Εκπαιδευτικα 2011

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από lagomania »

Κοπελια εν περνει κανενας τους σκυλους εκπαιδευτικα? Παντως το παραξενο ειναι οτι ο λαγος εν πολλα ανεβασμενος τουτο το μηνα ειχαμε πολλες συναντησης με τους φκιακαες αλλα οι παραπανω βερκολαουα και ουλοι φευκουν μπροστα που τους σκυλους :(
sotiris!129

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε εχτες 1 κηριακη ειδα 2 μεγαλους λαγους! και πρην 1 βδομαδα 2 μερες που ειμουν χωριο 3ς λαγους συνολο και τις 2 μερες παλε μεγαλους 1 ωρα που επιρα και της 2 μερες βολτα το σκυλο!
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

sotiris!129 έγραψε:φιλε εχτες 1 κηριακη ειδα 2 μεγαλους λαγους! και πρην 1 βδομαδα 2 μερες που ειμουν χωριο 3ς λαγους συνολο και τις 2 μερες παλε μεγαλους 1 ωρα που επιρα και της 2 μερες βολτα το σκυλο!
ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 1 ΜΕΓΑΛΟ ΕΠΡΟΣΙΚΟΣΤΙΚΕ ΣΑΝ ΠΗΓΕΝΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΜΠΕΛΙ. ΠΡΑΓΜΑΤΗ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΩ ΕΤΣΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΓΟ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΡΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΗ ΤΟΥ
EPANIEL POWER
sotiris!129

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μιλας για τυχη που εκαθουμουν μεσα στο ποστο ζε ηρτε στο 1 μετρο που μενα ζε εσταθικε ζε εβλεπε με ι ορα 5.20 .... για 1 λεπτο με το ρολοι ζε εγω να μεν ταρασω ζε ζινος να μινισκει οπως το αρνι ζε να γιριζω το οπλο να τον σιμαθκιαζω ζε αντι να βουρισει να φιι εγιρισε μου πλατι επιαν την αντιπιρινικη ζε εφκενε πανω χαλουπα χαλουπα :lol: :lol: :lol: ουτε πως εγινε κατι :lol: :lol: :lol: ζε πεμου στο κυνηγι αν θα εβρω ετσι πραμα! λαος 2,5-3 kg οι λαουι!!!
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από lagomania »

τωρα οι λαοι εν πρωινοι την παρασκευη επια στους σκυλους 5και 42 ειδα τον μες τον δρομο βερκολαουο επιενε τελια σιγα και εμπικε μεσα σε ενα χωραφι με τερατσιες επεριμενα ως η ωρα 6 το πρωι εξαπολυσα τους σκυλους τους μικρους 7 και 8 μηνων αντιστοιχα για να δουλεψουν φρεσκα μαλαη αφηκα τους μεφαλους μες το αυτοκυνητο εν και υπολογιζα οτι ηταν να των συκωσουν τα μικρα 25 μετρα που το αυτοκινητο ακουω τους και αρκεψαν λαξιες εσηκωσαν τον και εφκενε αθερα σκαι ο λαος και τα σκυλια πισω του για 5-6 λεπτα και εστραφικαν πισω και παρακατω εσηκωσα αλλο με τους μεγαλους παλε μιτσι λαουι ερεξεν που διπλα μου αργα επροσηκωστηκεν 7-8 μετρα που τους σκυλους και εν τον ειδαν :(
giorgos pointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 07 Ιουν 2011, 11:48

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από giorgos pointer »

lagomania έγραψε:Κοπελια εν περνει κανενας τους σκυλους εκπαιδευτικα? Παντως το παραξενο ειναι οτι ο λαγος εν πολλα ανεβασμενος τουτο το μηνα ειχαμε πολλες συναντησης με τους φκιακαες αλλα οι παραπανω βερκολαουα και ουλοι φευκουν μπροστα που τους σκυλους :(
ρε φιλε μου πεμας και εμας κανενα τοπο να δοθμε κανενα λαγο γιατι εχει 1 μινα να δω το χρωμα του :D
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από lagomania »

εν λεγουνται τουτα ρε φιλε :)
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από 'petros' »

Εχει κανενα που θα παει το σαββατο εξω με τους σκυλους επαρχια Λευκωσιας να παμε παρεα αν θελει?
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Εκπαιδευτικα 2011

Δημοσίευση από Anthimos »

'petros' έγραψε:Εχει κανενα που θα παει το σαββατο εξω με τους σκυλους επαρχια Λευκωσιας να παμε παρεα αν θελει?
Φίλε εχεις PM
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”