VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

Nikos έγραψε::lol: :lol:
και η πελλάρα συνεφφο!!!
ε Σεργη για ονομα!!εννα παθεις τιποτε,... τι λεω εννα .... επαθες πηλε αποτι καταλαβα! :lol: :lol:
Να σου πω Νίκο μου η πελλάρα θεραπεύετε που το χάραμα της Κυριακής ως την δύση της Κυριακής αφού φεύκουμε που το βουνό νύκτα και μετρώ 6 τζιαι πόψε για την άλλη Κυριακή....και εν θα περάσει ποττέ μέχρι να με πάρει ο καλός Θεούλης.....μακάβριο αλλά αληθινό....εγέννησε με για να είμαι κυνηγός τούτο το σκοπό μου έδωσε σε τούτη τη ζωή τούτο θα κάμνω.....όλοι έχουν τον δρόμο τους άλλοι εν κυνηγοί άλλοι εν ψαράδες αλλοι βουρούν το κουμάρι ο καθένας στην αποστολή του.....στην άλλη ζωή αν έχει επιλογές τούτο θα επιλέξω πάλι....Κυνήγι η τίποτε.....
dimitris savva

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

εν εισαι ουτε εσυ γεννημενος κυνηγος γιατι επρεπε να μετρας τρεις και ποψε μεχρι την αλλη εξορμηση. ;)
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

dimitris savva έγραψε:εν εισαι ουτε εσυ γεννημενος κυνηγος γιατι επρεπε να μετρας τρεις και ποψε μεχρι την αλλη εξορμηση. ;)
δυστηχώς λόγω δουλειάς και άσχημων καιρών εν μπορώ για τετάρτες....κρεμούμαστε όλοι σε μια κλωστή εν έχει δουλειά εν έχει τίποτε....στη ζωή όλα έχουν μια ιεραρχία για να μπόρω να βάλω πετρέλαιο να αγοράσω φυσίγγια φαγητά κλπ κλπ πρέπει να δουλέψω ούτε παιδί του μπαμπά είμαι ούτε εκατομμυριούχος και ευτηχώς ούτε συνταξιουχος..... αν έχω λάθος πέ μου το.... :? :?
dimitris savva

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

εχετε μελλον να κυνηγατε και τις τεταρτες ακομα εισαστε μιτσοι ακομα, καμετε υπομονη. για τουτες τις τεταρτες εκαμα πολλα σχεδια για να μπορω να πηγαινω και ευτυχος τα καταφερα και ειμαι στο σημειο να πηγαινω και καθημερινες ακομα. :lol: :lol: οπως εκαμαν και πολλους αλλους χωρις ομως να το θελουν οι ανθρωποι δυστυχως.
βλεπετε την οικογενεια και την δουλεια σας και μετα το χομπυ σας .
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

dimitris savva έγραψε:εχετε μελλον να κυνηγατε και τις τεταρτες ακομα εισαστε μιτσοι ακομα, καμετε υπομονη. για τουτες τις τεταρτες εκαμα πολλα σχεδια για να μπορω να πηγαινω και ευτυχος τα καταφερα και ειμαι στο σημειο να πηγαινω και καθημερινες ακομα. :lol: :lol: οπως εκαμαν και πολλους αλλους χωρις ομως να το θελουν οι ανθρωποι δυστυχως.
βλεπετε την οικογενεια και την δουλεια σας και μετα το χομπυ σας .
και τούτο εν το σωστό δουλειά οικογένεια και μετά το κυνήγι.....άμαν τα πρώτα 2 εν ικανοπιοιμένα τότε το πιό βασικό για μένα εν το κυνήγι... ο καθένας το κατα δύναμην....
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Sergios έγραψε:
dimitris savva έγραψε:εν εισαι ουτε εσυ γεννημενος κυνηγος γιατι επρεπε να μετρας τρεις και ποψε μεχρι την αλλη εξορμηση. ;)
δυστηχώς λόγω δουλειάς και άσχημων καιρών εν μπορώ για τετάρτες....κρεμούμαστε όλοι σε μια κλωστή εν έχει δουλειά εν έχει τίποτε....στη ζωή όλα έχουν μια ιεραρχία για να μπόρω να βάλω πετρέλαιο να αγοράσω φυσίγγια φαγητά κλπ κλπ πρέπει να δουλέψω ούτε παιδί του μπαμπά είμαι ούτε εκατομμυριούχος και ευτηχώς ούτε συνταξιουχος..... αν έχω λάθος πέ μου το.... :? :?


...Σεργιε εισαι λεβεντης φιλουι μου...μην στεναχωριεσαι ομως...σαν εσενα...ετσι και γω ετσι και πολλοι απο μας δεν εχουν την πολυτελια να κυνηγανε τις Τεταρτες...πρεπει να θρεψουμε τις οικογενειες μας...και δυστηχως οχι μονο δεν ειμαστε παιδια του μπαμπα αλλα τον χασαμε και αυτον πριν λιγο καιρο...!Αλλα οπως ειπε και ο Σαββας ισως καποτε να εχουμε αυτη την πολυτελια...θελημενα ομως...!τις Τεταρτες θαμαστε παρεα εδω να κλαιμε την μοιρα μας!!! :D

το ποσο μαραζι με πιανει δεν περιγραφεται...καθε Τεταρτη που ετοιμαζομαι να παω δουλεια η γυναικα μου πραγματικα ειναι ετοιμη να βαλει τα κλαματα ετσι οπως με βλεπει...ερειπιο... :cry:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Sergios έγραψε:
dimitris savva έγραψε:εν εισαι ουτε εσυ γεννημενος κυνηγος γιατι επρεπε να μετρας τρεις και ποψε μεχρι την αλλη εξορμηση. ;)
δυστηχώς λόγω δουλειάς και άσχημων καιρών εν μπορώ για τετάρτες....κρεμούμαστε όλοι σε μια κλωστή εν έχει δουλειά εν έχει τίποτε....στη ζωή όλα έχουν μια ιεραρχία για να μπόρω να βάλω πετρέλαιο να αγοράσω φυσίγγια φαγητά κλπ κλπ πρέπει να δουλέψω ούτε παιδί του μπαμπά είμαι ούτε εκατομμυριούχος και ευτηχώς ούτε συνταξιουχος..... αν έχω λάθος πέ μου το.... :? :?


...Σεργιε εισαι λεβεντης φιλουι μου...μην στεναχωριεσαι ομως...σαν εσενα...ετσι και γω ετσι και πολλοι απο μας δεν εχουν την πολυτελια να κυνηγανε τις Τεταρτες...πρεπει να θρεψουμε τις οικογενειες μας...και δυστηχως οχι μονο δεν ειμαστε παιδια του μπαμπα αλλα τον χασαμε και αυτον πριν λιγο καιρο...!Αλλα οπως ειπε και ο Σαββας ισως καποτε να εχουμε αυτη την πολυτελια...θελημενα ομως...!τις Τεταρτες θαμαστε παρεα εδω να κλαιμε την μοιρα μας!!! :D

το ποσο μαραζι με πιανει δεν περιγραφεται...καθε Τεταρτη που ετοιμαζομαι να παω δουλεια η γυναικα μου πραγματικα ειναι ετοιμη να βαλει τα κλαματα ετσι οπως με βλεπει...ερειπιο... :cry:
φίλε ποτέ εν έχασες τον παπά σου εν δίπλα σου πνευματικα όπως το αρμόζει η πίστη μας εν περήφανος για τα μωρά σου την οικογένεια σου στο θέμα μας ο καθένας οτι μπορεί κάμνει εννα ερτει καιρός που εννα είμαι μαστρος στη δουλειά μου κι εννα μπορω να πιεννω αλλά για όσους κάμνουν χαρουες οτι πιενουν Τετάρτες να ενημερώσω πως εννα στέλνω που την Αγγλία 9 - 19 του Φλεβάρη φωτογραφίες που εννα παίζω ενα καταραμένο φασσες αρα τις Τετάρτες θα τις αντικαταστήσω με την Αγγλία τώρα who's your daddy???? :)
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

...χαχαχα!!!!μακρι να παιξεις τζαι για μας!!!!!

οσο για τον παπα μου νασαι καλα φιλε...θκιαβασε την υπογραφη μου...μια μερα ειμαι σιουρος ε να ξανατζινιουσουμε μαζι...οπως καμναμε συνεχεια για 27-28 χρονια...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BAIKAL 1980 την 30 Οκτ 2013, 14:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

BAIKAL 1980 έγραψε:...χαχαχα!!!!μακρι να παιξεις τζαι για μας!!!!!

οσο για τον παπα μου νασαι καλα φιλε...θκιαβασε την υπογρφη μου...μια μερα ειμαι σιουρος ε να ξανατζινιουσουμε μαζι...οπως καμναμε συνεχεια για 27-28 χρονια...
Τίποτα εννεν τυχαίο ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΜΗ ΕΡΕΥΝΑ....! Την Κυριακή ο ανιψιός της γενεκας επιε 3-4 ώρες επεξε καμιά 25αρκα αύριο που εννα παω ουλλη μέρα εγώ εννα νομισουν οι εγγλέζοι οτι εππεσε ακρίδα χαχαχα
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

Καλημέρα παίδες!!!
3 τζιαι ποψε!!!
Είναι τυχεροι εκείνοι που οι δουλείες τους τους επιτρέπουν να εξορμούν και Τετάρτες.....
Δυστυχως εν είμαι απο εκείνους που θα είμαι κάθε τετάρτη στο βουνό αλλα καμιά αδεια εννα την τσιμπίσουμε ;) ;)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”