Λαγος 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

den itan na milisw alla epidei arxise oli i katastasei kai den mou aresi prota ta balete me oli moy tin parea ton enan to diagrafete ton allo ton peripezete kai poy ena video xoris organosi kai xoris tpt me 1 ferma toy epaniel pou tixeni na einai dikos mou tion krinete san axristo egw prokalo ton opio dipote se opiio dipote thirama fteroto se opia perioxi thelei na pame mazi kai na trava video na doume stA POSTA METRA STEKEI PALOYTSI KAI POSA LEPTA min me anagasete na ertw se antiparATHESI ME kanena oute to thelw oyte nomizw edoka dikeoma kANENOY 4 XRONIA KAI VALE POU EIMAI MELOS KALI XRONIA NA EXETE
EPANIEL POWER
andreas78

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από andreas78 »

Φίλε Απόλλων,
Δεν ξέρω αν απευθύνεσαι σε εμένα, πάντως στην νορμαλ συζήτηση που είχα με τον φίλο Πανίκο, σχολίασα αυτό που είδα στο εν λόγο βίντεο ξεκαθαρίζοντας την αναφορά του για ωραίες φερμες. Πουθενά δεν ανάφερα για άχρηστους σκύλους κάτι που δεν θα έκανα ακόμα και αν ηταν.
Τώρα αν τα σκυλιά αυτα, βγάζουν τον ένα λαγό μετά τον άλλο, ή αν παγώνουν τις πέρδικες στα τερέν που τα περνετε ειναι ένα άλλο θέμα στο οποίο δεν μου πέφτει κανένας λόγος, αλλα ούτε και γνωρίζω. Το βίντεο ομως ηταν σε δημόσια θέα και με βάση αυτό που είδα, έκανα και τον σχολιασμό μου, και τα δικά μου βίντεο που ειναι σε κοινή θέα, ειναι στην διάθεση σχολιασμού του οποιουδήποτε, ασχέτως βέβαια ότι ο πιο αυστηρός κριτής του εαυτού μου είμαι εγω.!!
Τώρα στο κατα πόσο είμαστε σε θέση να οργανώσουμε τις κυνηγετικές μας εξορμήσεις, ειναι λίγο αμφιλεγόμενο. Επειδή ομως το μαμίσαμε το θέμα, αν αυτό που βλέπεις στο εν λόγο βίντεο σε ικανοποιεί τότε ότι και να γράψουμε εμείς ειναι περιττό, αυτό ηταν και το πρώτο πράγμα που έγραψα στην αρχική μου παράθεση.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

andreas78 έγραψε:Φίλε Απόλλων,
Δεν ξέρω αν απευθύνεσαι σε εμένα, πάντως στην νορμαλ συζήτηση που είχα με τον φίλο Πανίκο, σχολίασα αυτό που είδα στο εν λόγο βίντεο ξεκαθαρίζοντας την αναφορά του για ωραίες φερμες. Πουθενά δεν ανάφερα για άχρηστους σκύλους κάτι που δεν θα έκανα ακόμα και αν ηταν.
Τώρα αν τα σκυλιά αυτα, βγάζουν τον ένα λαγό μετά τον άλλο, ή αν παγώνουν τις πέρδικες στα τερέν που τα περνετε ειναι ένα άλλο θέμα στο οποίο δεν μου πέφτει κανένας λόγος, αλλα ούτε και γνωρίζω. Το βίντεο ομως ηταν σε δημόσια θέα και με βάση αυτό που είδα, έκανα και τον σχολιασμό μου, και τα δικά μου βίντεο που ειναι σε κοινή θέα, ειναι στην διάθεση σχολιασμού του οποιουδήποτε, ασχέτως βέβαια ότι ο πιο αυστηρός κριτής του εαυτού μου είμαι εγω.!!
Τώρα στο κατα πόσο είμαστε σε θέση να οργανώσουμε τις κυνηγετικές μας εξορμήσεις, ειναι λίγο αμφιλεγόμενο. Επειδή ομως το μαμίσαμε το θέμα, αν αυτό που βλέπεις στο εν λόγο βίντεο σε ικανοποιεί τότε ότι και να γράψουμε εμείς ειναι περιττό, αυτό ηταν και το πρώτο πράγμα που έγραψα στην αρχική μου παράθεση.
file den eipa oti to video me ikanopiei giati etsi k`alios tes fasis tes kales den mporouse na mas akolouthisi i kamera tou oplou alla den mporeis apo 1 video na skartaris skilia xoris na ta exeis dei ti kanoun ta apospasmata itan apo to oplo tou filoy panikou kai oxi den milousa siggekrimena g`sena genika milousa aplos an kapios exei afibolies eipa na ertei na fkalei video kai na pame opou thelei to na leei kapios oti o skilos tou allou den fermari paei polla egw kapote asxoloumoun me auto to furoum twra pia oxi. osoi me gnwrisan pisteyw kseroun ti athropos eimai olous otan mporousa tous boithousa kai pira kai pollous kynigi mazi mou auta.
EPANIEL POWER
andreas78

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από andreas78 »

Άρα αγαπητέ φίλε Απόλλωνα, το ίδιο πράγμα λέμε.... ;)
Την πραγματική αξία των ζώων εγω δεν την γνωρίζω, έκρινα αυτό που είδα στο εν λόγο βίντεο και τίποτα περισσότερο.
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Να δημιουργήσουμε θέμα "Λαγός 2015" ή εν γλήορα ακόμα;

Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΨΑΧΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΛΑΓΟΥΣ :D

ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”