ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Απάντηση
Neoklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 18 Οκτ 2011, 11:36

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από Neoklis »

nobel sport-golden wing 36 gr prwti 6 noumero kai nobel sport - pm 40 noumero 4 sti deuteri
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από WAFFEN »

για λαγο εγω προτειμω rottweil χαρτινη36 no.6 πρωτη και rottweil semi magnum40 no.4 δευτερη. φιλε γιωργο η rottweil τωρα τελευταια που εχει επισημο αντιπροσωπο ειναι το πιο φτηνο εξωτερικο φυσιγγιο και ακομα και απο καποια κυπριακα. που τα βρηκες 37 ευρω?
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ BROWNING TO OΠΛΟ ΜΟΥ . ΤΟ 425 ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ FOB ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ . Ο ΛΑΓΟΣ ΑΠΟ ΜΕΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΜΑΝ ΘΕΛΕΙ Νο 4 ΣΚΑΓΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΙΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΗΡΑΜΑ ΣΕ ΒΟΛΕΣ ΑΠΟ 30 ΜΕΧΡΙ 45 ΜΕΤΡΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
Giorgos Aristotelous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 22 Ιουν 2011, 14:56
Τοποθεσία: Limassol

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από Giorgos Aristotelous »

WAFFEN έγραψε:για λαγο εγω προτειμω rottweil χαρτινη36 no.6 πρωτη και rottweil semi magnum40 no.4 δευτερη. φιλε γιωργο η rottweil τωρα τελευταια που εχει επισημο αντιπροσωπο ειναι το πιο φτηνο εξωτερικο φυσιγγιο και ακομα και απο καποια κυπριακα. που τα βρηκες 37 ευρω?

Έτσι άκουσα φίλε μου πως εν 37 ευρώ ! Αν δεν είναι τότε κλέφκουμας τζαι εν περνουμέ χαπαρι :lol: :lol:
Η πέρδικα που προκαλεί
κι ύστερο κόβει τόπο
ψάχνει να βρεί τον κυνηγό
με το δικό της τρόπο
Άβαταρ μέλους
thanos1981k
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 18:24
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΘΗΝΑ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από thanos1981k »

προτεινω lambro feltro No5
REMINGTON ,FEDERAL,WINCHESTER ΣΕNo3 - No4 - No5
Εικόνα
ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από WAFFEN »

φιλε γιωργο, το πιο ακριβο φυσιγγιο της rottweil ατε ναναι 12 ευρω τα 25 και 9-9,5 ευρω τα 10. ετσι ειδα σε ολα τα καταστηματα που πηγα. δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που τα πουλα τοσο οσο λες.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Giorgos Aristotelous έγραψε:
WAFFEN έγραψε:για λαγο εγω προτειμω rottweil χαρτινη36 no.6 πρωτη και rottweil semi magnum40 no.4 δευτερη. φιλε γιωργο η rottweil τωρα τελευταια που εχει επισημο αντιπροσωπο ειναι το πιο φτηνο εξωτερικο φυσιγγιο και ακομα και απο καποια κυπριακα. που τα βρηκες 37 ευρω?

Έτσι άκουσα φίλε μου πως εν 37 ευρώ ! Αν δεν είναι τότε κλέφκουμας τζαι εν περνουμέ χαπαρι :lol: :lol:
ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ REMINGTON....ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ROTTWEIL ΜΕ 37 ΕΥΡΩ....ΨΑΞΤΩ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από kypros »

solon loyka έγραψε:
Giorgos Aristotelous έγραψε:
WAFFEN έγραψε:για λαγο εγω προτειμω rottweil χαρτινη36 no.6 πρωτη και rottweil semi magnum40 no.4 δευτερη. φιλε γιωργο η rottweil τωρα τελευταια που εχει επισημο αντιπροσωπο ειναι το πιο φτηνο εξωτερικο φυσιγγιο και ακομα και απο καποια κυπριακα. που τα βρηκες 37 ευρω?

Έτσι άκουσα φίλε μου πως εν 37 ευρώ ! Αν δεν είναι τότε κλέφκουμας τζαι εν περνουμέ χαπαρι :lol: :lol:
ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ REMINGTON....ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ROTTWEIL ΜΕ 37 ΕΥΡΩ....ΨΑΞΤΩ!!!
Πρεπει να εννοει ρεμινκτον. Εχει καποια ειδη που κοντευκουν εκει οι τιμες
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
thanos1981k
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 18:24
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΘΗΝΑ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από thanos1981k »

ΤΑ REMINGTON ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ
Εικόνα
ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΤΑ REMINGTON HEVI SHOOT ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΥ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΠΕΞΑΝ ΟΤΙ ΕΠΙΑΣΑΝ ΛΑΓΟ ΣΤΑ 80 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΒΟΛΕΣ ΕΝ ΑΚΑΡΙΑΙΕΣ. ΤΟ ΜΙΓΜΑ ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ ΤΟΥΣ ΕΝ ΚΡΑΜΑ ΤΡΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 3ΠΛΑΣΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΚΑΓΙΑ ΜΟΛΥΒΔΟΥ. ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΝ ΛΙΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ. ΚΑΙ ΣΙΟΥΡΑ ΕΝΑ REMINGTON 36g ΕΝ ΠΙΟ ΛΙΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ 36g . FOB NOMIZΩ ΚΑΙ ΕΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”