Λαγός 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από admin »

[quote="Αχερκωτης"]Μια αρκετα καλη κ ενθαρυντικη μερα..πρωινη παγανια σε γνωριμα μερη..κοσμος αρκετος κ με σκυλους κ για τζικλα..λεω τραβα ψηλα ναχεις την ησυχια σ..το ιδιο επραξαν ακομα 2 παρεες..
Ξεκινω κ αμεσως μαλαη το εδαφος κ οι συνθηκες αψογες λεω μεινε πανω της κ θα τον εβρεις..
Μετα απο μια ωρα περιπου με οδηγησαν σε γνωριμο κ μαχιμο μερος αφου πιο παλια εφυε μ 3 φορες..



Μετά απο μία ώρα μαλαή Μιχάλη πόση απόσταση σε πήραν τα σκυλιά? Θέλω να δώ κάτι
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από admin »

Εγώ χθές το πρωί σε ένα κομμάτι που κατέβηκα μόνο αλουπομαλαές. Στην συνέχεια πήγα σε ένα δεύτερο κομμάτι κοντά στο σπίτι μου που έβρισκα μαλαή το καλοκαίρι. Με το που κατεβαίνω πρωινό ίχνος..!!! Είναι δυνατό λέω...το ίχνος προχώρησε απο το βοσκοπότιήρεμο και στην συνέχεια ο σκύλος πάει πατημένος πάνω σε μια φρέσκα γραμμή στο έδαφος σαν ,,,,,,τσάπισμα....μονοπάτι.... τι είνναι αυτό λέω ?? :?: :?: :?: μετά κατάλαβα ότι ήταν αντροσχιές απο μοτοσυκλέτα. Πιθανό της νύχτας. Μαλαή μετά γιόκ.... τυχαίο δέν νομίζω
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

admin έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Μια αρκετα καλη κ ενθαρυντικη μερα..πρωινη παγανια σε γνωριμα μερη..κοσμος αρκετος κ με σκυλους κ για τζικλα..λεω τραβα ψηλα ναχεις την ησυχια σ..το ιδιο επραξαν ακομα 2 παρεες..
Ξεκινω κ αμεσως μαλαη το εδαφος κ οι συνθηκες αψογες λεω μεινε πανω της κ θα τον εβρεις..
Μετα απο μια ωρα περιπου με οδηγησαν σε γνωριμο κ μαχιμο μερος αφου πιο παλια εφυε μ 3 φορες..



Μετά απο μία ώρα μαλαή Μιχάλη πόση απόσταση σε πήραν τα σκυλιά? Θέλω να δώ κάτι
Σε ευθεια γραμμη η αποσταση εν μικρη π το αυτοκινητο στο σημειο καπου 600-700 μ τωρα με τα πανω κατω π εκαμνα εν μπορω να το υπολογισω
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

ουλλη πανω κατω τα ιδια ειμαστε εγω οσες μαλαες κοπσο η θα μου την καμει πριν μπω κοντα του η θα χανετε σαννα και ανοιξε η γη και καταπιεν τον! πολλα παραξενα φετος τα πραματα δεν γινετε στα εκπεδευτικα να ειχα ουλλους μουνταριστους και στο κυνηγη να αλλασουν τοσο πολλα τα πραματα!

φυσηκα εγω ακοουσα οτι καθημερινες καποιοι καμνουν αναγνωρισης με τους σκυλους για να βκαλουν ταχα προγραμα αν ισχυει τουτο το πραμα τοτε ειναι φυσηκο και η λαοι να ειναι πιεσμενη! η θυρα κοιματε τον υπνο του δικαιου! δαμε επιασαν τους λαους που μες την μουττη τους και περιμενετε να ευρουν τους λαθροθυρες?
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Φτανει που υπαρχουν μαλαες..αν σκεφτω πως αλλοι εν κοφκουν καν κ αν εβρουν μαλαη εν του νουρου κ οχι τ αυτιου παλε καλα..
Παντως ο καιρος αν κ εσασε οι βοριοι συνεχιζουν τουτο δυσκολευκει ειδικα την κσθαρη ιχνηλασια..αναλογα που το κομματι..
Την περασμενη βδομαδς σε κομματι με 6 κομμαθκια μουττη χαμε δεν μπηκε κ ας βρισκαμε ολοφρεσκα κοτσιρολαουα..
Την καρπωση ξεχνω την σημασια πλεων εχει η διαδρομη κ η χαρα της..το μαρτυριο εν οι σκυλλοι π το τραβουν
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Mιχαλη και για μενα η καρποση επερασεν σε δευτερο βαθμο αλλα οταν μας προβουρα και στο τελος βλεπω τες μουττες τους ολογεματες σηκωνετε μου η πιεση εμεις λαλουμε ατε εν μπειραζη τους σκυλλους ερωτησεν τους κανενας πως νιωθουν?
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

ANTROS BREDA έγραψε:Mιχαλη και για μενα η καρποση επερασεν σε δευτερο βαθμο αλλα οταν μας προβουρα και στο τελος βλεπω τες μουττες τους ολογεματες σηκωνετε μου η πιεση εμεις λαλουμε ατε εν μπειραζη τους σκυλλους ερωτησεν τους κανενας πως νιωθουν?
Φιλε μου το ιδιο λεμε γιαυτο εγραψα το μαρτυριο εν οι σκυλλοι π το τραβουν..
Να σ εφκαλα φωτο εχτες να δεις μουτρα κ γλωσσα ολοαιματα τοσο αιμα π εγεμωσε ο λαιμος τους..
Πρωτη φορα ομως εχτες ελεα τους να μπουν στην κασχια κ δεν εμπηκαν αμεσως..ελυσιασαν αν τον επαιζα ανετα εν θα μινισκε κοκκαλο πανω του κ θαχαν κ δικαιο
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

admin έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Μια αρκετα καλη κ ενθαρυντικη μερα..πρωινη παγανια σε γνωριμα μερη..κοσμος αρκετος κ με σκυλους κ για τζικλα..λεω τραβα ψηλα ναχεις την ησυχια σ..το ιδιο επραξαν ακομα 2 παρεες..
Ξεκινω κ αμεσως μαλαη το εδαφος κ οι συνθηκες αψογες λεω μεινε πανω της κ θα τον εβρεις..
Μετα απο μια ωρα περιπου με οδηγησαν σε γνωριμο κ μαχιμο μερος αφου πιο παλια εφυε μ 3 φορες..



Μετά απο μία ώρα μαλαή Μιχάλη πόση απόσταση σε πήραν τα σκυλιά? Θέλω να δώ κάτι
Αριστε μ εν μ ειπες τι ηθελες να δεις με την ωρα κ την αποσταση..εχω την απορια
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από admin »

Αν ήταν βατούρα, όπως τα λές μάλλον ήταν βατούρα , βρήκα και εγώ μια την περασμένη βδομάδα.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Λαγός 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

admin έγραψε:Αν ήταν βατούρα, όπως τα λές μάλλον ήταν βατούρα , βρήκα και εγώ μια την περασμένη βδομάδα.
Λογικα εν βατουρα που ηταν..πιο δεξια μου 150-200 μ εφκαλαν σλλον
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”