Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Απάντηση
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από HUNTER »

andreasana210326 έγραψε:επεισοδιακή η μερα σημερα ρε παιδες.....ξυπνησετε ολοι με ορεξη βλεπω.....μαλλον επειδη τελιωσε και φετος η σεζον του λαγου-περδικου και νιω8ετε καπως α.....

ο κα8ενασ σε αυτο το φορουμ μπορει να εκφραστει οπωσ 8ελει παντα μεσα σε κοσμια πλαισια. ο κα8ενασ μπορει να ντυνεται αν 8ελει και με cucci κοστουμι και να παει να κυνηγησει φασσιανουσ ή αλλο θηραμα. το να σχολιαζουμε την ενδυμασια των αλλων κυνηγων νομιζω δεν μας χρησιμευει και σε τπτ γιατι σε αυτο το φορουμ ειχα την εντυπωσει μοιραζομαστε τισ γνωσεισ και τισ εμπειριες μας. υποτι8ετε οτι κανουμε μια υγιεις απασχοληση αυτη τη στιγμη ανοιγοντασ τη σελιδα αυτη.....οποταν ασ μην ξεφευγουμε και ας προσπα8ησουμε να μιλησουμε κοσμια και πολιτισμενα.

Φιλε ανδρεα συμφωνω απολυτα μαζι σου. Ο καθε ενας μπορει να ντυνετε κτλπ. οπως γουσταρη. ακομη αν θελει να πηγαινει κυνιγη με το κολαν το ασπρο τσε να χορευκη την λιμνη των κυκνων. δικαιομα του. ειναι ομως αδικο να σβηνοθμε σχολια επιλεκτικα για τον α η β λογο. ειτε τα σβηνουμε ολα ειτε κανενα.
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από nature »

Καλά ρε φίλε μου εσένα τι σε πείραξε το πουκάμισο; Το δικό μου εν Gucci, πειράζει σε και αυτό ή μόνο τα Ralph Lauren; Αν δεν σου αρέσει πήγαινε με τη παραλλαγή του στρατού και τέρμα. Επίσης, τι σε πειράζει εσένα αν τα παιδιά ήθελαν στη τελευταία εξόρμηση να απολαύσουν φέρμες με τους σκύλους τους και αγόρασαν φασιανούς για αυτό το σκοπό.

Εμένα αρέσκει μου να βλέπω συνειδητοποιημένους κυνηγούς που ζουν το ταξίδι όπως η τριανδρία που έμμεσα αναφέρεσαι παρά ταλιμπάν που εν γεμάτα τα βουνά!!!

Αφήστε ανέπαφο το συγκεκριμένο ποστ καλύτερα να φαίνεται και το επίπεδο του καθενός μας. Έλεος μερικές φορές.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από andreasana210326 »

HUNTER έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:επεισοδιακή η μερα σημερα ρε παιδες.....ξυπνησετε ολοι με ορεξη βλεπω.....μαλλον επειδη τελιωσε και φετος η σεζον του λαγου-περδικου και νιω8ετε καπως α.....

ο κα8ενασ σε αυτο το φορουμ μπορει να εκφραστει οπωσ 8ελει παντα μεσα σε κοσμια πλαισια. ο κα8ενασ μπορει να ντυνεται αν 8ελει και με cucci κοστουμι και να παει να κυνηγησει φασσιανουσ ή αλλο θηραμα. το να σχολιαζουμε την ενδυμασια των αλλων κυνηγων νομιζω δεν μας χρησιμευει και σε τπτ γιατι σε αυτο το φορουμ ειχα την εντυπωσει μοιραζομαστε τισ γνωσεισ και τισ εμπειριες μας. υποτι8ετε οτι κανουμε μια υγιεις απασχοληση αυτη τη στιγμη ανοιγοντασ τη σελιδα αυτη.....οποταν ασ μην ξεφευγουμε και ας προσπα8ησουμε να μιλησουμε κοσμια και πολιτισμενα.

Φιλε ανδρεα συμφωνω απολυτα μαζι σου. Ο καθε ενας μπορει να ντυνετε κτλπ. οπως γουσταρη. ακομη αν θελει να πηγαινει κυνιγη με το κολαν το ασπρο τσε να χορευκη την λιμνη των κυκνων. δικαιομα του. ειναι ομως αδικο να σβηνοθμε σχολια επιλεκτικα για τον α η β λογο. ειτε τα σβηνουμε ολα ειτε κανενα.

φιλε δεν εχω κανενα λογο να διαφωνησω μαζι σου.....απλα ειναι λιγο ο τροποσ που το εγραψε.....μπορουσε να το γραψει κανοντασ λιγο χιουμορ....απλα με τη πρωτη ματια ακουεται λιγο προσβλητικο. φυσικα μπορει να μην ειχε τετοιες προ8εσεισ....
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Anthimos »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κοπελια καλή χρονια να χουμε και ηρεμα.!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Γιατρός

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Γιατρός »

Η deerhunter με την Shellbrook έβγαλε ωραία και προσιτά πουκάμισα για κυνηγετικούς σκοπούς
http://www.ebay.co.uk/itm/Deerhunter-Sh ... 4abf4c6fce

http://www.ebay.co.uk/itm/Deerhunter-Pr ... 4abfaed28d

http://www.ebay.co.uk/itm/321015961945? ... 1423.l2649

για οποιονδήποτε κλίμα με ένα τρικό από πάνω είναι ότι πρέπει για όσους τους αρέσει
Μην ξεχνάτε ότι με τελαντωτή ή με κοντομάνικη ΔΕΝ πέρνετε παραπάνω αέρα από ένα πουκάμισο cotton μακρομάνικο.Είδατε κανένα στην έρημο με τελαντωτή ή κοντομάνικη ; Mύθος ...


Καθαρά πληροφοριακά
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από kypros »

costas+- έγραψε:
admin έγραψε:!
επειδη μπορει να το εσβησε για τα greeklish να το ξαναγραψω.Εγω προτιμω να διαβαζω τα του Σωτηρη αν και δεν συμφωνω σε ολα, παρα να βλεπω κυνηγο με πουκαμισο ralf lauren και τους φασιανους
Φιλε costas +-,

Εν τζε εισαι που το πακισταν τζε εχεις μανια με τα RPG ενεν? :)

Τζαι εγω αμα θωρω μαλλαες τζε γεναες στο τζινιη θελω να σταματησω τζε να τους ρωτησω...
´καλα ρε κουμβαρε γιατι εν ξιουριζεσε τζε εν κοφκεις το κοτσο ?´

Αλλα ατε εν μιλω, λαλω Κατι μπορει να ξερουν παραπανω μας.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
istriano ®

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από istriano ® »

Παντως η ιδεα με το κολαν το ασπρο αρεσε μου πολλα! Θα το δοκιμασω του χρονου. Κολαν ασπρο, φανελλουα ασπρη με πορτοκαλλομπεζ στιγματα. Να πηγαινει ασορτη με τα σκυλια. :D :D :D :D

Χρονια πολλα καλη χρονια και να θυμαστε παντα: "εν τη ενωση η ισχυς"
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Anthimos »

kypros έγραψε:
costas+- έγραψε:
admin έγραψε:!
επειδη μπορει να το εσβησε για τα greeklish να το ξαναγραψω.Εγω προτιμω να διαβαζω τα του Σωτηρη αν και δεν συμφωνω σε ολα, παρα να βλεπω κυνηγο με πουκαμισο ralf lauren και τους φασιανους
Φιλε costas +-,

Εν τζε εισαι που το πακισταν τζε εχεις μανια με τα RPG ενεν? :)

Τζαι εγω αμα θωρω μαλλαες τζε γεναες στο τζινιη θελω να σταματησω τζε να τους ρωτησω...
´καλα ρε κουμβαρε γιατι εν ξιουριζεσε τζε εν κοφκεις το κοτσο ?´

Αλλα ατε εν μιλω, λαλω Κατι μπορει να ξερουν παραπανω μας.
Καλαν ρε εγω που μαι γενάς με πουκαμισο ??? :?
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από kypros »

Λαλω εν ευαισθητος τουτος ας μεν του καμω παρατηρηση και να ερτει με τα παπουτσια του μπαλετου πας τη παπουτσα την επομενη φορα!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kypros την 31 Δεκ 2012, 18:30, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
istriano ®

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από istriano ® »

Καλαν ρε εγω που μαι γενάς με πουκαμισο ??? :?[/quote]

Ντε Μοντε :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”