ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Απάντηση
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από vti-chris »

:idea: :idea:
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

up
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από LEFKIOS »

vti-chris έγραψε::idea: :idea:
Εξαρτάται πως τον κυνηγάς το λαγό. Σε πυκνό?, σε ανοικτό? εισαι ο σκοπός της παρέας? εισαι ο ο οδηγός των σκύλων? κυνηγάς μόνος σου? Ανάλογα με πως κυνηγάς θα σου πώ τι φυσίγγια κατα την γνώμη μου χρειάζασαι.
istriano ®

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από istriano ® »

Φιλε Lefkios, το φυσιγγιο της FOB 38gr δισπορας (ασπρη με πρασινα γραμματα), ειναι με πιστονακι; Συστηνεις την για αυλους 18.8; Την scatter της olympia 35gr (πρασινη); Αν ναι με τη τσοκς την προτυνεις; (Tο οπλο ειναι MK10).
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΦΑΝΗΚΕ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΟ LEPRE THS NOBEL SPORT ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΣΤΟ 50Μ. ΑΡΑ ΚΑΜΝΕΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΒΟΛΕΣ ΓΙΑ ΛΑΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΤΙ ΝΕΑ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ROTTWEIL 36 GR NIKEL ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΑΙ. ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ. ΚΑΙ ΤΟ FOB LEVRE 36 GR NO4 ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΜΑΚΡΙΝΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ Α1. ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ LAMBRO TO DIRECT. ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΦΟΟΥΜΑΙ ΤΟ ΛΙΟ ΔΙΟΤΙ ΑΝΟΙΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΚΑΝΤΙΝΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΝ ΜΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟΣ Ο ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΕΝ ΚΑΝΤΑ ΟΙ ΣΙΗΛΛΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ. :? :? :?
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
mariosapoel
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 12 Οκτ 2012, 21:40

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από mariosapoel »

fob που εχουν την αλεπου εξω 1&2 αναμικτα σκαγια τα μισα εν μπρουτζινα δοκιμασμενα πεζου μακρια και φκαλου το κολο του λαου εστο 1-2 σκαγια να φαι. πιστεφκω εν καλιτερα που τες πιλιες.
ιχε καποτε καπια φυσιγγυα 28-32 gr 100 μετρες ξερει κανενας που να εβρω?
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

mariosapoel έγραψε:fob που εχουν την αλεπου εξω 1&2 αναμικτα σκαγια τα μισα εν μπρουτζινα δοκιμασμενα πεζου μακρια και φκαλου το κολο του λαου εστο 1-2 σκαγια να φαι. πιστεφκω εν καλιτερα που τες πιλιες.
ιχε καποτε καπια φυσιγγυα 28-32 gr 100 μετρες ξερει κανενας που να εβρω?
ρε κοπελλια για ονομα του θεου!! εν τσιε αρκοσιηρο που θα παιξουμε!! ακουω τα τουντα πραματα και φοουμε να φκω στο κυνηγι αμπα τσιε φαν μας λαχανο!!! εκεινα τα 100μετρα που λες απαγορευτηκαν!!!
sotiris NIKOLAOU

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

Giorgos Aristotelous έγραψε:Εγώ φίλε μου ενα προτιμούσα της RotWeiler ( αν είναι λάθος μεν με πέξετε ) αλλά εν ακριβές !! Αν αθυμούμε κάπου στα 37 ευρώ !!!!
7 ευρώ οι 10 έφερε μου ένας παρέας ρε φιλε 36 gr 5
mariosapoel
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 12 Οκτ 2012, 21:40

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από mariosapoel »

682 GOLD E έγραψε:
mariosapoel έγραψε:fob που εχουν την αλεπου εξω 1&2 αναμικτα σκαγια τα μισα εν μπρουτζινα δοκιμασμενα πεζου μακρια και φκαλου το κολο του λαου εστο 1-2 σκαγια να φαι. πιστεφκω εν καλιτερα που τες πιλιες.
ιχε καποτε καπια φυσιγγυα 28-32 gr 100 μετρες ξερει κανενας που να εβρω?
ρε κοπελλια για ονομα του θεου!! εν τσιε αρκοσιηρο που θα παιξουμε!! ακουω τα τουντα πραματα και φοουμε να φκω στο κυνηγι αμπα τσιε φαν μας λαχανο!!! εκεινα τα 100μετρα που λες απαγορευτηκαν!!!
ρε φιλε μου αφου εν εχουμε τα ποδια των σκυλων να φκενουμε να κατεβενουμε τα βουνα τζε σικονουτους ι μακρια ι εμαθαν οι λαοι τζε προσικονουνται τζε τα 100μετρα νομιζο εφεραν παλε αλλα 30-70μετρα ι 20-80μετρα αλλα εν πολλα τα γραμμαρια τους
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

mariosapoel έγραψε:
682 GOLD E έγραψε:
mariosapoel έγραψε:fob που εχουν την αλεπου εξω 1&2 αναμικτα σκαγια τα μισα εν μπρουτζινα δοκιμασμενα πεζου μακρια και φκαλου το κολο του λαου εστο 1-2 σκαγια να φαι. πιστεφκω εν καλιτερα που τες πιλιες.
ιχε καποτε καπια φυσιγγυα 28-32 gr 100 μετρες ξερει κανενας που να εβρω?
ρε κοπελλια για ονομα του θεου!! εν τσιε αρκοσιηρο που θα παιξουμε!! ακουω τα τουντα πραματα και φοουμε να φκω στο κυνηγι αμπα τσιε φαν μας λαχανο!!! εκεινα τα 100μετρα που λες απαγορευτηκαν!!!
ρε φιλε μου αφου εν εχουμε τα ποδια των σκυλων να φκενουμε να κατεβενουμε τα βουνα τζε σικονουτους ι μακρια ι εμαθαν οι λαοι τζε προσικονουνται τζε τα 100μετρα νομιζο εφεραν παλε αλλα 30-70μετρα ι 20-80μετρα αλλα εν πολλα τα γραμμαρια τους
ΡΕ ΜΑΡΙΕΑΠΟΕΛ ΕΝ ΕΚΑΜΕΣ ΣΤΡΑΤΟ ΓΙΕ ΜΟΥ?
ΠΙΑΣΤΟ G3 ΑΝ ΠΗΕΝΝΕΙΣ ΕΦΕΔΡΟΣ ΤΖΙΑΙ ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΚΑΝΝΗ ΤΟΥ ΤΖΙΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΚΟΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΤΟΝ ΣΙΕΠΕΤΤΟ ΣΟΥ ΤΖΙΑΙ ΠΑΙΖΕ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ 7.62.
ΕΝΝΑ ΣΕ ΚΛΩΤΣΑ ΛΛΙΟ ΣΤΟ ΚΑΤΑ ΡΙΠΑΣ. ΣΤΟ ΚΑΤΑ ΒΟΛΗΝ ΔΕΝ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”