ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΛΑΓΟΙ

Απάντηση
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από diomedes »

kostas DMK DOG FOOD έγραψε:Φιλε ενημερωσα την θυρα τηλεφωνικος αλλα ως εκει γιατι ποτε δεν ξερεις με αυτους τι γινεται. :twisted: :twisted:
Καλά έκαμες
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

Και ξερεις φιλε μου τι μου απαντησαν?Πουθες να ξερουμεν εμεις τι επαθαν?
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από diomedes »

kostas DMK DOG FOOD έγραψε:Και ξερεις φιλε μου τι μου απαντησαν?Πουθες να ξερουμεν εμεις τι επαθαν?

Ε εντάξει εν τζιαι μπορούν να σου πουν σιγουρα τι επάθαν . Κανονικά πρέπει να παν στην περιοχή να μιλήσουν με τόπακες και με γεωργούς να δουν αν επεθάναν και άλλοι λαγοί να βρουν κανένα πεθαμένο να του κάμουν αναλύσεις κλπ. Ακόμα μπορούν να παν νύκτα και να δουν τι παίζει με τους λαγούς στην περιοχή. Αλλά νομίζω εν θα κάμουν τίποτε που τούτα ούλλα... Τουλάχιστον αν είχε καμιά γνωστή επιδημία θα σου το έλεγαν. Και αν λάβουν και άλλα μηνύματα σαν το δικό σου θα λάβουν την περίπτωση πιο σοβαρά.
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

Φιλε αν ειναι καμια επιδημια ωσπου να παει το μυνημα και να ρτει το χαπαρι εν θα μεινη μαλλα.
Max
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 02 Μάιος 2011, 12:15

Re: ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από Max »

Αυριο ειχα σκοπο να παω στην συγκεκριμενη περιοχη για αναγνωριση. Αν δω κατι θα ενημερωσω.
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΛΑΓΟΙ

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

Παιδια επικοινωνησα με τον κυρ μηνα και ειπε μου οτι θα επιληφθη προσωπικα του θεματος.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”