ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Απάντηση
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΟΝΤΩΣ ΦΙΛΕ ΛΕΥΚΙΕ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ....Κ'ΕΓΩ ΣΠΑΝΙΑ ΧΑΝΩ ΠΟΥΛΙΑ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑ!
5 ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΕΣ.....ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΑΤΥΧΙΕΣ!!!
ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΒΛΕΠΩ.........ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ :D

ΔΗΜΗΤΡΗ ...ΟΤΑΝ ΠΟΛΕΜΑΣ ΤΗΝ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟ....ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Γ'ΑΥΤΗΝ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΗ....

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙΣ ΟΜΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ......ΕΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΟΥ :cry:
επρεπε να παω σε τραπεζι ενος ατομου που δεν μπορεις να πεις οχι . εν που τους τοπους σου αλλα καθετε στην αλλη ακρη της κυπρου. εκαθουμουν και ο νους μου ηταν πας το ποστο και σαν και εβλεπα τες που περνουσαν. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από Sergios »

DSC_0236-1.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Η ΗΜΕΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ....5 ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ.4 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ 1 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.......ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΔΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑΣ!!!

ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ :P ....ΤΩΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΕΣ :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:Η ΗΜΕΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ....5 ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ.4 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ 1 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.......ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΔΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑΣ!!!

ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ :P ....ΤΩΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΕΣ :P
Μπράβο φίλε! Τελείωσες ωραία τον πρώτο γύρο! Και εγώ χθες πήρα 1 φάσσα και 2 αγριοπερίστερα τα οποία με εξέπληξαν από την ταχύτητα τους. Τα κτύπησα στα 35μ. και αυτά έπεσαν στα 70 και βάλε. Ευτυχώς ήμουν τυχερός και τα βρήκα και τα δύο παρόλο που κατέβηκα βουνό με άγρια βλάστηση. Μου έκανε επίσης εντύπωση η προσκόπευση. Ομολογώ πρώτη φορά κτύπησα πουλί με τόσο μεγάλη προσκόπευση!

Φέτος άρχισα να συμπαθώ και το κυνήγι της φάσσας! Σου έρχεται από εκεί που δεν την περιμένεις η άτιμη! !
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

SilverPigeonS έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:Η ΗΜΕΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ....5 ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ.4 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ 1 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.......ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΔΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.

ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑΣ!!!

ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ :P ....ΤΩΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΕΣ :P
Μπράβο φίλε! Τελείωσες ωραία τον πρώτο γύρο! Και εγώ χθες πήρα 1 φάσσα και 2 αγριοπερίστερα τα οποία με εξέπληξαν από την ταχύτητα τους. Τα κτύπησα στα 35μ. και αυτά έπεσαν στα 70 και βάλε. Ευτυχώς ήμουν τυχερός και τα βρήκα και τα δύο παρόλο που κατέβηκα βουνό με άγρια βλάστηση. Μου έκανε επίσης εντύπωση η προσκόπευση. Ομολογώ πρώτη φορά κτύπησα πουλί με τόσο μεγάλη προσκόπευση!

Φέτος άρχισα να συμπαθώ και το κυνήγι της φάσσας! Σου έρχεται από εκεί που δεν την περιμένεις η άτιμη! !
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΡΚΟΠΕΖΟΥΝΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΥΓΟΝΙ ΣΕ ΕΛΙΓΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΥΘΙΣΕΙΣ...ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!

ΕΠΙΑΣΕ ΣΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΚΟΥΛΟΥΚΟΥΙ,ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ? :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από Γιατρός »

Θα σας κλείσω ραντεβού για τα πεζούνια που τα ονομάζετε σιδερένια ,rambo, σκληρή, σιιιστή
Its called pigeon hunting
Αν λέτε της γυναίκας σας αγάπη πάω για σιδερένιες χωσμένος πίσω σπό τους θάμνους από τις 4πμ μέχρι 8μμ κλείστε διπλό ραντεβού
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

Γιατρός έγραψε:Θα σας κλείσω ραντεβού για τα πεζούνια που τα ονομάζετε σιδερένια ,rambo, σκληρή, σιιιστή
Its called pigeon hunting
Αν λέτε της γυναίκας σας αγάπη πάω για σιδερένιες χωσμένος πίσω σπό τους θάμνους από τις 4πμ μέχρι 8μμ κλείστε διπλό ραντεβού
Ε καλο εγινικες λαγοκυνηγος τωρα .(τωρα που σου γραφω βρεχει)
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από pai »

dimitris savva έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Θα σας κλείσω ραντεβού για τα πεζούνια που τα ονομάζετε σιδερένια ,rambo, σκληρή, σιιιστή
Its called pigeon hunting
Αν λέτε της γυναίκας σας αγάπη πάω για σιδερένιες χωσμένος πίσω σπό τους θάμνους από τις 4πμ μέχρι 8μμ κλείστε διπλό ραντεβού
Ε καλο εγινικες λαγοκυνηγος τωρα .(τωρα που σου γραφω βρεχει)
κυριε δημητρη αυριο να πιασεις ομπρελα αν θα πας στα σκυλια! :lol: :lol:
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

pai έγραψε:
dimitris savva έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Θα σας κλείσω ραντεβού για τα πεζούνια που τα ονομάζετε σιδερένια ,rambo, σκληρή, σιιιστή
Its called pigeon hunting
Αν λέτε της γυναίκας σας αγάπη πάω για σιδερένιες χωσμένος πίσω σπό τους θάμνους από τις 4πμ μέχρι 8μμ κλείστε διπλό ραντεβού
Ε καλο εγινικες λαγοκυνηγος τωρα .(τωρα που σου γραφω βρεχει)
κυριε δημητρη αυριο να πιασεις ομπρελα αν θα πας στα σκυλια! :lol: :lol:
Εμενα αρεσκει μου να βρεχει και να κυνηγο μπορει να με δεις να βαστω και ομπρελα αλλα εν η χαρα μου να πεφτουν νερουθκια και να βλεπω τους ιχνηλατες μου να τραγουδουν το τραγουδι του λαγου :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”