Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

sotiris!129

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Laurona έγραψε:Ρε φιλε αν σε παρηγορει καθολου τουτο, λαλω σου οτι μονο τους λαους που καλλικοσα θυμουμε, εκεινους που επαιξα ξιαννω τους...... αρα εν και τουτα μεσα στο παιγνιδι, με το περνεις στραβα.Εχει εναν λαο, εχει εξι χρονια τωρα που αμα κοντευκει το τζινι θωρω τον εφιαλτην , ακριβως σαν την περιπτωση την δικη σου.

Παντα αμα ρεσσω που τζιαμε που τον εχασα, πεφτει το ματι μου στον τοπο που τον εχασα και βκαινει το γαιμα πας την κκελε μου.

Και αν η καρκια σου εγινειν περιβολιν, πιστεψε μου μου εγω εχω τα περβολια της Κυπρου ουλλης :D

Οποταν αστον να παει, συγκεντρωθου σε μια νεα παγανια, σε ενα νεο σκοπο, εναν νεο λαγο και μην το αφικεις να σε επηρεαζει αλλο, καμνει σου παραπανω κακο στην ψυχολογια σου.


Επαθαν την και ξερω.

Εφανηκεν πιο μαγκας που σενα και εγλυτωσεν, ηταν η ζωη του απενατη στην επιτυχια σου και ηταν 50%, εκερδισεν σε, σεβαστου το και αφηστον να φυει που την σκεψη σου να παει στο καλο ;)
ε φιλε σοβαρα γιατι εν παεις συνβουλος? ε φιλε σοβαρα εχεις 1000 like που μενα :) για να το φιλοσοφισες τοσο το θεμα φανταζουμε λαους ζε λαους που εχασες :?
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από LAGOS »

sotiris!129 έγραψε:
Laurona έγραψε:Ρε φιλε αν σε παρηγορει καθολου τουτο, λαλω σου οτι μονο τους λαους που καλλικοσα θυμουμε, εκεινους που επαιξα ξιαννω τους...... αρα εν και τουτα μεσα στο παιγνιδι, με το περνεις στραβα.Εχει εναν λαο, εχει εξι χρονια τωρα που αμα κοντευκει το τζινι θωρω τον εφιαλτην , ακριβως σαν την περιπτωση την δικη σου.

Παντα αμα ρεσσω που τζιαμε που τον εχασα, πεφτει το ματι μου στον τοπο που τον εχασα και βκαινει το γαιμα πας την κκελε μου.

Και αν η καρκια σου εγινειν περιβολιν, πιστεψε μου μου εγω εχω τα περβολια της Κυπρου ουλλης :D

Οποταν αστον να παει, συγκεντρωθου σε μια νεα παγανια, σε ενα νεο σκοπο, εναν νεο λαγο και μην το αφικεις να σε επηρεαζει αλλο, καμνει σου παραπανω κακο στην ψυχολογια σου.



Επαθαν την και ξερω.

Εφανηκεν πιο μαγκας που σενα και εγλυτωσεν, ηταν η ζωη του απενατη στην επιτυχια σου και ηταν 50%, εκερδισεν σε, σεβαστου το και αφηστον να φυει που την σκεψη σου να παει στο καλο ;)
ε φιλε σοβαρα γιατι εν παεις συνβουλος? ε φιλε σοβαρα εχεις 1000 like που μενα :) για να το φιλοσοφισες τοσο το θεμα φανταζουμε λαους ζε λαους που εχασες :?
Συμφωνώ με τον Σωτήρη. Εννα σου στείλω και τον αρφό του παρέα μου που ήταν σήμερα μαζί μας. Πρώτος λαός που 'εσημάδεψε' στη ζωή του. Χωματόδρομος, 12 μέτρα πλάτος, κυλινδρισμένος, παραπάνω που το γήπεδο. Έσειρε του 2 και επήαμε και ήβραμε τον και έτρεμε και εφώναζε: Εν γινετε. Εν γινετε. Εφυε μου. Έτσι γέλιο ειχε πολύ καιρό να κάμουμε. Που η ώρα 8 που τον εκαλλίκωσε ως τες 4 που εφύαμε εκάμαμε τον και επαραμίλαν.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από tracker686 »

φιλε Λαουρονα οτι μου ειπες πραγματικα αγγιξε με,νασε καλα ΑΛΛΑ επειδη δεν ειμε ανθρωπος που τα βαλλω κατω ευκολα πηγα σημερα στο συγκεκριμενο τοπο και ειβρα τον μαυρογεριμο 200 μετρα παρακατω............ειδου το αποτελεσμα!!!!! φτανει εφιαλτες....μεχρι την επομενη φορα!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
sotiris!129

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε φιλε εχαρικα παρα πολλα...σοβαρα ελλισε σε η μιλλα μου εχει 2 μερες!!! :D
koursaros21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 10 Οκτ 2011, 14:55

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από koursaros21 »

πωωω ρε φιλε εφτιαξες μου την νυχτα μου...που εθκιαβασα την εμπειρια σου σοβαρα εδιπλωνετουν το στομασηι μου κομπο μονο τζιε μονο με την ιδεα να ειχα παρομοια εμπειρια...

μπραβο ρε φιλε...καθηγητης :D :D
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Mπράβω tracker :) :) , ο επιμένων νικά, οπως είπα και την παραμονή του κυνηγίου .... υπάρχει και η επόμενη εξώρμηση γιαυτό να μην απογουτευόμαστε απο μια αποτυχία, ειναι μεσ το παιχνίδι του κυνηγίου και οι επιτυχίες και οι αποτυχίες. Πάντως τρώημαι η απορεία για την πρώτη φορά που σου έφυγε, οταν τον καθαρίσεις κάνε του καμία νεκροψία και γράψεμας τα αποτελεσματα. :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από LAGOS »

Συγχαρητήρια φίλε.Όντως ο επιμένων νικά. Θέλουμε φώτο τα κωλομέρκα του!!! :D
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από tracker686 »

χαχα παιδες σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια και την χαρα που διχνεται με την χαρα μου....τελος καλο ολα καλα!!!! μπορει για καποιους να μην ηταν σημαντικο αυτο αλλα για καποιους αλλους να ειναι,εγω ειμαι κυνηγος που και 1 λαγο το χρονο να πιασω ειμαι ευχαριστημενος και ναι οταν δεν τον επιασα την πρωτη κυριακη ηταν λες και με στοιχειωνε συνεχως!!!!! τωρα ομως του εκλεισα το στομα μια και καλη!!! παιδεια σας ευχαριστω και παλι,και να χαρειτε αμα εχεται καμια ωρεα εμπειρια να την μοιραζεστε οπως εκανα και εγω και με βοηθεισατε ολοι ψυχολογικα να ανεβω ;)
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από Rai »

ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΣΠΡΟ Η ΜΑΥΡΟ.
ΔΗΛΑΔΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΛΑΓΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ.....
Ο ΛΑΓΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.....
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: Πισωκολα η Τουφεκια του Λαγου

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΦΙΛΕ RAI ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ?? ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ??
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”