Λαγος 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Anthimos »

Οταν οι οικολογοι και λοιποι ανιδεοι προσπαθουν να μας αφανισουν ( τους κυνηγους ) εχουμε αυτους τους λεβεντομαλάκες ν ανεβαζουν βιντεο

Προφανως κανουν "εκπαιδευτικο"

Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

αυτο ειναι ακριβος η κρετοσυλλογη και ο ταλιμπανισμος σε 2 λεπτα εκαμαν μας ουλλους να φαινουμαστε δολοφονη χορκατη και αρωστημενη! πρεπει τα κοπελια να εχει καιρο να πιαν ετσι πραμα
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

α εντομεταξη ο σκυλλος τους ειναι εξπερτ αποτι βλεπο
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Anthimos »

Αντρο μου βιντεο με expert σκυλους δινουν και πέρνουν στο διαδικτυο. Οταν λεμε ..ταλιπαν με ιχνηλατες ....σε αυτη την κατηγορια ακριβως αναφερομαστε και οχι στους σωστους κυνηγους με σκυλια ιχνηλατες ...εδω αποτυπωνεις ΟΛΗ την ουσια....''αυτο ειναι ακριβος η κρετοσυλλογη και ο ταλιμπανισμος σε 2 λεπτα εκαμαν μας ουλλους να φαινουμαστε δολοφονη χορκατη και αρωστημενη! πρεπει τα κοπελια να εχει καιρο να πιαν ετσι πραμα"
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ντρέπομαι εκ μέρους τους...

Λυπάμαι την οικογένεια, τους συγγενείς και τους φίλους τους...

Τους ίδιους όχι.
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Phinix »

Anthimos έγραψε:Οταν οι οικολογοι και λοιποι ανιδεοι προσπαθουν να μας αφανισουν ( τους κυνηγους ) εχουμε αυτους τους λεβεντομαλάκες ν ανεβαζουν βιντεο

Προφανως κανουν "εκπαιδευτικο"

ότι μας κάμουν μας αξίζει και χαλάλι μας

μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά

δυστυχώς φιλε μου είμαστε ότι έγραψες και ακόμα χειρότερα θα έλεγα εγώ - δεν θα επεκταθώ για να μην ξεφύγω
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

σκωτοστον τον γεριμο και μετα αφιστον του σκυλλου!!! εμενα 2-3 φορες που ετυχε να κλαψει μετα που τον επεξα πραγματικα εσφιξεν το στομαχι μου οχι να τον κρατο και να καμνο παναιρκα μες το ιντερνετ!
για να εισαι κυνηγος πρεπει πρωτα να αγαπας τα ζωα και να αντιλαμβανεσε ποση μαγεια σου προσφερει το θυραμα ειτε λαγος ειτε περτικος ειτε τσικλα δεν σκωτονουμε απο αναγκη γι αυτο δεν εχουμε εχθρα απεναντι στο θυραμα!! εμενα φετος εγελασαν μου πολλοι λαγοι επειδη εκυνηγουν μονος μου τες παραπανω φορες,μπραβο τους και συνεχιζουμε παρακατο δεν γινεται να υπαρχουν 2 νικητες! ξερω οτι αν ειναι στο βελινικες μου 99% εννα τον πιαω παλε αν μου γελαση υγεια πανο απο ολα!

και καποιοι που ειναι πολλα εναντιον του θυραματος και το παιζουν μεγαλοι πολεμιστες ο εχθρος ειναι απεναντι και απλα μας περιπεζη.........
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Phinix »

η πρόταση....''σεβασμός στο θήραμα'' δεν είναι τυχαία

αλλα πείτε μου και εμενα τώρα... τι ψάχνεις ρε μλκ

ετο, κυριακή, όλοι μας θα μπούμε στο ίδιο καλάθι με τους λεβέντες του video
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΠΟΣΟ ΜΥΑΛΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ??

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΕΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ 8Α ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΓΕΙΓΜΑΤΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ EINAI O ΛΑΓΟΣ Ο ΟΡΚΙΣΜΕΝΟΣ ΜΑΣ ΕΧΘΡΟΣ. ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ.

ΕΚΑΜΕΣ ΤΗ ΕΚΑΜΕΣ...ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΑ8ΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΙ ΣΚΥΛΛΟΙ ΣΟΥ)..ΟΚ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΓΜΤ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ...ΚΡΥΨΕ. ΤΙ? ΖΗΤΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ?

ΑΠΛΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΦΚΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑ8ΚΙΑ ΜΑΣ.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Λαγος 2014

Δημοσίευση από Anthimos »

Σε χωρες που οι λαγοι αφθονουν , μετρο για την ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ του σκυλου ειναι η διαδεδωμενη πρακτικη του να πέρνουν τον ιχνηλατη/ες τους τον/τους αφηνουν στην μαλαη και περιμενουν βγαλει τον λαγο και να τον περασει απο μπροστα τους .

Στο πρωτο πέρασμα ΔΕΝ πυροβολουν παρα περιμένουν το σκυλι να αποδειξει την αξια του ξαναπερνοντας τον απο ο πόστο τους.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”