''18 κ πόψε΄'

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από LAGOS »

Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Μπήκαμε στην τελική ευθεία για την έναρξη του ενδημικού. Όλοι έχουμε αρχίσει τις τελικές προετοιμασίες ενόψη της έναρξης. Εγω θεωρώ οτι και αυτές οι προετοιμασίες και η μεγάλη ανυπομονησία είναι μέρος αυτής της μαγείας που ονομάζεται κυνήγι. Εγώ ήδη άρχισα να 'καλλικώνω' λαούς κάθε βράδυ. :D :D

Καλά και ασφαλισμένα κυνήγια σε όλους.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
sotiris!129

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από sotiris!129 »

LAGOS έγραψε:Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Μπήκαμε στην τελική ευθεία για την έναρξη του ενδημικού. Όλοι έχουμε αρχίσει τις τελικές προετοιμασίες ενόψη της έναρξης. Εγω θεωρώ οτι και αυτές οι προετοιμασίες και η μεγάλη ανυπομονησία είναι μέρος αυτής της μαγείας που ονομάζεται κυνήγι. Εγώ ήδη άρχισα να 'καλλικώνω' λαούς κάθε βράδυ. :D :D

Καλά και ασφαλισμένα κυνήγια σε όλους.
αν θα τους καλικονεις ετσι και στο κυνηγι δεχουμε να στεκουμε πισω σου! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από LAGOS »

Έν έχει πρόβλημα φίλε μου να σταθείς πίσω μου. Εννά δυσκολευτείς λίγο να σηκώσεις όπλο όμως! Ειδικά στο λαό. :D
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
sotiris!129

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από sotiris!129 »

τον λουκι λουκ εβλεπες τον που ησουν μιτσις?
ετσι ειμαι ζ'εγω "πιο γλιορος που την σκια μου" :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από LAGOS »

Ε κόψε κάτι ρε Σωτήρη μου. Έν έχει πρόβλημα όμως. Αν είναι έτσι τότε δέχουμε να τους πέζεις εσύ και εγώ να κρατώ την κάμερα πίσω σου.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
sotiris!129

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν να εχουμε τον Αριστο για το θεμα της cameras :lol: :lol: :lol:,
μακαρι να βρεθω πουπισω σου ζε μακαρι να μεν σικοσω ουλι μερα το οπλο ζε να σε βλεπω να τους παιζεις ζε ειμαι οκ εγω, κανουν με ζε οι περτιζοι εμενα 8-)
dimitris savva

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από dimitris savva »

Θα σας δω όλους εσάς που ονειρεύεστε λαγούς την Δευτέρα μετά το κυνήγι και θα σας βάλω μια φωτογραφία με λαγούς και θα φωνάζεται "αίσχος" και ότι είναι με την μηχανούα που τους έπεξα. :D :D :D
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από lagomania »

ατε μανα μου μακαρι να εχουμε καλη χρονια ασφαλεια πρωτα απο ολα και με θηραματα παρα πολλα περδικια δυστυχως για εμας τους λαγαδες αφου χαλουν τις μαλαες για οσους εχουν λιγο απειρα σκυλια αλλα ειναι και αυτα στο παιχνιδι :D
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από LAGOS »

dimitris savva έγραψε:Θα σας δω όλους εσάς που ονειρεύεστε λαγούς την Δευτέρα μετά το κυνήγι και θα σας βάλω μια φωτογραφία με λαγούς και θα φωνάζεται "αίσχος" και ότι είναι με την μηχανούα που τους έπεξα. :D :D :D
Φίλε Δημήτρη,

Τα νούμερα δεν είναι το παν για μένα ειδικά στο κυνήγι του λαγού. Μακάρι να πάμε και να επιστρέψουμε σώοι και αβλαβείς όλοι. Ειδικά την πρώτη εξόρμηση δεν έχει καμιά σημασία για μένα αν γκελάρω. Δόξα τον Θεό έχει πολλές εξορμήσεις να κυνηγήσουμε με την ησυχία μας και να πάρουμε το κοτα. Όσο για την μηχανούα είμαι σίγουρος οτι ξέρεις πως υπάρχουν άλλοι δόλιοι τρόποι για να βγάλεις φώτογραφία με 5-10-15 λάγούς. Ξέρω τους και εγώ και ο Α και ο Β. Δεν με συγκινεί καθόλου. Σημασία έχει να επιστρέψουμε υγιείς στα σπίτια μας.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
sotiris!129

Re: ''18 κ πόψε΄'

Δημοσίευση από sotiris!129 »

LAGOS έγραψε:
dimitris savva έγραψε:Θα σας δω όλους εσάς που ονειρεύεστε λαγούς την Δευτέρα μετά το κυνήγι και θα σας βάλω μια φωτογραφία με λαγούς και θα φωνάζεται "αίσχος" και ότι είναι με την μηχανούα που τους έπεξα. :D :D :D
Φίλε Δημήτρη,

Τα νούμερα δεν είναι το παν για μένα ειδικά στο κυνήγι του λαγού. Μακάρι να πάμε και να επιστρέψουμε σώοι και αβλαβείς όλοι. Ειδικά την πρώτη εξόρμηση δεν έχει καμιά σημασία για μένα αν γκελάρω. Δόξα τον Θεό έχει πολλές εξορμήσεις να κυνηγήσουμε με την ησυχία μας και να πάρουμε το κοτα. Όσο για την μηχανούα είμαι σίγουρος οτι ξέρεις πως υπάρχουν άλλοι δόλιοι τρόποι για να βγάλεις φώτογραφία με 5-10-15 λάγούς. Ξέρω τους και εγώ και ο Α και ο Β. Δεν με συγκινεί καθόλου. Σημασία έχει να επιστρέψουμε υγιείς στα σπίτια μας.
ε δημητρη μου εν να στεναχορεθω πολλα παρα, μα παρα πολλα αν καλικοσω λαο και οχι αν δεν εβρω λαο!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”