VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Απάντηση
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Nikos έγραψε:Καλημέρα παίδες!!!
3 τζιαι ποψε!!!
Είναι τυχεροι εκείνοι που οι δουλείες τους τους επιτρέπουν να εξορμούν και Τετάρτες.....
Δυστυχως εν είμαι απο εκείνους που θα είμαι κάθε τετάρτη στο βουνό αλλα καμιά αδεια εννα την τσιμπίσουμε ;) ;)

...οπως το ειπες...καμμια αδεια με το ζορι ε να την τσιμπησουμε...αν ειμαστε τυχεροι ε να κυνηγησουμε 3-4 Τεταρτες ολοχρονα...συνηθως βαζω την πρωτη Τεταρτη και μετα μεσα στα τελη Δεκεμβριου αρχες Ιαννουαριου που παμε εμεις και ο κουκος...μονοι στην ησυχια μας!
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Nikos »

BAIKAL 1980 έγραψε:
Nikos έγραψε:Καλημέρα παίδες!!!
3 τζιαι ποψε!!!
Είναι τυχεροι εκείνοι που οι δουλείες τους τους επιτρέπουν να εξορμούν και Τετάρτες.....
Δυστυχως εν είμαι απο εκείνους που θα είμαι κάθε τετάρτη στο βουνό αλλα καμιά αδεια εννα την τσιμπίσουμε ;) ;)

...οπως το ειπες...καμμια αδεια με το ζορι ε να την τσιμπησουμε...αν ειμαστε τυχεροι ε να κυνηγησουμε 3-4 Τεταρτες ολοχρονα...συνηθως βαζω την πρωτη Τεταρτη και μετα μεσα στα τελη Δεκεμβριου αρχες Ιαννουαριου που παμε εμεις και ο κουκος...μονοι στην ησυχια μας!
Ακριβώς!!! ;) ;) :D
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Sergios »

Nikos έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
Nikos έγραψε:Καλημέρα παίδες!!!
3 τζιαι ποψε!!!
Είναι τυχεροι εκείνοι που οι δουλείες τους τους επιτρέπουν να εξορμούν και Τετάρτες.....
Δυστυχως εν είμαι απο εκείνους που θα είμαι κάθε τετάρτη στο βουνό αλλα καμιά αδεια εννα την τσιμπίσουμε ;) ;)

...οπως το ειπες...καμμια αδεια με το ζορι ε να την τσιμπησουμε...αν ειμαστε τυχεροι ε να κυνηγησουμε 3-4 Τεταρτες ολοχρονα...συνηθως βαζω την πρωτη Τεταρτη και μετα μεσα στα τελη Δεκεμβριου αρχες Ιαννουαριου που παμε εμεις και ο κουκος...μονοι στην ησυχια μας!
Ακριβώς!!! ;) ;) :D
εννα μέν πάω τζι εγω 2-3 τετάρτες??? πρώτη σίουρα....οι άλλες πέφτουν κοντά γιορτές κανονιζούμαστε αλλό καμιά :D
BAIKAL 1980

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

Ακριβώς!!! ;) ;) :D[/quote] εννα μέν πάω τζι εγω 2-3 τετάρτες??? πρώτη σίουρα....οι άλλες πέφτουν κοντά γιορτές κανονιζούμαστε αλλό καμιά :D[/quote]


...εχω 3 μερες αδεια...ε να βαλω την 1η Τεταρτη και μετα θα περιμενω να τα ξαπολισουν οι αρρωστοι κυνηγοι και να μεν βλεπεις ανθρωπο μπροστα σου...εκει απολαμβανω κυνηγι...λιγοι κυνηγοι οι οποιοι ξερουν ακριβως τι κυνηγανε και πως το κυνηγανε!!!
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

BAIKAL 1980 έγραψε:Ακριβώς!!! ;) ;) :D
εννα μέν πάω τζι εγω 2-3 τετάρτες??? πρώτη σίουρα....οι άλλες πέφτουν κοντά γιορτές κανονιζούμαστε αλλό καμιά :D[/quote]


...εχω 3 μερες αδεια...ε να βαλω την 1η Τεταρτη και μετα θα περιμενω να τα ξαπολισουν οι αρρωστοι κυνηγοι και να μεν βλεπεις ανθρωπο μπροστα σου...εκει απολαμβανω κυνηγι...λιγοι κυνηγοι οι οποιοι ξερουν ακριβως τι κυνηγανε και πως το κυνηγανε!!![/quote]
τι να σας πω ρε παιδια εγω εχω πολλα χρονια να χασω τεταρτη και εν μπορω να το φανταστω καν!!
τες τεταρτες του γεναρη ειναι η μεγαλη απολαυση που δεν υπαρχουν ουτε παγανιες ουτε τπτ!!!
πληρη υσηχια ........ απολαυση του τοπιου και 1 πουλι να πεξεις αξιζει 10 !!! 8-)
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από kyriakos304 »



Απο τούτες τις γυναίκες έχουμε καμιά γιόρκι;
Γιατί η δική μου αποκλείετε να τζησει σε ότι φέρω...
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:Ακριβώς!!! ;) ;) :D
εννα μέν πάω τζι εγω 2-3 τετάρτες??? πρώτη σίουρα....οι άλλες πέφτουν κοντά γιορτές κανονιζούμαστε αλλό καμιά :D

...εχω 3 μερες αδεια...ε να βαλω την 1η Τεταρτη και μετα θα περιμενω να τα ξαπολισουν οι αρρωστοι κυνηγοι και να μεν βλεπεις ανθρωπο μπροστα σου...εκει απολαμβανω κυνηγι...λιγοι κυνηγοι οι οποιοι ξερουν ακριβως τι κυνηγανε και πως το κυνηγανε!!![/quote]
τι να σας πω ρε παιδια εγω εχω πολλα χρονια να χασω τεταρτη και εν μπορω να το φανταστω καν!!
τες τεταρτες του γεναρη ειναι η μεγαλη απολαυση που δεν υπαρχουν ουτε παγανιες ουτε τπτ!!!
πληρη υσηχια ........ απολαυση του τοπιου και 1 πουλι να πεξεις αξιζει 10 !!! 8-)[/quote]

Χρίστο είναι έτσι ακριβός...ησυχία, ηρεμία και κανείς το κουμάντο σου όπως ξέρεις!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
G.nicolaou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 05 Μάιος 2013, 14:45

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από G.nicolaou »

Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από Dimitris »

G.nicolaou έγραψε:
:shock: :shock:
Ούλλα έχουν και το μέτρο τους. Τούτοι επαρασσέσαν το.
Σεβασμός στο θήραμα, είμαστε κυνηγοί και όχι κρεατοσυλλέκτες
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: VIDEO ΦΑΣΣΑΣ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Έκαμε καλή δουλειά. Αλλά δείτε το τέλος. Έτσι κάμνουν οι Εγγλέζοι;

Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”