τετρατρωχες και λαγοι?

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από lagomania »

Ακουω κατι @!$@%%#@ να λεν επιασαμεν 7 εψες προψες 11 ρωτας τους ινταλος με την τετρατρωχες και πως τον επιανες κυριε μου εβουρουν τον και αρπασε τον ο συνοδηγος :lol: βασικα εγω εν επολοπιστεψα ηταν και μιτσιοι να τους δοκω κανενα πατσο ;) να φερουν τον νου τους ;) αλλα αληθευει? πιανουν ετσι τους λαγους?
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

lagomania έγραψε:Ακουω κατι @!$@%%#@ να λεν επιασαμεν 7 εψες προψες 11 ρωτας τους ινταλος με την τετρατρωχες και πως τον επιανες κυριε μου εβουρουν τον και αρπασε τον ο συνοδηγος :lol: βασικα εγω εν επολοπιστεψα ηταν και μιτσιοι να τους δοκω κανενα πατσο ;) να φερουν τον νου τους ;) αλλα αληθευει? πιανουν ετσι τους λαγους?

ΟΙ ΜΟΝΟ ΠΙΑΝΟΥΝΤΟΥΣ ΠΟΛΟΥΝΤΟΥΣ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ Κ`ΟΛΑΣ
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από Anthimos »

lagomania έγραψε:Ακουω κατι @!$@%%#@ να λεν επιασαμεν 7 εψες προψες 11 ρωτας τους ινταλος με την τετρατρωχες και πως τον επιανες κυριε μου εβουρουν τον και αρπασε τον ο συνοδηγος :lol: βασικα εγω εν επολοπιστεψα ηταν και μιτσιοι να τους δοκω κανενα πατσο ;) να φερουν τον νου τους ;) αλλα αληθευει? πιανουν ετσι τους λαγους?
Φιλε Lagomania παλια επιανναν τους με τις ΧR και μιαν απόχη ζωντανους και πουλουσαν τους στα ττελιασμενα . Πυρκολοφο, Κορωνια και γενικα νεκρα ζωνη. Τωρα λογικά με τις 4τροχες πρεπει να έχουν ακόμα καλυτερα αποτελέσματα.

Ζωντανοι εχουν πιο καλην αγορα αφου σιγα σιγα εγεμωσε το παζαρι με εισαγωμενους κατεψυγμενους. Φαντασου αν επιασαν 7 που εκατον ευρω τον ενα για τι εμποριο μιλουμε...εν πιο κερδοφορο και που τα ναρκωτικά και βασικα κλεφκουν που μες την πουγκα του κοσμου επειδη το θηραμακαι χλωριδα και η πανιδα εν εθνικος πλουτος και ανοικει σε όλο το κοσμο κυνηγους και μη!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από beretta682 »

Επίσης ξεχνάτε τζαι τα ττέλια... Προχτές που επήα στο αμπέλι μου έφκαλα 4-5 ττέλια... Προγούμενη φορά ήβρα τζαι το μαλλουρούιν του λαού...Έτσι τζαι κόψω τον τζίνον τον !@#$%$^&@!# .......
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από GiorgosT »

beretta682 έγραψε:Επίσης ξεχνάτε τζαι τα ττέλια... Προχτές που επήα στο αμπέλι μου έφκαλα 4-5 ττέλια... Προγούμενη φορά ήβρα τζαι το μαλλουρούιν του λαού...Έτσι τζαι κόψω τον τζίνον τον !@#$%$^&@!# .......
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΗΝ ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΡΑΚΣΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΙΑ.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από diomedes »

lagomania έγραψε:Ακουω κατι @!$@%%#@ να λεν επιασαμεν 7 εψες προψες 11 ρωτας τους ινταλος με την τετρατρωχες και πως τον επιανες κυριε μου εβουρουν τον και αρπασε τον ο συνοδηγος :lol: βασικα εγω εν επολοπιστεψα ηταν και μιτσιοι να τους δοκω κανενα πατσο ;) να φερουν τον νου τους ;) αλλα αληθευει? πιανουν ετσι τους λαγους?



Βουρούν τους ώσπου να σκάσουν τζιαι μετά πιάννουν τους. Εσιη που τους πιάννουν με τα σιερκα τους μετά που τους στραβώνει το αυτοκίνητο. (ειδικά τους χρονιάρηες) Ακουσα οτι οι ζωντανοι πιαννουν 120 ευρω και οι πεθαμενοι 80 ευρω.
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από lagomania »

εγω παντος ρε παιδια ελαχιστες φορες που ειδα λαγο νυχτα εσταθηκε με τα φωτα του αυτοκυνητου ουλους που εθορουν εβουρουσα και οπου ειχε αρακτζη εφκεναν που εκει πανω ;) καλυτερα φυσικα ;) να ξυπνουν λιο να μνε τους πιανουν :D
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: τετρατρωχες και λαγοι?

Δημοσίευση από 'petros' »

ρε παιδκια ο μονος τροπος για να πιασουν λαγους ειναι σε ισιοματα (κυριος στη νεκρα ζωνη) και χρησημοποιουν αποχη, τουτο ακουσατο οτι καμνουντο τζινοι που μενουν σε περιοχες κοντα στη νεκρα.
βουρουντους μεχρι να κουραστουν τζε να κρυπσουν πουποτε τζε πιανουν τους ζωντανους η τζε σαν τον βουρουν ο ο οδηγος παει διπλα που το λαγο τζε ο συνοδηγος πισω του κρατα αποχη .
Στους χωματοδρομους σε ψηλοτερες περιοχες τσιλλουν τους γιατι εν δυσκολο να τον πιαν με την αποχη μες τες κουρβες κατα την γνωμη μου.
Ευτυχως εννεν ουλοι που εχουν τετρατροχη που βουρουν γιατι πιστεψετε εν πολλα ευκολο να τον τσιλισεις με την τετρατροχη τζε εαν μου αρεσκε να πιανω λαγους καθε νυχτα κατω που 2 σε 1 ωρα εν θα επεφτα...
Τζε εγω εχω τετρετροχη αλλα ευτυχως εν μου αρεσκει γιατι ουτε κυνηγι θα επιενα ουτε σκυλους θα ειχα τζε να σηκωνουμε σχεδον καθε σαββατο που το χαραμα για να τους παω βολτα ηταν να κοιμουμε τζε το μεσομερι να σηκωνουμε
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”