Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από GRIGORIS »

sotiris!129 έγραψε:
christy2000 έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ?
Παρα πολυ απλα οσες δεν τις κουτσιουμεν δεν θα πεσουν :!: :!: :!: :lol:
φετος μου ετυχε το εξης 3 φορες αν δεν καμω λαθος μπορει και παραπανω, επαιζα την φασσα επεφτεν επιτοπου και οταν επαενα να την πιασω εξαναπεταν ολοαιματη και εφεφκεν και αναγκαζουμουν να την ξαναπαιξω!
το ποιο τραγικο ηταν οταν με μια χαρτουτσια επεσαν 2 φασσες , καθος επεφταν η μια εξαναβρεν φτερον εσυρα της και την δευτερη χωρις αποτελεσμα... και οταν επεια να πιασω την αλλη που επεσεν εξαναπετασεν και αναγκαστηκα να την ξαναπαιξω που τα 10 μετρα :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=JaKG2wq-9CI
η δευτερη φαση του video για τους απιστους... δυστιχος οταν επεια να πιασω την φασσα που επεσε ειχα κλειστη την camera και δεν κατεγραψα την φασσα που ξαναπετασεν σαν ηταν χαμε !


ρε παρεα μα δεν ειναι λιο μακρια που τις πεζεις....δν αξαμονω καν εγω σε τετοια αποσταση... εχουμεντο κ 8εμα μες την παρεα μου τουτο μπορει να καμω λαθος εγω!!
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από christy2000 »

sotiris!129 έγραψε:
christy2000 έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ?
Παρα πολυ απλα οσες δεν τις κουτσιουμεν δεν θα πεσουν :!: :!: :!: :lol:
φετος μου ετυχε το εξης 3 φορες αν δεν καμω λαθος μπορει και παραπανω, επαιζα την φασσα επεφτεν επιτοπου και οταν επαενα να την πιασω εξαναπεταν ολοαιματη και εφεφκεν και αναγκαζουμουν να την ξαναπαιξω!
το ποιο τραγικο ηταν οταν με μια χαρτουτσια επεσαν 2 φασσες , καθος επεφταν η μια εξαναβρεν φτερον εσυρα της και την δευτερη χωρις αποτελεσμα... και οταν επεια να πιασω την αλλη που επεσεν εξαναπετασεν και αναγκαστηκα να την ξαναπαιξω που τα 10 μετρα :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=JaKG2wq-9CI
η δευτερη φαση του video για τους απιστους... δυστιχος οταν επεια να πιασω την φασσα που επεσε ειχα κλειστη την camera και δεν κατεγραψα την φασσα που ξαναπετασεν σαν ηταν χαμε !
Ο'ι' ρε ηντα ποστουι :!: Αμπα τζε γυρισεις τη καμερα γυρο γυρο περκι καταλαβουμε τον τοπο,ουλλο ουρανο τζε φασσες μας εδειχνες ρε Σωτηρη :lol:
Επαθα το τζε εγω πριν λια χρονια στο περτικο,μια χαρτουτσια επεσαν δυο,αν δεν ηταν ο παρεας να δει τη φαση εν θα λαλουν τιποτε κανενου,ηταν να μας φκαλουν τραουδι :D
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από sotiris!129 »

GRIGORIS έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
christy2000 έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ?
Παρα πολυ απλα οσες δεν τις κουτσιουμεν δεν θα πεσουν :!: :!: :!: :lol:
φετος μου ετυχε το εξης 3 φορες αν δεν καμω λαθος μπορει και παραπανω, επαιζα την φασσα επεφτεν επιτοπου και οταν επαενα να την πιασω εξαναπεταν ολοαιματη και εφεφκεν και αναγκαζουμουν να την ξαναπαιξω!
το ποιο τραγικο ηταν οταν με μια χαρτουτσια επεσαν 2 φασσες , καθος επεφταν η μια εξαναβρεν φτερον εσυρα της και την δευτερη χωρις αποτελεσμα... και οταν επεια να πιασω την αλλη που επεσεν εξαναπετασεν και αναγκαστηκα να την ξαναπαιξω που τα 10 μετρα :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=JaKG2wq-9CI
η δευτερη φαση του video για τους απιστους... δυστιχος οταν επεια να πιασω την φασσα που επεσε ειχα κλειστη την camera και δεν κατεγραψα την φασσα που ξαναπετασεν σαν ηταν χαμε !


ρε παρεα μα δεν ειναι λιο μακρια που τις πεζεις....δν αξαμονω καν εγω σε τετοια αποσταση... εχουμεντο κ 8εμα μες την παρεα μου τουτο μπορει να καμω λαθος εγω!!
οι ρε φιλε ηταν αρκετα κοντα, απλα λογο cameras φενεται ετσι ...
christy2000 έγραψε: Ο'ι' ρε ηντα ποστουι :!: Αμπα τζε γυρισεις τη καμερα γυρο γυρο περκι καταλαβουμε τον τοπο,ουλλο ουρανο τζε φασσες μας εδειχνες ρε Σωτηρη :lol:
Επαθα το τζε εγω πριν λια χρονια στο περτικο,μια χαρτουτσια επεσαν δυο,αν δεν ηταν ο παρεας να δει τη φαση εν θα λαλουν τιποτε κανενου,ηταν να μας φκαλουν τραουδι :D
ε φιλε εχω αλλο καμια 10ρκα πλανα αλλα εν τα ανεβασα γιατι φενεται ο τοπος καθαροτατα , εχει 2 χρονια κυνηγω φασσες μονος μου και καθε εξωρμηση τα πουλια εν ζιαμε, δεν θελω αποκτησω παρεα ξαφνικα και να χασω το κυνηγι αλλων 2-3 χρονον ;)
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε: ε φιλε εχω αλλο καμια 10ρκα πλανα αλλα εν τα ανεβασα γιατι φενεται ο τοπος καθαροτατα , εχει 2 χρονια κυνηγω φασσες μονος μου και καθε εξωρμηση τα πουλια εν ζιαμε, δεν θελω αποκτησω παρεα ξαφνικα και να χασω το κυνηγι αλλων 2-3 χρονον ;)
φετος εν η εν η τελευταια ΤΟΥΣ και τελευταια ΣΟΥ χρονια....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε: ε φιλε εχω αλλο καμια 10ρκα πλανα αλλα εν τα ανεβασα γιατι φενεται ο τοπος καθαροτατα , εχει 2 χρονια κυνηγω φασσες μονος μου και καθε εξωρμηση τα πουλια εν ζιαμε, δεν θελω αποκτησω παρεα ξαφνικα και να χασω το κυνηγι αλλων 2-3 χρονον ;)
φετος εν η εν η τελευταια ΤΟΥΣ και τελευταια ΣΟΥ χρονια....
εν θελω να σου πω πως εφκαλα τον προυπολογισμο του 2013-14 ... :geek:
αν ολα πανε καλα, δεχομαι να σταματησω να παιζω στες 35 την σεζον που μας εχεται :?
βασικα μακαρι ναν ζιαμε τα πουλια αλλιως εν να φαμε τες ωρες μας πανω στα βουνα να τες εβρουμε :roll: !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από christy2000 »

sotiris!129 έγραψε:
Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε: ε φιλε εχω αλλο καμια 10ρκα πλανα αλλα εν τα ανεβασα γιατι φενεται ο τοπος καθαροτατα , εχει 2 χρονια κυνηγω φασσες μονος μου και καθε εξωρμηση τα πουλια εν ζιαμε, δεν θελω αποκτησω παρεα ξαφνικα και να χασω το κυνηγι αλλων 2-3 χρονον ;)
φετος εν η εν η τελευταια ΤΟΥΣ και τελευταια ΣΟΥ χρονια....
εν θελω να σου πω πως εφκαλα τον προυπολογισμο του 2013-14 ... :geek:
αν ολα πανε καλα, δεχομαι να σταματησω να παιζω στες 35 την σεζον που μας εχεται :?
βασικα μακαρι ναν ζιαμε τα πουλια αλλιως εν να φαμε τες ωρες μας πανω στα βουνα να τες εβρουμε :roll: !
Πολλα καλα καμνεις ;) ο'ι' σαν εμας που δε κλειουμε το στομα μας :oops:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από Artemis G. »

50 ευρω να σας πω την περιοχη του σωτηρη
80 ευρω να σας το καμω το σχεδιαγραμμα
150 να σας δειξω και τα ποστα....
Λογο κρισης...

Only φασσες....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από MIKEShooter »

Και η χαρτουτσιες μαζι για τον τοπο του Σωτηρη?????:lol: :lol: :lol: :lol:
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από mikros »

Ε Αρτεμη,
Εγω θελω το πακκετο που εχει τον κυριο 129. μεσα βουρκατορα!!!
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Γιατι οι φάσες δεν πέφτουν?

Δημοσίευση από Artemis G. »

mikros έγραψε:Ε Αρτεμη,
Εγω θελω το πακκετο που εχει τον κυριο 129. μεσα βουρκατορα!!!

Εν καμει για σενα...εισαι εφηβος ακομα... εν για 18+ τζινο το πακκετο
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”