Γκαλοπ - φυσιγγι για λαγο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
thanos1981k
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 18:24
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΘΗΝΑ

Re: Γκαλοπ - φυσιγγι για λαγο

Δημοσίευση από thanos1981k »

η αμεση καταβολη του θυραματος με 21 διαμπερει τραυματα προηλθε απο ΜΒΧ36 1,90 36 CX2000 DRAGO20 6*
ΣΚΑΓΙΑ Νο3 επινικελωμενα ;)
Εικόνα
Εικόνα
ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Γκαλοπ - φυσιγγι για λαγο

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ρε κοπελια δεν είμαι του λαγού 5-6 λαγούς έπαιξα ως τώρα αλλα ακούω με τι νούμερα παίζεται το λαγό και διερωτούμαι 3-2 μα που "εκαταντισαμε" που ποσα μετρα θα τον παίξετε που τα 100? γιατί αν είναι σε μια λογική απόσταση όπως τους έπαιξα εγώ με 6 "διπλονουντε" εν κλοτσούν αυτό προσπαθώ να καταλάβω τι χρειάζεται το 2-3 νούμερο μην με παρεξηγείτε αλλα δεν μου φαίνεται λογικό
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
thanos1981k
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 18:24
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΘΗΝΑ

Re: Γκαλοπ - φυσιγγι για λαγο

Δημοσίευση από thanos1981k »

APOLLON_1 έγραψε:ρε κοπελια δεν είμαι του λαγού 5-6 λαγούς έπαιξα ως τώρα αλλα ακούω με τι νούμερα παίζεται το λαγό και διερωτούμαι 3-2 μα που "εκαταντισαμε" που ποσα μετρα θα τον παίξετε που τα 100? γιατί αν είναι σε μια λογική απόσταση όπως τους έπαιξα εγώ με 6 "διπλονουντε" εν κλοτσούν αυτό προσπαθώ να καταλάβω τι χρειάζεται το 2-3 νούμερο μην με παρεξηγείτε αλλα δεν μου φαίνεται λογικό
προσωπικα στον λαγο βαζω Νο3 & Νο5 αν εχω το δικαννο αν εχω την καραμπινα Νο3 τα Νο3 με εχουν βγαλει ασπροπροσωπο τοσο σε κοντινες και μεσες αποστασεις οσο και σε μακρινες βολες. κραταει μεγαλητερη ταχυτητα και εχει μικροτερες ακτινικες τριβες στο οπλο μικροτερη παραμορφωση τα σκαγια και καλητερη διατριτικοτητα
Εικόνα
ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
browning2
Full Member
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 15:00

Re: Γκαλοπ - φυσιγγι για λαγο

Δημοσίευση από browning2 »

Τι γνώμη έχετε για τα nsi lepre 38gr τα καινούργια,τα nsi super cassia 38gr τα καινούργια και τα fob lievre 36gr; πότε έχουν καλή απόδοση;
BROWNING THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Γκαλοπ - φυσιγγι για λαγο

Δημοσίευση από admin »

Επειδή ακριβώς είναι καινούργια ακόμη το προϊόν δέν ωρίμασε για να βγούνε συμπεράσματα, πιστεύω.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Γκαλοπ - φυσιγγι για λαγο

Δημοσίευση από LAGOS »

browning2 έγραψε:Τι γνώμη έχετε για τα nsi lepre 38gr τα καινούργια,τα nsi super cassia 38gr τα καινούργια και τα fob lievre 36gr; πότε έχουν καλή απόδοση;
Τι διαφορές έχουν τα νέα lepre με τα παλιά ;;;
Φίλε τα lievre μεν τα φοβάσε! Φτάνει να είσαι πάνω του. Βρήκες σε κάποιο κατάστημα lievre?
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”