ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΖΗΤΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΒΕΛΓΙΚΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ. ( ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΛΑΓΟΙ ) ΤΗΛ 99317387
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Φίλε μιλάς για τα βελγικά αγριοκούνελλα??
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

AndreasDr έγραψε:Φίλε μιλάς για τα βελγικά αγριοκούνελλα??
ΕΝΗΞΕΡΩ ΑΝ ΕΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΡΕ ΦΙΛΕ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΝΑΙ. ΕΙΧΕΝ ΠΑΛΙΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΣΤΟ HUNT AND SHOOT ΓΙΑ ΤΟΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΒΡΩ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Οκ θα σε πιάσω άυριο να σου δώκω ένα τηλέφωνο
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από ttoppouzis »

AndreasDr έγραψε:Οκ θα σε πιάσω άυριο να σου δώκω ένα τηλέφωνο
fille andreas an mporeis na voithiseis endiaferome kai egw gia velgikous lagous en paromia me ta aggrio kounela en kati san diastaurosi me perisoteri dosi aggriou kouneliou an mporeis stile mou minima pou mporw na evrw
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Ρε κοπέλια αν είναι για τα ίδια που μιλούμε είναι βελγικά αγριοκούνελλα, μοιάζουν με λαγό αλλα εν λλίο πιο κοκκινοπά και βουρούν λλίο πιο γλίορα. Έχει ένας θείος μου και κατά καιρούς που πολλινίσκουν πολλά πουλά λλία, διότι γεννούν συνέχεια τα γέριμα. Αλλά θέλουν πολλή προσοχή, όπως θα διαβάσατε και στο περιοδικό ΔΕΝ πρέπει με τίποτε να απελευθεροθούν στην φύση, που τσιαμέ που ρέσσουν τρώσιν τα ΠΑΝΤΑ και μπορούν τα αφανίσουν τον κυπριακό λαγό που τις περιοχές τους! Εγώ έχω 1 ζευγάρι, στην αρχή είχα τα σε περιφραγμένο, 5 μέρες εφάν μου 2 κυπαρίσσια 4 μέτρα ύψος!!!! Μετά έβαλατα σε κλουβί κουνελιών και είναι μια χαρά, αναπαράγωντε όπως τα άλλα κουνέλια!
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από ttoppouzis »

AndreasDr έγραψε:Ρε κοπέλια αν είναι για τα ίδια που μιλούμε είναι βελγικά αγριοκούνελλα, μοιάζουν με λαγό αλλα εν λλίο πιο κοκκινοπά και βουρούν λλίο πιο γλίορα. Έχει ένας θείος μου και κατά καιρούς που πολλινίσκουν πολλά πουλά λλία, διότι γεννούν συνέχεια τα γέριμα. Αλλά θέλουν πολλή προσοχή, όπως θα διαβάσατε και στο περιοδικό ΔΕΝ πρέπει με τίποτε να απελευθεροθούν στην φύση, που τσιαμέ που ρέσσουν τρώσιν τα ΠΑΝΤΑ και μπορούν τα αφανίσουν τον κυπριακό λαγό που τις περιοχές τους! Εγώ έχω 1 ζευγάρι, στην αρχή είχα τα σε περιφραγμένο, 5 μέρες εφάν μου 2 κυπαρίσσια 4 μέτρα ύψος!!!! Μετά έβαλατα σε κλουβί κουνελιών και είναι μια χαρά, αναπαράγωντε όπως τα άλλα κουνέλια!
exei kapiwn pou na mporei na mas poulisei ?
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από AU-79 »

Ελπιζω να μεν τους δουμε του χρονου στο ενδημικο.
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

AU-79 έγραψε:Ελπιζω να μεν τους δουμε του χρονου στο ενδημικο.
Φίλε αυτό να ελπίζουμε ούλλοι, διότι τότε θα είναι το τέλος του ενδημικού....

ττοππόυζη να ρωτήσω τον συγγενή αν έχει για πούλημα και να σου πω.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: ΒΕΛΓΙΚΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από HarrisAce »

e μεν τους πουλάτε ρε κοπελια για να μεν γεμοσει ο τόπος.τώρα ποιος φταίει?τσινoς που αγοράζει οξa τσινoς που πουλα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”