Λαγος 2013

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από KALLITZIA »

πολλα πιο ανεβασμενος φετος ο λαγος απο περσι και φετος πολλα βερκα.. Ελπιζουμε να μην πιαν τα οπλα τους στες 18 του μηνα και αντι να θορουν ισια πανο να θορουν χαμε καπιοι που καμμουν και τους τζινιους :evil:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από GRIGORIS »

KALLITZIA έγραψε:πολλα πιο ανεβασμενος φετος ο λαγος απο περσι και φετος πολλα βερκα.. Ελπιζουμε να μην πιαν τα οπλα τους στες 18 του μηνα και αντι να θορουν ισια πανο να θορουν χαμε καπιοι που καμμουν και τους τζινιους :evil:
ισως είναι κατα τις περιοχές, για το τελευτεο συμφωνω απολυτα!!
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από KALLITZIA »

απλα φετος σαννα και προσικονουντε λιο παραπανο...
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από beaglemania »

3 μαλαες σημερα 2 σηκωματα βασικα επροσηκωστηκαν καμια 10 μετρα που τους σκυλους αλλα παρατηρησα οτι εν καμνουν μεγαλο κυκλο καταδιωξη και στρεφουνται πολλα γριορα που εκει που ηταν η μονη τους εν που την ζεστη εν ξερω παντος εκαμναν ενα μικρο κυκλο και στρεφουνταν πισω
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από sotiris!129 »

beaglemania έγραψε:3 μαλαες σημερα 2 σηκωματα βασικα επροσηκωστηκαν καμια 10 μετρα που τους σκυλους αλλα παρατηρησα οτι εν καμνουν μεγαλο κυκλο καταδιωξη και στρεφουνται πολλα γριορα που εκει που ηταν η μονη τους εν που την ζεστη εν ξερω παντος εκαμναν ενα μικρο κυκλο και στρεφουνταν πισω
φιλε μην με παρεξηγησεις αλλα ξερω ενα καλο ασφαλιστη, που ειναι και μεσα στο φορουμ με το δευτερο επαγγελμα του για Nickname, γιατι δεν ασφαλιζεις τα σκυλια σου?
λεω μπας και παθουν κατι μεχρι την αρχη της σεζον, χτυπα ξυλο δηλαδη μην με παρεξηγησεις απλα μου εχουν μεινει τραυματα απο ενα φιλο του κ.Δημητρη Σαββα που η αρχη της ιστοριας του στην σελιδα μου θυμισε εσενα...
στο τελος μαζι με τα σκυλια του κοντεψε να παει και αυτος απο φολα αφου απο τα 2 αγαπημενα του σκυλια πεθαναν τα 7 και σταματησε να γραφει στο φορουμ ! :(
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από VALENTINOS »

Ρε Σωτηρη μα σοβαρα; Τωρα το ακουσα ρε φιλε .
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από beaglemania »

Ρε φιλε εκει που παω στους σκυλους εγω εν πατα μουγια και πολλα λιγοι ξερουν που παω και εν παρεες μου εκεινοι που ξερουν τα σκυλια μου ειναι μεσα στο υπογειο εφερα τα πριν 5 μερες εν μπορουν να καμουν τιποτε μονο στο κυνηγι φοουμε αλλα παλε εν νομιζω να καμουν τιποτε :|
istriano ®

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από istriano ® »

:shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Λαγος 2013

Δημοσίευση από Γιατρός »

Κυπρο της φόλας και της ζωοφιλίας
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Λαγος 2013

Δημοσίευση από AndreasDr »

sotiris!129 έγραψε:
beaglemania έγραψε:3 μαλαες σημερα 2 σηκωματα βασικα επροσηκωστηκαν καμια 10 μετρα που τους σκυλους αλλα παρατηρησα οτι εν καμνουν μεγαλο κυκλο καταδιωξη και στρεφουνται πολλα γριορα που εκει που ηταν η μονη τους εν που την ζεστη εν ξερω παντος εκαμναν ενα μικρο κυκλο και στρεφουνταν πισω
φιλε μην με παρεξηγησεις αλλα ξερω ενα καλο ασφαλιστη, που ειναι και μεσα στο φορουμ με το δευτερο επαγγελμα του για Nickname, γιατι δεν ασφαλιζεις τα σκυλια σου?
λεω μπας και παθουν κατι μεχρι την αρχη της σεζον, χτυπα ξυλο δηλαδη μην με παρεξηγησεις απλα μου εχουν μεινει τραυματα απο ενα φιλο του κ.Δημητρη Σαββα που η αρχη της ιστοριας του στην σελιδα μου θυμισε εσενα...
στο τελος μαζι με τα σκυλια του κοντεψε να παει και αυτος απο φολα αφου απο τα 2 αγαπημενα του σκυλια πεθαναν τα 7 και σταματησε να γραφει στο φορουμ ! :(
Σωτήρη ποιός φίλος σου ασφαλίζει σκυλιά; Αν είναι στείλμου πληροφορίες σε μύνημα
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”