Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από giorgos80 »

πανικος έγραψε:Μαριε μου εγω λεω της παω παφο τζε λεει μου ειμαι φρενοκομειο.τουτος που να ερθει που αμερικη τι ειναι? :lol:
αναγνωριση για φασσες την τριτη εγω .πρωι πρωι με την αυγουλα φραπε κυαλια κανενα πολυπιφ κανενα χαλλουμουι καμια ελιουα καμια τοματουα κανενα αυγουλλακι κανενα ποτουι αλλα θα ειμαι καμουφλαρισμενος δεν θα με δει ματι φασσας η ανθρωπινο :lol:
τουτο εν το μπουκωμα του αρφου μου στη τζικλα ρε ακριβως το ιδιο.τα αυκα οφτα ομως :lol: :lol: :lol:
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕ...ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ!!!!
ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΡΕ ΣΟΛΩΝΑ..........ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΜΕΣ ΤΟΥΜΠΛΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΙΕΠΕΘΚΙΑ!! :D
ΑΦΗΚΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑΝ ΝΑ ΡΕΞΕΙ :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕ...ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ!!!!
:lol: :lol: Σόλωνα θυμίζεις μου το σύντροφο που πέρσι έπιασε 2 με μια ντουφεκιά τζιαί εσυγχίστηκε τζιαί εν έσυρε τη 2η.. :lol:
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από kanaris »

MARIOSE έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕ...ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ!!!!
:lol: :lol: Σόλωνα θυμίζεις μου το σύντροφο που πέρσι έπιασε 2 με μια ντουφεκιά τζιαί εσυγχίστηκε τζιαί εν έσυρε τη 2η.. :lol:
:lol: :lol:
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

ψυχοπαθειες αυπνιες παρανοιες.............
8κπψ
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Τελικά τούτη η εβδομάδα που μπαίνει εν η πιο δύσκολη...

Άραγε να πάω στο Χ τόπο ή εν καλύτερα να πάω στο Ψ τόπο? Να σταθώ ψηλά ή να σταθώ χαμηλά? Εν να ψηλοπετούν ή εν να έρκουνται όπως τες γαλίνες? Αν πάω στο Χ τόπο και σταθώ χαμηλά θα ψηλοπετούν άρα να πάρω το 2 τσοκ και τα φυσίγγια που κτυπούν μακριά. Ναι αλλά αν πάω στο Ψ τόπο θα έρκουνται μες τα μούτρα μου και πρέπει να πάρω το 5 τσοκ να είμαι καλύτερα... :?

Φυσικά να αποφασίσω πρώτα πιον όπλο να πάρω...Το Beretta, το Browning, το Miroku ή το FAIR?? Να πάρω 2 λαλείς ή να πάρω ένα και πιος σ' αρωτά...οξά να τα πάρω ούλλα να είμαι 100% σίουρος???? :shock:

Τζιαί πότε να πάω στο πόστο? Η ώρα 6, ή ώρα 5, η ώρα 4??? Μα αν έβρω άλλον τζιαμέ εφάμεν την..
Ε να πάω η ώρα 3 καλό! Ναι αλλά αν έχει τζιαί άλλος έτσι κα...λες πάλε θα την φάμεν...Να πάω που το Σάββατο τη νύχτα να είμαι σίουρος...ή καλύτερα Σάββατο πρωί για να κάμω τζιαί αναγνώριση...Τελικά μάλλον θα παίξει το ξυπνητήρι τζιαί θα νομίζω πως έχει 5 μέρες να τζιμηθώ... :o

Κοπέλια χαλαρά. Χαλαρά, απλά και πιο όμορφα. Πάνω από όλα η ασφάλεια μας, να απολαύσουμε το χόμπι μας με καλή παρέα και με απόλυτο σεβασμό στο θήραμα, στη φύση αλλά και στους συγκυνηγούς μας! Με μέτρο και τα όπλα και τα φυσίγγια και οι βολές μας αλλά και η κάρπωση μας! Παν μέτρον άριστον έλεγαν οι παλιοί και είχαν απόλυτο δίκαιο! ;)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

MARIOSE έγραψε:Τελικά τούτη η εβδομάδα που μπαίνει εν η πιο δύσκολη...

Άραγε να πάω στο Χ τόπο ή εν καλύτερα να πάω στο Ψ τόπο? Να σταθώ ψηλά ή να σταθώ χαμηλά? Εν να ψηλοπετούν ή εν να έρκουνται όπως τες γαλίνες? Αν πάω στο Χ τόπο και σταθώ χαμηλά θα ψηλοπετούν άρα να πάρω το 2 τσοκ και τα φυσίγγια που κτυπούν μακριά. Ναι αλλά αν πάω στο Ψ τόπο θα έρκουνται μες τα μούτρα μου και πρέπει να πάρω το 5 τσοκ να είμαι καλύτερα... :?

Φυσικά να αποφασίσω πρώτα πιον όπλο να πάρω...Το Beretta, το Browning, το Miroku ή το FAIR?? Να πάρω 2 λαλείς ή να πάρω ένα και πιος σ' αρωτά...οξά να τα πάρω ούλλα να είμαι 100% σίουρος???? :shock:

Τζιαί πότε να πάω στο πόστο? Η ώρα 6, ή ώρα 5, η ώρα 4??? Μα αν έβρω άλλον τζιαμέ εφάμεν την..
Ε να πάω η ώρα 3 καλό! Ναι αλλά αν έχει τζιαί άλλος έτσι κα...λες πάλε θα την φάμεν...Να πάω που το Σάββατο τη νύχτα να είμαι σίουρος...ή καλύτερα Σάββατο πρωί για να κάμω τζιαί αναγνώριση...Τελικά μάλλον θα παίξει το ξυπνητήρι τζιαί θα νομίζω πως έχει 5 μέρες να τζιμηθώ... :o


Κοπέλια χαλαρά. Χαλαρά, απλά και πιο όμορφα. Πάνω από όλα η ασφάλεια μας, να απολαύσουμε το χόμπι μας με καλή παρέα και με απόλυτο σεβασμό στο θήραμα, στη φύση αλλά και στους συγκυνηγούς μας! Με μέτρο και τα όπλα και τα φυσίγγια και οι βολές μας αλλά και η κάρπωση μας! Παν μέτρον άριστον έλεγαν οι παλιοί και είχαν απόλυτο δίκαιο! ;)
ΕΓΩ ΛΕΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ....ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ 13 ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΚΑΜΕΙΣ!!! :o
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σόλωνα μου και εκεί τα ίδια...

Δεν μας μείωσαν τις εξορμήσεις απλά εξαφάνισαν τα ψάρια και από μόνοι μας δεν πολυπηγαίνουμε...

Χαλαρά και πάντα να περνάμε καλά!
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

5 ΚΑΙ ΠΟΨΕ :shock: :shock: :shock:
ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΗΔΗ ΤΟΥΣ ΥΠΝΟΥΣ ΜΟΥ .........
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΑΣΣΑΡΙΕΣ ΜΟΥ!!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....... :twisted: :twisted: :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Χειμερινό κυνήγι Φάσσας

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:5 ΚΑΙ ΠΟΨΕ :shock: :shock: :shock:
ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΗΔΗ ΤΟΥΣ ΥΠΝΟΥΣ ΜΟΥ .........
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΑΣΣΑΡΙΕΣ ΜΟΥ!!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....... :twisted: :twisted: :D
ΑΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑ.....ΡΕ ΧΡΙΣΤΟ..ΑΜΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”