Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από lagomania »

Καλησπερα κοπελια,

Με αφορμη που ο φιλος μου εχασε τα 3 του σκυλια την Κυριακη ψαχνετε για αγορα καθαροαιμον μπιγκλ απο καλες κυνηγετικες γραμμες κατα προτημιση αργες στην μαλαη και να κλαιουν ντορο σε τι τιμες κυμαινονται περιπου? αξιζει να παρουμε απο Κυπρο? η απο ΤΣΙΡΚΟΥΔΙ ΠΑΣΟΥΛΑ κτλ?
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από dangerous »

φιλε δεν ευπαρχει μετρο συγκρισης μεταξυ πασουλα και τσιρκουδι....

εγω φιλε το καλοκαιρι εφερα σκυλο απο τον πασουλα...99 596982

οποτε θες πες τον φιλο σου να με παρει αν θελει πληροφοριες..χριστος
Άβαταρ μέλους
nik
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 03 Φεβ 2011, 17:54

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από nik »

dangerous έγραψε:φιλε δεν ευπαρχει μετρο συγκρισης μεταξυ πασουλα και τσιρκουδι....

εγω φιλε το καλοκαιρι εφερα σκυλο απο τον πασουλα...99 596982

οποτε θες πες τον φιλο σου να με παρει αν θελει πληροφοριες..χριστος
Φίλε επειδή το ψάχνω εδώ και λίγο καιρό για να φέρω από Ελλάδα (ή άλλη χώρα) και επειδή σύντομα θα πάω Ελλάδα και αν μείνω ικανοποιημένος με αυτά που θα δω μάλλον θα φέρω και εγώ κάποιο σκυλί ( είμαι λάτρεις της συγκεκριμένης φυλής) μπορείς να μας περιγράψεις λίγο την διαδικασία ( μεταφοράς - εισαγωγής - πιστοποιητικά κλπ) ? Και το κόστος αγοράς εισαγωγής κλπ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Άβαταρ μέλους
Vasilis-beagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 12 Οκτ 2011, 10:40

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από Vasilis-beagle »

φιλε εγω μονο με μπηγκλ κυνηγω και τα αιματα μου αποκλειστικα απο κυπρο ακουσα και ειδα σκυλια πασουλα και τσιρκουδι πολλα δυνατα μπηγκλ αλλα μην αμελησεις να δεις και στη κυπρο για σκυλια γιατι εν μια που τις πιο διαφημησμενες ρατσες ιχνηλατων στη κυπρο και υπαρχουν παρα πολλα σκυλια!! στην επαρχια μου(λευκωσια) ανοιξε φαρμα με εκτροφη αποκλειστηκα μπηγκλ και απο οτι ξερω και ακουω εν πολλα καλα τα αιματα του! :) φιλικα
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από lagomania »

εννοειται φιλε πως θα περασουμε απο εκει να δουμε σκυλια ακουσα και εγω σημερα απο φιλο οτι εχει καλα σκυλια και αργες γραμμες :)
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από dangerous »

gia to xristo milate?
Άβαταρ μέλους
nik
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 03 Φεβ 2011, 17:54

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από nik »

Αν κάποιος φίλος έφερε σκύλο απο το εξωτερικό και μπορεί να μας πεί κάποιες λεπτομέρειες σχετικά με τα διαδικαστικά και το κόστος θα μας είναι πολύ χρήσιμο
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από VALENTINOS »

lagomania έγραψε:Καλησπερα κοπελια,

Με αφορμη που ο φιλος μου εχασε τα 3 του σκυλια την Κυριακη ψαχνετε για αγορα καθαροαιμον μπιγκλ απο καλες κυνηγετικες γραμμες κατα προτημιση αργες στην μαλαη και να κλαιουν ντορο σε τι τιμες κυμαινονται περιπου? αξιζει να παρουμε απο Κυπρο? η απο ΤΣΙΡΚΟΥΔΙ ΠΑΣΟΥΛΑ κτλ?
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΣΚΥΛΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΗ ΜΠΙΓΚΛ ΠΟΥ ΑΙΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΟΥΛΗΜΑ. ΕΠΟΥΛΗΣΑ ΑΚΟΜΑ 3 ΣΚΥΛΕΣ ΚΑΙ 2 ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΡΑΤΣΑ. ΕΠΙΑΣΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΡΑΚ ΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΩ. ΤΟΥΤΗ ΑΦΗΚΑ ΤΗΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΗΣ ΜΑΛΑΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΣ ΚΥΝΗΓΗΣΩ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΘΑ ΤΕΣ ΔΩΚΩ. ΖΗΤΩ ΤΗΝ 1500 ΕΥΡΩ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΝ 2ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ , ΚΛΑΙΕΙ ΤΗΣ ΜΑΛΑΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΞΕΦΩΛΙΑΣΜΑ. ΤΗΛ 99317387
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Μπιγκλ σε τι τιμες κυμενονται?

Δημοσίευση από lagomania »

φιλε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα κουταβακια θελουμε και θα παρουμε απο Πασουλα :) ποσο κοστισαν να τα φερεις απο Ελλαδα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”