ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

istrias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 25 Ιαν 2011, 20:16

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από istrias »

θα βρείτε σε καταστημα εδω
22623265
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

HarrisAce έγραψε:e μεν τους πουλάτε ρε κοπελια για να μεν γεμοσει ο τόπος.τώρα ποιος φταίει?τσινoς που αγοράζει οξa τσινoς που πουλα?
ρε φίλε πουλούν πάρα πολλοί, ακόμα και ο φιλελεύθερος είχε αφιέρωμα σε έναν που έχει εκτροφείο με πουτούτα, κάπου έχεις δίκιο, διότι που τι στιγμή που όλα τα δημοσιεύματα τα χαρακτηρίζουν ως επικύνδινα τότε έπρεπε να απαγορευτούν. Εγώ επούλησα 9 που μου εγέννησε αλλά ούλλα σφαγμένα :D Ο συγγενής πουλά τα ζωντανά, όπως και πολλοί άλλοι....
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝ ΠΟΛΛΟΓΕΝΝΟΥΝ . ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΑΝ ΚΟΥΝΕΛΛΙΑ. ΕΝ ΠΕΛΛΑΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΠΟΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΟΤΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ, ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΑΝ ΟΙ ΑΛΟΥΠΟΙ, ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ. ΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από HarrisAce »

τι να πω?αν πωλούνται ανεξελεχτα και είναι τόσο επιβλαβές όσο λένε,όλο και κάποιου θα φύγουν,όλο και κάποιος θα τα αφήσει ελευθερα.και μετά τι?δεν ξέρω.μερικές φορες βγάζουμε μονοι μας τα ματια μας
sotiris!129

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

δαμε ο Αριστος ειβρε ρακουν ρε παιθκια ο κοτσινοφτερνος εν να μας καταστρεψει? εκαταστραφικαμε ειδι!!!
την αλλι φορα ψεματα αληθεια εν ξερω εν ελαλουσαν ειβραν κροκοδειλο σε ενα φραχτι?
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από ttoppouzis »

AndreasDr έγραψε:
AU-79 έγραψε:Ελπιζω να μεν τους δουμε του χρονου στο ενδημικο.
Φίλε αυτό να ελπίζουμε ούλλοι, διότι τότε θα είναι το τέλος του ενδημικού....

ττοππόυζη να ρωτήσω τον συγγενή αν έχει για πούλημα και να σου πω.
ok file m perimenw apantisi sou
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

HarrisAce έγραψε:τι να πω?αν πωλούνται ανεξελεχτα και είναι τόσο επιβλαβές όσο λένε,όλο και κάποιου θα φύγουν,όλο και κάποιος θα τα αφήσει ελευθερα.και μετά τι?δεν ξέρω.μερικές φορες βγάζουμε μονοι μας τα ματια μας
ΦΙΛΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ. ΑΠΛΑ ΚΡΥΒΚΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΘΑΜΝΟΥΣ ΤΟΥΤΑ. ΕΝ ΑΝΟΙΟΥΝ ΤΡΥΠΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΑΓΡΙΟΚΟΥΝΕΛΛΑ. ΑΡΑ ΕΝ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΕΒΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΟΥΠΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΣΟ Ο ΛΑΓΟΣ ΘΑ ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ? ΜΕΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΟΥΝ ΚΑΝΕΝΟΥ ΟΙ ΚΥΠΡΑΙΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΑ. :lol:
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ttoppouzis έγραψε:
AndreasDr έγραψε:
AU-79 έγραψε:Ελπιζω να μεν τους δουμε του χρονου στο ενδημικο.
Φίλε αυτό να ελπίζουμε ούλλοι, διότι τότε θα είναι το τέλος του ενδημικού....

ττοππόυζη να ρωτήσω τον συγγενή αν έχει για πούλημα και να σου πω.
ok file m perimenw apantisi sou
ΟΚ Κ ΠΟΘ ΕΜΕΝΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από ttoppouzis »

tou xronou an men peksw kanena lao ena peksw ena velgiko kai ena fkalw mita tou foto :P :P :lol: :lol: :lol:
ena eimai pola aparadektos an kamw etsi prama :P
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

HarrisAce έγραψε:e μεν τους πουλάτε ρε κοπελια για να μεν γεμοσει ο τόπος.τώρα ποιος φταίει?τσινoς που αγοράζει οξa τσινoς που πουλα?
Σωστός
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”