ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Re: Re: Re:

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:Συν οτι επρησε με η γυναικα μου οτι θελει με fit για τα βαφτισια του μωρου.ειπα της να τα καμουμε χειμωνα(κανενα σακκακι ποτζιει ποδα χωνεσε) οι ατου να τα καμουμε μες το καλοκαιρι:):):)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
:lol: :lol: Όι ξαπολάσε! Είσαι τυχερός που εν το κανονίζει τζιαί πρώτη κυριακή της φάσας τον Αύγουστο.. ;)

Να σας ζήσει φίλε μου![/quote]

Τζιαμε φιλε Μαριε η θα ειχαμε δικηγορους και διαζυγια η νοσοκομεια η βαφτιση στην οποια θα ελειπε ο παπας του μωρου γιατι ηταν στην φασσα ( που ξαναερχομαστε στην περιπτωση των δικηγορων κλπ);):):).Σε ευχαριστω για τις ευχες σου φιλε.Παραγγειλες τα "πραματα" σου?;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ναι φίλε πριν μια βδομάδα περίπου! Αγόρασα και μια κάμερα πάλιν από αμερική την οποία μάλλον θα μου τη φέρουν τον αύγουστο. Θα είμαι ετοιμοπόλεμος την πρώτη κυριακή! Το φούμο έμεινε... ;)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Κουκουλα κ εισαι κομπλε!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Όι ρε φίλε εν την μπορώ τη κουκούλα :lol:
Φούμο καλύτερα!

Άμα έρτουν τα πράματα τζιαί σε χρειαστώ για καμιά συμβουλή θα σου στείλω πμ φίλε. ;)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ :P

http://www.youtube.com/watch?v=8mefbbTYAts
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Όπως όλοι θα ξέρετε η Λευκωσία έχει γεμίσει από φάσσες τα τελευταία χρόνια (μιλώ για τις κατοικημένες περιοχές που απαγορεύεται το κυνήγι όχι να μου ενθουσιαστείτε τωρά... :lol: ). Τα πουλιά αυτά φώλιαζαν στα λιγοστά δέντρα της πόλης ακόμα και δίπλα από πολυσύχναστους δρόμους π.χ. Μακαρίου.
Φέτος όμως κάποιοι "λεβέντες", "τεχνοκράτες" του Δημαρχίου αποφάνθηκαν ότι τα δέντρα αυτά καταστρέφουν με τις ρίζες τους τα πεζοδρόμια και άλλα κτίσματα, να μην αναφέρω ότι τα άτιμα μεγάλωναν και ήθελαν και κάθε λίγο κλάδεμα και ενοχλούσαν τους εργάτες του Δημαρχείου αφού "αναγκάζονταν" να δουλεύουν για να τα κλαδεύουν...
Άρα αγαπητοί μου φίλοι η λύση είναι απλή ΕΚΟΨΑΝ ΤΑ...Περιττό να σας πω ότι τα δέντρα αυτά ήταν εκατοντάδες και μαζί τους καταστράφηκαν ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ φωλιές των φάσσων και άλλων πουλιών...

ΕΥΓΕ!!! Να μαζέψουμεν ευρώ ρε κοπέλια να σιωνώσουμεν κουγκρίν που τον Ακάμα ως τον Απόστολο Αντρέα να πνάσουμεν...Αν κάποιοι ακόμα διερωτόνται πως και τα καταφέραμε να μας πιάσουν και τα σώβρακα οι "κακοί" Γερμανοί ας σκεφτούν ξανά, η απάντηση εν ξεκάθαρη => ΕΙΜΑΣΤΕΝ ΑΧΑΠΑΡΟΙ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

MARIOSE έγραψε:Όπως όλοι θα ξέρετε η Λευκωσία έχει γεμίσει από φάσσες τα τελευταία χρόνια (μιλώ για τις κατοικημένες περιοχές που απαγορεύεται το κυνήγι όχι να μου ενθουσιαστείτε τωρά... :lol: ). Τα πουλιά αυτά φώλιαζαν στα λιγοστά δέντρα της πόλης ακόμα και δίπλα από πολυσύχναστους δρόμους π.χ. Μακαρίου.
Φέτος όμως κάποιοι "λεβέντες", "τεχνοκράτες" του Δημαρχίου αποφάνθηκαν ότι τα δέντρα αυτά καταστρέφουν με τις ρίζες τους τα πεζοδρόμια και άλλα κτίσματα, να μην αναφέρω ότι τα άτιμα μεγάλωναν και ήθελαν και κάθε λίγο κλάδεμα και ενοχλούσαν τους εργάτες του Δημαρχείου αφού "αναγκάζονταν" να δουλεύουν για να τα κλαδεύουν...
Άρα αγαπητοί μου φίλοι η λύση είναι απλή ΕΚΟΨΑΝ ΤΑ...Περιττό να σας πω ότι τα δέντρα αυτά ήταν εκατοντάδες και μαζί τους καταστράφηκαν ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ φωλιές των φάσσων και άλλων πουλιών...

ΕΥΓΕ!!! Να μαζέψουμεν ευρώ ρε κοπέλια να σιωνώσουμεν κουγκρίν που τον Ακάμα ως τον Απόστολο Αντρέα να πνάσουμεν...Αν κάποιοι ακόμα διερωτόνται πως και τα καταφέραμε να μας πιάσουν και τα σώβρακα οι "κακοί" Γερμανοί ας σκεφτούν ξανά, η απάντηση εν ξεκάθαρη => ΕΙΜΑΣΤΕΝ ΑΧΑΠΑΡΟΙ

ΜΑΡΙΕ ΜΟΥ ΕΝΓΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ Ν'ΑΜΑΣΤΕ :evil:

ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΛΙΜΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ, ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝ ΕΤΕΙ 2014 ΑΚΟΜΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΔΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΑΣΗΜΑΝΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ :evil:

ΑΧ...ΞΥΛΑΤΣΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

ΑΧ...ΞΥΛΑΤΣΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ!!![/b][/quote]

+10000

Μιλώντας με ένα φιλοξενούμενο που είχα από την Ελλάδα βαρούσαμε και οι δυο προς το ότι θέλουμε έναν δικτάτορα με καλές προθέσεις...
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:Όπως όλοι θα ξέρετε η Λευκωσία έχει γεμίσει από φάσσες τα τελευταία χρόνια (μιλώ για τις κατοικημένες περιοχές που απαγορεύεται το κυνήγι όχι να μου ενθουσιαστείτε τωρά... :lol: ). Τα πουλιά αυτά φώλιαζαν στα λιγοστά δέντρα της πόλης ακόμα και δίπλα από πολυσύχναστους δρόμους π.χ. Μακαρίου.
Φέτος όμως κάποιοι "λεβέντες", "τεχνοκράτες" του Δημαρχίου αποφάνθηκαν ότι τα δέντρα αυτά καταστρέφουν με τις ρίζες τους τα πεζοδρόμια και άλλα κτίσματα, να μην αναφέρω ότι τα άτιμα μεγάλωναν και ήθελαν και κάθε λίγο κλάδεμα και ενοχλούσαν τους εργάτες του Δημαρχείου αφού "αναγκάζονταν" να δουλεύουν για να τα κλαδεύουν...
Άρα αγαπητοί μου φίλοι η λύση είναι απλή ΕΚΟΨΑΝ ΤΑ...Περιττό να σας πω ότι τα δέντρα αυτά ήταν εκατοντάδες και μαζί τους καταστράφηκαν ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ φωλιές των φάσσων και άλλων πουλιών...

ΕΥΓΕ!!! Να μαζέψουμεν ευρώ ρε κοπέλια να σιωνώσουμεν κουγκρίν που τον Ακάμα ως τον Απόστολο Αντρέα να πνάσουμεν...Αν κάποιοι ακόμα διερωτόνται πως και τα καταφέραμε να μας πιάσουν και τα σώβρακα οι "κακοί" Γερμανοί ας σκεφτούν ξανά, η απάντηση εν ξεκάθαρη => ΕΙΜΑΣΤΕΝ ΑΧΑΠΑΡΟΙ
Ετσι ΓΑΔΑΡΟΙ ειμαστε και εμεις και εκεινοι που μας διοικουν.Οτι μας αναγκαζει/εμποδιζει να δουλεψουμε συρτο πουκατω που το χαλι, κοψε το, διαλυστο, χωστο να μεν το θωρουν.
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ετσι ΓΑΔΑΡΟΙ ειμαστε και εμεις και εκεινοι που μας διοικουν.Οτι μας αναγκαζει/εμποδιζει να δουλεψουμε συρτο πουκατω που το χαλι, κοψε το, διαλυστο, χωστο να μεν το θωρουν.[/quote]

Το πουλλίν της Κύπρου...μάλλον μόνον τζίνον το πουλλίν εν να μας μείνει + αλλόναν που δεν είναι θηρεύσιμο...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”