ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από pamposs »

κοπελια γεια σας...εφκαλα και εγω σημερα την αδεια και περιμενω την κυριακη πωσ και πως...εχω ενα Φραντσι 18.4 4*-2* σταθερο το οπλο εν παλιο τζαι εν σηκωνει τζαι πολλα πολλα...ποια φυσιγγια προτινεται...παω πας την βικτορυ την 31 γρ μωβ 6 νουμερο...
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pamposs έγραψε:κοπελια γεια σας...εφκαλα και εγω σημερα την αδεια και περιμενω την κυριακη πωσ και πως...εχω ενα Φραντσι 18.4 4*-2* σταθερο το οπλο εν παλιο τζαι εν σηκωνει τζαι πολλα πολλα...ποια φυσιγγια προτινεται...παω πας την βικτορυ την 31 γρ μωβ 6 νουμερο...
Του Franchi που έχω του αρέσουν τα Lucky Shot 33.5γρ και Μirage 30gr. Η Victory 31gr επρόσεξα είναι καλή σε όλα τα όπλα. :)
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από pamposs »

spyrosspyrou851 έγραψε:
pamposs έγραψε:κοπελια γεια σας...εφκαλα και εγω σημερα την αδεια και περιμενω την κυριακη πωσ και πως...εχω ενα Φραντσι 18.4 4*-2* σταθερο το οπλο εν παλιο τζαι εν σηκωνει τζαι πολλα πολλα...ποια φυσιγγια προτινεται...παω πας την βικτορυ την 31 γρ μωβ 6 νουμερο...
Του Franchi που έχω του αρέσουν τα Lucky Shot 33.5γρ και Μirage 30gr. Η Victory 31gr επρόσεξα είναι καλή σε όλα τα όπλα. :)
τες mirage παιζω τες αμαν εν πειρα...τες lucky shot εν τες εδοκιμασα αλλα εν να τες δοκιμασω φετος...η βικτορυ εν που τεσ σταθερες νομιζω ;)
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pamposs έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
pamposs έγραψε:κοπελια γεια σας...εφκαλα και εγω σημερα την αδεια και περιμενω την κυριακη πωσ και πως...εχω ενα Φραντσι 18.4 4*-2* σταθερο το οπλο εν παλιο τζαι εν σηκωνει τζαι πολλα πολλα...ποια φυσιγγια προτινεται...παω πας την βικτορυ την 31 γρ μωβ 6 νουμερο...
Του Franchi που έχω του αρέσουν τα Lucky Shot 33.5γρ και Μirage 30gr. Η Victory 31gr επρόσεξα είναι καλή σε όλα τα όπλα. :)
τες mirage παιζω τες αμαν εν πειρα...τες lucky shot εν τες εδοκιμασα αλλα εν να τες δοκιμασω φετος...η βικτορυ εν που τεσ σταθερες νομιζω ;)
Προτίμα την Λιλά παρά την Lucky Shot, ταπεινή μου άποψη. :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”