Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Καλώς το Χρίστο! Που είσαι ρε φίλε τζιαί εχάθηκες? Παρέτα τα φατσοβιβλία τζιαί μείνε στην παρέα μας ;)

Σήμερα αναγνώριση σε περιοχή που κυνήγησαμε τις κυρίες πέρσι (επαρχία Λευκωσίας) κατάληξε σε πλήρη αποτυχία...το ένα τέταρτο του βουνού καμένο και φάσσες ούτε για δείγμα... :cry:

Τώρα να δούμε τι πρόγραμμα θα βγάλουμε για αύριο... Ελπίζω εσείς να έχετε καλύτερα αποτελέσματα φέτος λεβέντες. :D
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Η παρέα τελικά εξόρμησε για τζιήκλες εν τη απουσία μου, για να μου φυλάξει τες φάσσες την ερχόμενη Κυριακή που επιστρέφω στα γήπεδα. :D

Το ενθαρρυντικό είναι ότι εντόπισαν και λίγες φάσσες ;)
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Πολλή ησυχία έππεσεν... :roll:

Λίγο ζέσταμα από περασμένα μεγαλεία...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Εγινήκετε μου ούλλοι του φατσοβιβλίου... αλόπως να κρεμμάσουμε τα παπούτσια του φόρουμ...

Έτσι κι αλλιώς κάθομαι τζιαί βλέπω τα φυσίγγια της φάσσας τζιαί διερωτώμαι τι να τα κάμω αφού οι κυρίες εξαφανίστηκαν από προσώπου γης. Ευτυχώς έχουμε τζιαί κανένα καλάμι του ψαρέματος. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από Pathfinder »

Που επηαν οι φασσες??? 2η εξορμηση που δεν ειδα φτερο κυριολεκτικα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:Που επηαν οι φασσες??? 2η εξορμηση που δεν ειδα φτερο κυριολεκτικα
Σήμερα είδα 2, η μια που την Λάρνακα εώς την Πάφο σε ύψος και η άλλη επετάκτηκε που κάτι δέντρα το πρωί αλλά ήταν εκτός βολής.
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

Pathfinder έγραψε:Που επηαν οι φασσες??? 2η εξορμηση που δεν ειδα φτερο κυριολεκτικα
παιδια αν ειναι δυνατον να πηγαινουμε στα βουνα και στα δαση για να συναντησουμε καμια φασσα η εστω να δουμε και δεν βρησκοθμε τπτ ενω στισ πολεις :D :D :D και στα παρκα ειναι γεματος ο τοπος...
αλλοπος εμαθαν τζε θκειαβαζουν τες ταπελες για το που εν μη επιτρεππομενη..
:shock: :shock: :shock: :shock:
παρκο αθαλασσας εν γεματο..... :evil: :evil: :evil: :evil: 8-) 8-)
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

XATZIKRIS007 έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Που επηαν οι φασσες??? 2η εξορμηση που δεν ειδα φτερο κυριολεκτικα
παιδια αν ειναι δυνατον να πηγαινουμε στα βουνα και στα δαση για να συναντησουμε καμια φασσα η εστω να δουμε και δεν βρησκοθμε τπτ ενω στισ πολεις :D :D :D και στα παρκα ειναι γεματος ο τοπος...
αλλοπος εμαθαν τζε θκειαβαζουν τες ταπελες για το που εν μη επιτρεππομενη..
:shock: :shock: :shock: :shock:
παρκο αθαλασσας εν γεματο..... :evil: :evil: :evil: :evil: 8-) 8-)
Εμμέσως εμάθαν πράγματι, πάνε στην μια περιοχή ΤΑΝΓΚΑ ΤΟΥΝΓΚΟΥ ΤΑΝΓΚΑ ΤΟΥΝΓΚΟΥ, λαλούν δαμέ είναι BIG NO NO

Πάσιν αλλού, είναι όλα ρηλάξ, κανένας δεν τις πειράζει. ΒIG YES YES

Ήντα εν παλαβές να πάσιν στα τάνγκα τούνγκου;
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΛΥΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΣΒΗΣΕ!!!
ΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΔΑΜΕΣΑ ΠΛΕΟΝ!! ΤΟ ΓΙΑΤΙ?? ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΕΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ......ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΑΡΕΤΗΣΑΜΕΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΤΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ! :(
ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΗΤΑΝ 3 ΣΕ 1 ΕΞΟΡΜΗΣΗ!! ΕΝ ΘΥΜΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ!!
ΠΑΙΖΩ 1-2 ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!! ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΤΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!
ΕΥΧΟΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΚΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΕΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ!!
ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ ΣΤΑ ΠΟΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΖΕΙΣ ΠΟΥΛΙΑ ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕΝ ΠΑΡΕΤΑΣ!!!
ΕΣΠΑΣΑΝ ΜΕ ΟΙ ΑΤΙΜΕΣ :evil:
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Χρίστο καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

Φίλε έχει καιρό που το έγραψα ότι οι κυρίες είναι εξαφανισμένες... Το ερώτημα τωρά που μένει είναι το εξής "Είναι πράγματι μαζεμένες στις απαγορευμένες???".

Το δεύτερο σημαντικό είναι το ότι 1 βδομάδα πριν την έναρξη τα πουλιά ήταν πολλά. Στους τόπους μου ίσως να ήταν οι περισσότερες των τελευταίων χρόνων. Το ίδιο και το καλοκαίρι. Εκεί που πήγε η παρέα μου (εγώ δεν πήγα) τα πουλιά το Σάββατο πριν την έναρξη ήταν πολλά, αλλά την Κυριακή πολύ λίγες.

Σήμερα είχα πρωινό ξύπνημα με 2 κυρίες στην ταράτσα του γείτονα να κάνουν ερωτικά παιχνίδια...Παρ ολίγο να σιωνώσω το χυμό μου... :lol:

ΥΓ: ήρτα μια μέρα να σε βρω αλλά ήσουν στο σούπερμαρκετ τζιαί έφυα διότι ήμουν βιαστικός. :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”