VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

Αρρώτσια!!!! :lol: :lol:
Ρε κανει και είσαστε ικανοι να τις καθαρίσετε ούλλες πριν την Κυριακή.... :lol: :lol:
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε:Αρρώτσια!!!! :lol: :lol:
Ρε κανει και είσαστε ικανοι να τις καθαρίσετε ούλλες πριν την Κυριακή.... :lol: :lol:

...παντως αν ειχα να θκιαλεξω ποστο μες την Λευκωσια...θα ηταν περιοχη Κυκκου απεναντι στα Κυπαρισσουθκια...!!!!καθε πρωι θωρω τες τζαι ονειρευκουμαι να στεκουμε μες το περβολι...εσυγκωψα τζαι ενα θκιο ποστουθκια δυνατα σχεδον πας τον κυριο δρομο!!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

Εχαθηκε και ο Γιατρος να σου δωκει καμια περιποιημένη συνταγή!!! :lol: :lol:
Κάλικώματα θωρείς? οκσα εν ούλλες σεκκες!!??? :lol: :lol:
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε:Εχαθηκε και ο Γιατρος να σου δωκει καμια περιποιημένη συνταγή!!! :lol: :lol:
Κάλικώματα θωρείς? οκσα εν ούλλες σεκκες!!??? :lol: :lol:

...εν επιασα μιαν ως τωρα!!!! :roll:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Nikos έγραψε:Εχαθηκε και ο Γιατρος να σου δωκει καμια περιποιημένη συνταγή!!! :lol: :lol:
Κάλικώματα θωρείς? οκσα εν ούλλες σεκκες!!??? :lol: :lol:

...εν επιασα μιαν ως τωρα!!!! :roll:
παιζει τες ουλλες ο δκιαμαντοπεζουνος αλόπως!! :lol: :lol:
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
Nikos έγραψε:Εχαθηκε και ο Γιατρος να σου δωκει καμια περιποιημένη συνταγή!!! :lol: :lol:
Κάλικώματα θωρείς? οκσα εν ούλλες σεκκες!!??? :lol: :lol:

...εν επιασα μιαν ως τωρα!!!! :roll:
παιζει τες ουλλες ο δκιαμαντοπεζουνος αλόπως!! :lol: :lol:

...χαλαλι του...ε κριμα τα ρυαλια που εδωκε πας το σιηπεττο...ας καμει λιη αποσβεση τα επομενα 43 χρονια!!! :lol:

...αλλα να μου βαλεις αβαταρ τον περτικο...εσηρες μου τη ψυχολογια μου...παλιοπουλια!!!!!!!!! :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

:lol: :lol:
Ρε φιλε η αλήθεια είπε μου η μαστόρισσα σου οτι έγινες επικύνδυνος , μετά που τα σβηστήρκα άρχισες να σύρνεις πέννες και ότι έβρισκες μπροστα σου πάνω στην οθόνη του υπολογιστή τζιαι ειπα να προστατέψω απο την ψυχική διαταραχή!!! :lol: :lol:
Αλλά φαίνεται εν σώζεσαι με τιποτε!!! :lol:
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε::lol: :lol:
Ρε φιλε η αλήθεια είπε μου η μαστόρισσα σου οτι έγινες επικύνδυνος , μετά που τα σβηστήρκα άρχισες να σύρνεις πέννες και ότι έβρισκες μπροστα σου πάνω στην οθόνη του υπολογιστή τζιαι ειπα να προστατέψω απο την ψυχική διαταραχή!!! :lol: :lol:
Αλλά φαίνεται εν σώζεσαι με τιποτε!!! :lol:

...οντως επαρατησα τις επωμισεις με τη ριγα...αλλα μετα το βιντεο σου αρκεψα τζαι σφυρουσα τζαι ενομισε οτι εκαμνα της καμακι!!!! :? :?
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

Ιντα φοουντε εσσο μια μέρα να μεν πιαω το g3 τζιαι να σαριζω που νακρας έπαθα ψυχοπλακωμα φωνάζουν των μιτσιων ρεεεε πουλλιιιι τζιαι κοφκετε το σβέρκο μου να δω που φωνάζουν:) ιντα κάθε μέρα ξητημασιες τζιαι πουρουες που τροω σαν οδηγώ θορω στρουφους και πεζουνια και κάμνω ολοισια check in πόστα πουκατω τους:)
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

:lol: :lol:
και η πελλάρα συνεφφο!!!
ε Σεργη για ονομα!!εννα παθεις τιποτε,... τι λεω εννα .... επαθες πηλε αποτι καταλαβα! :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”