Λαγός 2016

Απάντηση
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Κριμα για το σκυλι κ τον οποιο ιδιοκτητη του τυγχαινει..φετος ειναι μαστιγα καθε χρονο υπαρχουν αλλα φετος πιο πολλες..
Τουλαχιστον γλυτωσες τα αλλα σκυλια..π καταντησαμε να λεμε..δεν καταλαβα περιοχη αλλα αν μπορεσουν να γλυτωσουν αλλα σκυλια κ ιδιοκτητες θαν καλα
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από kyriakos304 »

LAGOS έγραψε:Ορίστε κύριοι η κατάντια μας...

Τέλος τα εκπαιδευτικά για μένα κοπέλια και κυνήγι μακριά απο αρωστημένους και ζηλιάρηδες και ας μεν πέξουμε τρίχα..

Με το ζόρι έξω απο τα χωράφια μας όμως δεν θα μας βγάλει κανείς!!!
Κρίμα. Επιτρέπεται να μας πεις περιοχη;

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

επειδη ειδα την φωτο στο φατσοβιβλιο νομιζο εν σκαρινου
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

και γραφετε ρε κοπελια τες περιοχες που ακουτε εν κριμα να την παθουν και αλλοι τουλαχιστον ειματε μια παρεεα να προστατεψουμε ο ενας τον αλλο!

εγω προπερσι σαβατο πριν την πρωτη κυριακη ακουσα για τοπο που εγω εν θα επιεννα αλλα παει πολλης κοσμος και εν ειχα ιντερνετ να το γραψο επιασα τον Ανθιμο τηλεφωνο να το γραψη για να γλιτοσουν οση μπορουν !
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από andreasana210326 »

μια τα δηλητηρια μια οι φινες...ελεος πλεον.....

σκεφτομαι πολυ σοβαρα οι σκυλλοι μετα την 2η εξορμηση να βγουν.....αλλιως ολοι με φιμωτρα. Ειναι δυστυχως η μονη λυση.

οσο για τα εκπαιδευτικα τι να πω.....παμε πραγματικα με το φοβο. Περσυ τετοιο καιρο....εφυγε η Donna απο φινα.....ευτυχως εχω κρατησει τα 2 μωρα της...και προσθεσα ακομα ενα κουταβι 5 μηνων.

Φετος ελπιζω να μην εχουμε αλλες δυσαρεστες εκπληξεις...κριμα οι κοποι μας κ τα λεφτα μας.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

φιλε ανδρεα οσο και να δεχτης οτι η φινα ειναι μερος της πανιδας και το να βρεθουμε μαζι της ειναι σχεδον αναποφεκτο η ψατσιες εν κατι το οποιο καποιος το καμνι για να καμει κακο του αλλου!

δεν θελω να γινο μαντης κακον γεγονοτον αλλα 99% σε καποια φαση καποιον εννα πιασουν και τοτε θα εχουμε νεκρους και εκει θα βγουν ολη στης τηλεωρασης να λαλουν τα δικα τους! τωρα εν τους κοφτη εν εχουν ενοια εν εμεις που τραβουμε ασχετο πως καθε χρονο διουμεν τους τα εκατομυρια ειμαστε σε μια χορα που ουτε μπανανια δεν ειναι! καποιοι ζουμε και αναπνεουμεν για το κυνηγη και για τους σκυλλους μας !

εγω καμνο εγχειριση την τριτη και το πρωτο πραμα που ερωτησα τον γιατρο ηταν αν θα μπορεσο να παω πρωτη κυριακη!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από LAGOS »

ANTROS BREDA έγραψε:επειδη ειδα την φωτο στο φατσοβιβλιο νομιζο εν σκαρινου
Ναι φίλε είναι Σκαρίνου.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

LAGOS έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Φιλε γλυτωσε;
Σημερα μιλουσα με κτηνιατρο να προμιθευτω ενεσεις εμετικες κ λεει δεν υπαρχουν..σε τι περιοχη εβαλαν παλε;
Δυστηχώς δεν τα καταφέραμε..Είχαμε απο ολα μαζί μας αλλά απο οτι φάνηκε οταν το καταλάβαμε ήταν αργα.. Αμα εν γραφτό εν γλυτώνεις..

Μπουρδέλο της επαρχίας Λάρνακας η περιοχή κα ο νοών νοείτω..
Φίλε λυπάμαι για το σκύλο σας.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από LAGOS »

Το θέμα δεν είναι ο δικος μας σκύλος μόνο.. σας ευχαριστώ όλους για την συμπαράσταση.. το θέμα είναι που θα οδηγηθεί τούτη η κατάσταση; Ένα πράμα κάμνουμε πλέον για να ξεφεύγουμε απο το άγχος της καθημερινότητας και τούτο εκατάντησε να μας αγχώνει περισσότερο και απο τις δουλειές. . Κάθε χρόνο και χειρότερα..που θα οδηγηθούμε στο τέλος;
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

να σου πω εγω τι εννα γινει φιλε μια μερα ενας που μας εννα κοψη καποιον να βαλλη και τοτε θα ακουσουμε πολλα και θα συκωστουν και καποιοι που τες καρεκλες τους! ΜΟΝΟΝ ΕΤΣΙ
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”