Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από lagomania »

Καλησπερα κοπελια με αφορμη ενα περιστατικο που μου συνεβηκε σημερα το απογευμα που πηγα στους σκυλους μαλαη μαλαη κανενα μισαωρω και εμουνταραν μεσα σε μια μονη και επιασα ενα λαγουδακι επινε γαλα ακομα πρεπει τελια μιτση δυστυχως εν επρολαβα να το σωσω αλλα εδαγκωσαν το και επεθανε :( εκοψαν το που τη μεση οι γεριμοι και εφαν το :( ποτε γεννουν δλδ οι λαγοι? ολοχρονα ρε γμτ?
εν επρεπε να απαγορευτει να πηγαινουμε στους σκυλους στις γεννες των λαγων?
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από antonispointer »

ΦΙΛΕ ΛΑΓΟΜΑΝΙΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΙΝ 1 ΕΦΤΟΜΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΦΚΑΛΑ ΤΗΝ ΛΑΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΣΤΟΝ ΠΕΥΚΟ ΚΑΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΙΝΙ ΕΦΕΡΜΑΡΑΝ ΤΣΕ Ι ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΟΙ ΣΚΥΛΛΟΙ ΜΟΥ ΒΟΥΤΤΟΥΝ ΜΕΣΑ ΕΝ ΦΚΕΝΙ ΤΙΠΟΤΕ ΤΣΕ ΙΣΤΕΡΑ ΦΚΕΝΟΥΝ ΤΣΕ ΚΡΑΤΟΥΝ ΕΝΑ ΛΑΟΥΙ ΟΣΟΝ ΕΜΙΝΕ ΤΣΕ ΜΑΛΛΟΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΙ ΟΡΑ ΕΜΑΡΑΖΩΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΜΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΚΕΨΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από lagomania »

ρε φιλε και εμενα εσηκωσαν μου την λαγηνα βασικα εσηκωστηκε 20 μετρα μπροστα που τα σκυλια εκαμα καταδιωξη και μετα εστραφηκαν και εμουνταραν μες την μονη δυστυχως
sotiris!129

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από sotiris!129 »

δυστιχως ολοι μας το παθενουμε αθελα μας!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από Rai »

Ο ΛΑΓΟΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΓΕΝΝΑ ΟΛΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΥ ΧΕΙΜΩΝΑ.
ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΥΣΗ 2-3 ΜΗΝΩΝ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

Rai έγραψε:Ο ΛΑΓΟΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΓΕΝΝΑ ΟΛΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΥ ΧΕΙΜΩΝΑ.
ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΥΣΗ 2-3 ΜΗΝΩΝ.
ΦΙΛΕ RAI ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από tracker686 »

μαραζωνω ρε παιδεια αληθεια κριμας τα λαουθκια!!! εμενα δεν μου ετυχε να βρω μικρα λαγουδακια αλλα εσυκωσε μου ενα λαγο η σκυλλα μου ηταν με 3 ποδια και επεταν,αλλα επρεπε να τον δειτε πως επηγαινε εφυρτικα του γελιου :lol:
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από diomedes »

tracker686 έγραψε:μαραζωνω ρε παιδεια αληθεια κριμας τα λαουθκια!!! εμενα δεν μου ετυχε να βρω μικρα λαγουδακια αλλα εσυκωσε μου ενα λαγο η σκυλλα μου ηταν με 3 ποδια και επεταν,αλλα επρεπε να τον δειτε πως επηγαινε εφυρτικα του γελιου :lol:

Πρέπει να του άρπαξε το πόδι του κανένα κομπάι που εθέριζε. Για να επέταν πρέπει να του έλειπε πισινό??
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Ξεκαθαρισμα γεννες λαγων

Δημοσίευση από tracker686 »

diomedes έγραψε:
tracker686 έγραψε:μαραζωνω ρε παιδεια αληθεια κριμας τα λαουθκια!!! εμενα δεν μου ετυχε να βρω μικρα λαγουδακια αλλα εσυκωσε μου ενα λαγο η σκυλλα μου ηταν με 3 ποδια και επεταν,αλλα επρεπε να τον δειτε πως επηγαινε εφυρτικα του γελιου :lol:

Πρέπει να του άρπαξε το πόδι του κανένα κομπάι που εθέριζε. Για να επέταν πρέπει να του έλειπε πισινό??
μπροστινο αριστερο φιλε...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”