ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΥΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΑΝΕΜΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΤΟΥΣ.

ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΙΣ ΦΤΕΡΟΥΓΕΣ ΣΑΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟ.....ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΚΩΧΗ....Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΣΙΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.
ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΑ 5-6Μ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΥΓΚΙΝΟΥΝΤΑΙ.

ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!
ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΚΛΥΖΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.....ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από admin »

Πέρνεις με μαζί σου φέτος να κρατό την κάμερα????έχω και παραλλαγή με φύλλα :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από master »

Πραγματικά μέσα στο κέντρο της Λευκωσίας έχασαν εντελώς τα ένστικτα τους. Πάνω στις ταράτσες, πάνω στα παράθυρα, πάνω στα σύρματα, ζευγαρώνουν πρόχειρα όπου έβρουν. Εχουμε κάτι κυπαρίσσια και κάτι πεύκους δίπλα στην δουλειά, μπορεί το κάθε δέντρο να έχει και 3 φωλιές το κάθε ένα. Ηντα τζιαιρούς εφτάσαμεν!! Φάσσες πεζουνοποιημένες!!!!!
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

οντως!! και εμενα η δουλεια μου ειναι προς το κεντρο της Λευκωσιας, μιλουμε εν να μας φασειν! τον αυγουστο νομιζω βρηκα το ποστο μου :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από canastas »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΥΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΑΝΕΜΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΤΟΥΣ.

ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΙΣ ΦΤΕΡΟΥΓΕΣ ΣΑΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕ ΤΡΟΠΟ.....ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΚΩΧΗ....Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΣΙΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.
ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΑ 5-6Μ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΥΓΚΙΝΟΥΝΤΑΙ.

ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!
ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΚΛΥΖΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.....ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ :P
Φίλε Σολον δεν χρείαζετε να πας στην φύση για να τις απολαυσεις. Εχούν απλοθεί παντού, ακόμα και στο mall της Λευκωσίας πανέ για καφέ.... :lol:
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Θυμούμαι όταν ερχόμουν στη Λευκωσία για κάτι δουλειές αυτομολούσα κάθε φορά που εκόντεφκα στα φώτα του Καλησπέρα τζιαι έβλεπα τες που επερνούσαν που πάνω μου τζαι εκάθουνταν απείρακτες στα δεντρούθκια. Εσκέφτουμουν πού εν ο σιηπέττος άμαν τον χρειάζεσαι. Ήταν που τζίνες που λαλείς μέχρι να σηκώσεις τον σιηπέττον ήταν να ππέσουν. Έπιαννε με η κίνηση τζιαι 1η-2η σημειωτόν εκάμναν παναΐρκα που πάνω μου οι φάσσες. Εσκέφτουμουν "Κωλόφασσες, ως τζιαι τούτες περιπαίζουν μας".
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από christy2000 »

Το πρωι στο παρκο της αθαλασσας καμνουν παρτι,ενας περιπατος καθε πρωι αλλασει την ημερα σου ολη.ΤΟ απογευμα πριν να σουρουπωση καμουν σου κατι πτεισης,πεζω καμειαν 50αρκα με την ματσουκα καθε μερα :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από GRIGORIS »

christy2000 έγραψε:Το πρωι στο παρκο της αθαλασσας καμνουν παρτι,ενας περιπατος καθε πρωι αλλασει την ημερα σου ολη.ΤΟ απογευμα πριν να σουρουπωση καμουν σου κατι πτεισης,πεζω καμειαν 50αρκα με την ματσουκα καθε μερα :lol:


:lol: :lol: :lol:
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

ΔΩΣΤΕ ΡΕΥΜΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ..........ΕΤΣΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ.........ΠΟΡΩΣΗ.....ΠΑΘΟΣ!!!!!
ΑΡΩΣΤΙΑ!!! :D :D :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013

Δημοσίευση από marinos.a »

Aouuu
DSC_0153.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Si vis pacem, para bellum
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”