμε σαν πέφτω ξηστρώνω τα ούλλα να αρρωστήσω τζιαι καλά τζιαι πέφτω πας τα μαρμαράκια να δώ ανεν η μιρόκκα πουκάτω που τζιαμέ που κοιμούμε γιατί που μιτσής έπιαννα τα όπλα του παπά μου και το δικό μου όταν μου εγόρασε τζιαι εκοιμόμουν μαζί τους άμπα τζι έν με σηκώσει να με πάρει κυνήγι.....έτσι έχω σύστημα και από κάτω που το κρεβάτι μου εν τα όπλα μου αλλιός έν έχει ύπνο.....έν με πειράζει νε κοιμούμε μόνος μου αλλά τα όπλα έν λείπουν...... ;) ;) ;)

..εσενα πρεπει να σε δεσουν επειγοντως...καμμια μερα ε να στησεις το σιηπετο σαν υπνοβατας τζαι ε να αρχισεις ριπες μες τη γειτονια...!!!! :lol:
Θέλω τζιαι γω σιηπέττο που σύρνει ριπές :lol: :lol:

...αμα υπνοβατας...οτι θελεις συρνει!!!!!! :mrgreen:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”