Λαγος 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ANTROS BREDA έγραψε:το 90% που απειλουν που τα ιντερνετ εν επειδη που κοντα αν τους ευρης τρεμει ο κολος τους
Αυτοί είναι οι ονομαζόμενοι Keyboard Warriors:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Άδεργουαις πούσσηης, ράιτ Σπύρος? :shock:
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

ΒΑΣΑΝΙΣΜΟΣ ΛΑΓΟΥ

Δημοσίευση από nike powder »

ΠΡΟΣ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ TO ΒΙΤΕΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΕΓΟΜΕΝΟΥΣ "ΚΥΝΗΓΟΥΣ" ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΕΝΑ ΛΑΓΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΚΟΜΕΝΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΙΣΙΝΑ ΤΟΥ ΠΟΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.... :| ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ... :cry: ΟΧΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Priest+++ »

Διαφωνω καθετα με τον χαρακτηρισμο ταλιμπαν. Σας το ξανα ειπα το. ΤΤΟΠΠΟΥΖΟΚΥΠΡΑΙΟΙ να λετε!

Ποσο μισος για τουτον το λαο ρε παιδι μου!! Ειπε του 10 φορες πουστιοπεζεβεγκε!!! Πρεπει να τους εκαμε πολλα κακα ο φτωχος :roll:
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Γιατρός »

Ακόμα και που το καθάρισμα φαίνετα ο άδρωπος που σέβεται το θήραμα πχ Λεύκιος
Most of them is for kavlies
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Γιατρός »

ANTROS BREDA έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Άντρο θέλεις να σου δείξω π.μ που μου έστειλαν 2 παρεουθκια την άλλη φορά με τους 4 λαούς?άστο :)αν θα πούμε κάτι δεν είναι για να αλλάξουμε την νοοτροπία του Ταλιμπάν γιατί εν αλλάζει αλλά για να δουν και κάποιοι μιτσιοι που τώρα ξεκινούν ότι υπάρχουν και σωστοί άνθρωποι/κυνηγοί και εννε ούλλοι το ιδιο...ενιγουεις :)

ξερεις την κουβεντα που λαλει (απον ειδε μιαλιττερι του νωμιζει ι δικη του εν κανταρη?)
Για τους Άγγλους μας αναγνώστες
Whoever didnt see mine he thinks his is a kantar
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:Άδεργουαις πούσσηης, ράιτ Σπύρος? :shock:
Οφ κορς.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από admin »

Το θήραμα το σεβόμαστε και του ωφείλουμε ένα αξιοπρεπεί θάνατο όταν το κυνηγάμε. Ο Παππούς μου ο αγράμματος πολλά χρόνια πρίν , ο άνθρωπος του χωρκού, έμαθε με να παίζω το θήραμα κοντά και όχι μακριά για να μην το πληγώνων αλλά για να το σκοτώνω και να μην το βασανίζω. Τότε είχαμε και θήραμα και ο κόσμος ήταν χορτασμένος απο θήραμα παρά την φτώχεια του . Αυτό που δείχνει στο βίντεο είναι καθαρά έλειψη κυνηγετικής παιδείας και σεβασμού πρός το θήραμα. Οι άνθρωποι αυτοί είναι στερημένοι κυνηγετικά και αυτό φαίνεται απο τον τρόπο που βρίζουν το θήραμα το οποία θεωρούν ως εχθρό τους και μέγα κατόρθωμα που κατάφεραν να τραυματίσουν και να πιάσουν ένα 'κουνέλι' Δίνουν τροφή σε όλους τους αντικυνηγούς να μας κατηγορούν και μας ντροπιάζουν ως κυνηγούς και να χρησιμοποιούν κάτι τέτοια βίντεο για να πετυχαίνουν κυνηγετικές απαγορεύσεις. όσοι δέν το αντιλαμβάνονται αυτό τότε δυστηχώς εμπίπτουν στην ίδια κατηγορία με τους πρωταγωνιστές. Μέσα στο facebook θα διαπιστώσετε πόσοι τέτοι υπάρχουν.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΑΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΜΑΝ...Ο ΑΛΛΟΣ ΒΡΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΛΑΓΟ :o :o :o :o


ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Anthimos »

Μου ειπαν προ ολιγου οτι η γνωστη τηλεπερσονα Χριστιανα Αριστοτελους θα πάει με το Βιντεο στην αστυνομία :shock:
Ξεκινησε ασχημος πόλεμος κατα τον κυνηγων . εν καλο να φερουμεν τον νου μας
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”