ΤΟΠΟΝ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΓΥΡΕΥΚΕ .....

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΤΟΠΟΝ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΓΥΡΕΥΚΕ .....

Δημοσίευση από Artemis G. »

Γιατρός έγραψε:Οι σπίνοι εν με το καλό το λάδι που γινονται;
οι ρε λουη με το κακο- αταχτο... :lol: :lol: :lol: :lol:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΤΟΠΟΝ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΓΥΡΕΥΚΕ .....

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε: ATTENTION PLEASE
ειδες αμαν δουλεφκει κανενας μες τα τσιαρα ... μαθενει και το ΑΤΤΕΝΤΙΟΝ PLEASE smoking seriously harms you and others around you !!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΤΟΠΟΝ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΓΥΡΕΥΚΕ .....

Δημοσίευση από Laurona »

LAGOS έγραψε:
Laurona έγραψε:Για να ειμαι ειλικρινεις επαραξενευτικα για τον τοπο που τον εψαχνατε αρχικα.....αλλα σιουρα κατι ξερει παραπανω μας ο ανθρωπος που σας επηρεν.

Εγω υιοθετω και τις δυο κουβεντες παντως, σε συνδιασμο με αλλες γνωσεις.

Ειναι πολυ ενδιαφερον κουβεντα , ισως απο τα αγαπημενα μου θεματα......εν κριμα να τα γραφουμε......ενε καιρος να κανονισουμε κανεαν μεζεκλικην , να τα πουμε που κοντα με την πινια μας? :)

Ατε και εκοντεψεν :)
Χρύσανθε μου γιατί επαραξενεύτηκες φιλούι μου? Τουλάχιστο στους τόπους μας πιάνει τον πολλά έτσι τόπους μέστο Χειμώνα. Όταν λέω πυκνό εννοώ σπαλαθερό αλλά να ελιναι καθαρό πουκάτω, να μεν πολλοκρατά υγρασία, βρεγμένα χόρτα κ.τ.λ. Διαλέγει μια πλευρά που έν τον πιάνει πολλά ο αέρας, κανένα γυρτό κορμό που κόφκει λίο τα νερά να μεν του φακκούν πουπάνω.
Εχεις Π.Μ σε λιγα λεπτα, για να το συζητησουμε ;)
Αν δεν το καταλαβεις, η εχεις ακομα αποριες τοτε μονον ο Δημητρης μπορει να σου το μεταδωσει :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”