ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Απάντηση
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Prestige 8 έγραψε:Ροδοσθενη τι γινεται ρε φιλε?
Αφιξες τπτ να ερτουμε πανω την κυριακη?? :P
Πιος???? Εν έσχει πουλια ,πολλα λύγα πουλιά σκέφτου είμαστουν τρεία ατομα τζιάμε που με πείραν τζε επεξα εγω 5 ο άλλος έπρεπ να πιάσει 5-6 έπιασεν 1 τζε αλλός έπρεπε να πιάσει 2 έμεινε παπαγάλος.Σκέφτου τι χάλει ένει?
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

004.jpg
ΠΟΔΙΑ,ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!
ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΟΜΙΜΑ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

004.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
Prestige 8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 24 Ιαν 2013, 11:57

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από Prestige 8 »

Ροδοσθενη ο Μαριος απο κοκκινοχωρκα. Σκοπευω να ερτω πανω κυριακη εχει δν εχει! Να τιμησουμε το κλισημο!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ARRWSTOSFASSAS έγραψε:
004.jpg
ΩΡΑΙΟΣ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ARRWSTOSFASSAS έγραψε:
004.jpg
ΩΡΑΙΟΣ :P
thanks!
εσυ εισαι καλυτερος!!!ειδα τις φωτο σου απο προηγουμενες εξορμησεις ;)
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από canastas »

:( Κυριακή τελευταία αναμέτρηση με την σιδερένια για το καλοκαιρινό κυνήγι και μετά ρεπό για λίγο καιρό, αντίστροφή μετρήση και αρχίζουν οι χειμερινές εξορμήσεις... :twisted:
THE BEST THERE IS
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Χαιρετώ την παρέα, λιγες μέρες αποχή απο το φορουμ οφειλόταν στις εργασίες που κάνω διότι μετακομιζω σε αλλο γραφείο.
Τελευταία μέρα σημερα για φασα στα ορεινά και είπαμε να τιμήσουμε :) την σιδερένια αυτή ύπαρξη όπως της αρμόζει ;) . Ετσι πηγαμε σε μια ωραία περιοχή που πάντα με συναρπάζε :) ι να κυνηγώ την φασα, σε πευκόφυτο περιβάλλον με ψηλά βουνά. Τελικά βοήθησε η τυχη και επήρα 3 πουλιά όμως και από την άλλη η ατυχία μου άφησε πάνω στο βουνό δυο σεκκα πουλιά. Λυπήθηκα πάρα πολύ διότι πολύ σπάνια δεν βρίσκω κτυπημένη φάσα, η μια μάλιστα έπεσε μεταξύ μου και του παρέα μου, ο οποίος την είδε και αυτός που ηταν σέκα αλλά στάθηκε αδύνατον να την βρούμε. Δυστυχώς το ασχημο σημειο που είμαστε ,κρεμους και πυκνό δεν μας βοηθησε.
Την προηγούμενη εβδομάδα , καθημερινή πήγαμε στα τρυγόνια. Πέντε συνεχόμενες εξορμήσεις επεξα 3 τρυγόνια, ένα παρα μέρα. Διερωτάσαι αν αξίζει το κόπο να παίρνεις το πόστο από τις 0500 για να σύρεις πανω σε κανένα τρυγόνι και να κινδυνεύεις να φαεις και σιηπεθκιά από τους πολλους κυνηγούς που ηταν γυρο σου. Παραθέτω και μερικες φωτογραφίες για να προσθέσουμε λίγο χρώμα στο κείμενο.
Προχθες Σαββατο εκανα μερικες δοκιμες φυσιγγιων για καποιο φίλο. Θα τις βαλω στο σαιτ σε 2-3 μερες.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
dimitris savva

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

LEFKIOS έγραψε:Χαιρετώ την παρέα, λιγες μέρες αποχή απο το φορουμ οφειλόταν στις εργασίες που κάνω διότι μετακομιζω σε αλλο γραφείο.
Τελευταία μέρα σημερα για φασα στα ορεινά και είπαμε να τιμήσουμε :) την σιδερένια αυτή ύπαρξη όπως της αρμόζει ;) . Ετσι πηγαμε σε μια ωραία περιοχή που πάντα με συναρπάζε :) ι να κυνηγώ την φασα, σε πευκόφυτο περιβάλλον με ψηλά βουνά. Τελικά βοήθησε η τυχη και επήρα 3 πουλιά όμως και από την άλλη η ατυχία μου άφησε πάνω στο βουνό δυο σεκκα πουλιά. Λυπήθηκα πάρα πολύ διότι πολύ σπάνια δεν βρίσκω κτυπημένη φάσα, η μια μάλιστα έπεσε μεταξύ μου και του παρέα μου, ο οποίος την είδε και αυτός που ηταν σέκα αλλά στάθηκε αδύνατον να την βρούμε. Δυστυχώς το ασχημο σημειο που είμαστε ,κρεμους και πυκνό δεν μας βοηθησε.
Την προηγούμενη εβδομάδα , καθημερινή πήγαμε στα τρυγόνια. Πέντε συνεχόμενες εξορμήσεις επεξα 3 τρυγόνια, ένα παρα μέρα. Διερωτάσαι αν αξίζει το κόπο να παίρνεις το πόστο από τις 0500 για να σύρεις πανω σε κανένα τρυγόνι και να κινδυνεύεις να φαεις και σιηπεθκιά από τους πολλους κυνηγούς που ηταν γυρο σου. Παραθέτω και μερικες φωτογραφίες για να προσθέσουμε λίγο χρώμα στο κείμενο.
Προχθες Σαββατο εκανα μερικες δοκιμες φυσιγγιων για καποιο φίλο. Θα τις βαλω στο σαιτ σε 2-3 μερες.
Μπραβο LEFKIE για τις επιτυχιες σου περιμενα και εγω μια εβδομαδα για να παω σε ενα ποστο με σιγουρες επιτυχιες και τελικα δεν πηγα.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΟΝΤΩΣ ΦΙΛΕ ΛΕΥΚΙΕ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ....Κ'ΕΓΩ ΣΠΑΝΙΑ ΧΑΝΩ ΠΟΥΛΙΑ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑ!
5 ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΕΣ.....ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΑΤΥΧΙΕΣ!!!
ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΒΛΕΠΩ.........ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ :D

ΔΗΜΗΤΡΗ ...ΟΤΑΝ ΠΟΛΕΜΑΣ ΤΗΝ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟ....ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Γ'ΑΥΤΗΝ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΗ....

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙΣ ΟΜΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ......ΕΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΟΥ :cry:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”