VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Απάντηση
PB687 Diamond Pigeon

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

..τζαι ο αλλος που χορευκει ποιος ε που ειναι...???ο τζοκερ???[/quote]

Ο γερος που εν δικον του το χωραφι!!!! :o[/quote]


...φακ...εφαμεν την παλε...ε να σφιρα σε οτι πετα νομιζομενος ε φασσες...αμα δει τζαι κανενα σφικα πασιη η κανενα μουγιουι αναγιουμενο σφυρα παλε...τζαι λαλει μου ερκονται...μα που ερκουνται μαστρε λαλω του???πανω σουουουουουουου λαλει μου...εσιεβερεβε τα νευρα μου...αψε τσιαρο τζαι εν ενταξει λαλω του...[/quote]

Μακαρι ρε φιλε να φτασουμε τζαι εμεις στην ηλικια του να πηγαινουμε κυνηγι τζαι ας θωρουμε τις σκνιπες για αετους :lol: !!!!
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

:lol: :lol:
Ρε αποφασίστε....Εν εσεις που εισαστε!! :lol:
Αφήκετε την καμερα χαμέ και τραβουσε μονοι σας...
Ε θκιαμαντοπέζουνο, εχεις σουβλάκια ειπες? εννα ερτω την χώρα ποψε... που εισαι>?
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε::lol: :lol:
Ρε αποφασίστε....Εν εσεις που εισαστε!! :lol:
Αφήκετε την καμερα χαμέ και τραβουσε μονοι σας...
Ε θκιαμαντοπέζουνο, εχεις σουβλάκια ειπες? εννα ερτω την χώρα ποψε... που εισαι>?


..xaxaxa...ηντα σουβλακια να εχει ο θκιαμαντοσιαχινος???τα μονα σουβλακια που καμνει ε στο τζινι με τη φουκου μιας χρησης...τζαι τζινα φερνει τα κρασατα τζαι εν τα βρισκουμε να παμε στα ποστα μας το δειλινο!!!!! :lol:

σουβλακια καμνει ο WOODPIGEONHUNTER στο Γερι!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BAIKAL 1980 την 08 Οκτ 2013, 17:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ??? :o :o :o :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ??? :o :o :o :D

...ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΕΙ ΠΑΛΕ ΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

BAIKAL 1980 έγραψε:
WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ??? :o :o :o :D

...ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΕΙ ΠΑΛΕ ΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ε ΠΑΕΙ ΑΤΕ ......ΑΦΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΕΣ ΔΙΩ ΜΕΤΑ :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ??? :o :o :o :D

...ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΕΙ ΠΑΛΕ ΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ε ΠΑΕΙ ΑΤΕ ......ΑΦΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΕΣ ΔΙΩ ΜΕΤΑ :lol: :lol: :lol: :lol:

...ΜΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ....ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ....ΜΟΝΟ ΤΟ ΞΟΚΑΠΝΙΣΜΑ ΤΟΥΣ Ε ΝΑ ΔΕΙΣ....ΝΙΑΟΥ!!!!!! 8-)
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

...ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΕΙ ΠΑΛΕ ΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]
Ε ΠΑΕΙ ΑΤΕ ......ΑΦΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΕΣ ΔΙΩ ΜΕΤΑ :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


...ΜΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ....ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ....ΜΟΝΟ ΤΟ ΞΟΚΑΠΝΙΣΜΑ ΤΟΥΣ Ε ΝΑ ΔΕΙΣ....ΝΙΑΟΥ!!!!!! 8-)[/quote]
ΑΠΟΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕΝ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝ ΚΟΝΤΑΡΙ :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:...ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΕΙ ΠΑΛΕ ΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ε ΠΑΕΙ ΑΤΕ ......ΑΦΟΥ ΛΑΛΩ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΕΣ ΔΙΩ ΜΕΤΑ :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


...ΜΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ....ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ....ΜΟΝΟ ΤΟ ΞΟΚΑΠΝΙΣΜΑ ΤΟΥΣ Ε ΝΑ ΔΕΙΣ....ΝΙΑΟΥ!!!!!! 8-)[/quote]
ΑΠΟΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕΝ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝ ΚΟΝΤΑΡΙ :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


...χεχεχεχε....νιαου!!!!!!!!!!!!!
PB687 Diamond Pigeon

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Nikos έγραψε::lol: :lol:
Ρε αποφασίστε....Εν εσεις που εισαστε!! :lol:
Αφήκετε την καμερα χαμέ και τραβουσε μονοι σας...
Ε θκιαμαντοπέζουνο, εχεις σουβλάκια ειπες? εννα ερτω την χώρα ποψε... που εισαι>?


..xaxaxa...ηντα σουβλακια να εχει ο θκιαμαντοσιαχινος???τα μονα σουβλακια που καμνει ε στο τζινι με τη φουκου μιας χρησης...τζαι τζινα φερνει τα κρασατα τζαι εν τα βρισκουμε να παμε στα ποστα μας το δειλινο!!!!! :lol:

σουβλακια καμνει ο WOODPIGEONHUNTER στο Γερι!
Ρε φίλε τζαι σουβλάκια τζαι σιεφταλιες τζαι παστουρμά όποτε θελεις, να παμε στο κεντρο του Tony. Τζερνα ο παλιοβερκας λαλεί!!!! :D :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”