Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Απάντηση
Γιατρός

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Γιατρός »

Για τα μέλη το ιατρείο μου δεν θα χρεώσει αυτές τις γιορτές
Καλή χρονιά παιδιά και στις οικογένειες σας τα καλύτερα
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από HUNTER »

louisll έγραψε:Για τα μέλη το ιατρείο μου δεν θα χρεώσει αυτές τις γιορτές
Καλή χρονιά παιδιά και στις οικογένειες σας τα καλύτερα

Συρτο ποπκορνιν πανω να βραζει να χαρεις, τσε αξιππα τουντιν στρατα.
Γιατρός

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Γιατρός »

HUNTER έγραψε:
louisll έγραψε:Για τα μέλη το ιατρείο μου δεν θα χρεώσει αυτές τις γιορτές
Καλή χρονιά παιδιά και στις οικογένειες σας τα καλύτερα

Συρτο ποπκορνιν πανω να βραζει να χαρεις, τσε αξιππα τουντιν στρατα.
Εικόνα


Και για το καλό του νέου χρόνου

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γιατρός την 31 Δεκ 2012, 12:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ARXIZW ME APOLOGIA LOGW TOU OTI GRAFW ME AGGLIKOUS XARAKTIRES LOGW FUCKED UP PLIKTROLOGIOU.

File sotiri nikolaou
tin proti tetarti evales post pou meta to esvisan oi diaxiristes oti poulas logo oikonomikis krisis lagous kai perdikia.
na pistepso twra oti tha eleftherwseis 11 lagous gia na emploutiseis perioxi ?????????????
tin stigmi pou mporeis na tous mosxopouliseis ?????
oxi 30 + lagous na paizeis ton xrono, 100 na paizeis kanenas ma kanenas damesa plin kapoiwn pou se ekmetallevontai gia na paizoun lagous, den simmerizetai auta pou les kai oute kai se pistevei.
allaxe tropario. me tis apeiles kai me to glossologio sou exeis xasei tin ektimisi tou foroum.
mporei na eisai kalos lagokinigos den antilegw alla na ksereis panta oti o anthrwpos krinetai apo tin simperifora tou, ta logia tou, kai tis praxeis tou.
apeleftherwse tous lagous kai egw tha eimai o prwtos pou tha sou pw mpravo
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Savvas »

Χρόνια πολλά συνάδελφοι, καλό Νέο Έτος να έχουμε και

αφήστε άλλους να κουτουλλούν ...........
images.jpg
εχτός αν σας αρέσκει......
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από HUNTER »

louisll έγραψε:
HUNTER έγραψε:
louisll έγραψε:Για τα μέλη το ιατρείο μου δεν θα χρεώσει αυτές τις γιορτές
Καλή χρονιά παιδιά και στις οικογένειες σας τα καλύτερα

Συρτο ποπκορνιν πανω να βραζει να χαρεις, τσε αξιππα τουντιν στρατα.
Εικόνα


Και για το καλό του νέου χρόνου


RESPECT SIR LOUISII :D
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από HUNTER »

Φιλε Μαρινο α. ειναι αδικο που αφαιρεσες το σχολιο του φιλου Costa+- για τους λογους που ολοι καταλαβαινουμε.
Τορα περιμενο σαν διαχειριστης που εισαι να ισε να αφαιρεσης και σχολια που προσβαλλουν τους δικους μου φιλους μεσα στο φορουμ (που ειναι ολοι) μιας και εκανες το ιδιο για τους δικους σου φιλους.

το γνωριζω οτι θα το πραξεις γιαυτο θα ηθελα να σε ευχαριστισω εκ των προτερο.

Με εκτιμηση.
costas+-

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από costas+- »

admin έγραψε:Φίλε RAI τουλάχιστα απο εσένα περίμενα να αναγνωρίζεις και να κρίνεις καλύτερη την σωστή και πρέπουσα συμπεριφορά απο το να τα μηδενίζουμε όλα με χωρκατοκουβέντες τίπου αζουλέφκετε κ.τ.λ!!!! Ο φίλος ο Σωτήρις Νικολάου βάζει μέσα φωτογραφίες με κάρπωση λαγών , αρκετές και εγώ προσωπικά στις φωτογραφίες βλέπω πράγματα που δέν μου αρέσουν και δέν τα αζουλέφκω!!!Πήγα και βρήκα και τον Σωτήρι μετά απο κάλεσμα του για να πάμε κυνήγ όπως κάλεσε αρκετούς απο εμάς στο φόρουμ, δέν ήταν και η καλύτερη μου εξόρμηση ούτε εμένα ούτε αρκετών άλλων παιδιών που πήγαν και μιλήσαμε το θέμα! Το να βάζω φωτογραφίες απο ένα λαγό ζωντανό δεμένο χειροπόδαρα όπως τον αιχμάλωτο πολέμου δέν μου λέει κάτι. Το να βλέπω φωτογραφίες με λαγούς -φραγκολίνες-τσίκλες και φιλικουτούνια πάλι δέν μου λέει κάτι. Έμαθα στην ζωή μου να είμαι ίσιος άνθρωπος και να λέω τα πράγματα με το όνομα τους. Πολύ καλό παιδί ο Σωτήρις φιλόξενος αλλά ο καθένας με τον τρόπο κυνηγίου του , δέν είναι θέμα ζήλιας αλλά θέμα συμπεριφοράς. Πρέπει να αποδεχόμαστε και την αντίθετη άποψη έστω και εάν δέν συμφωνούμε.

Τέλοσπάντων η κυνηγετική χρονιά του ενδημικού τελείωσε και σύντομα ΄φεύγει ο παλιός ο χρόνος ο καθένας ας κάνει την δική του αυτοκριτική και ας ελπίσουμε του χρόνου τα πράγματα να είανι καλύτερα για τον καθένας μας ξεχωριστά και για όλους μαζί!
επειδη μπορει να το εσβησε για τα greeklish να το ξαναγραψω.Εγω προτιμω να διαβαζω τα του Σωτηρη αν και δεν συμφωνω σε ολα, παρα να βλεπω κυνηγο με πουκαμισο ralf lauren και τους φασιανους
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από andreasana210326 »

επεισοδιακή η μερα σημερα ρε παιδες.....ξυπνησετε ολοι με ορεξη βλεπω.....μαλλον επειδη τελιωσε και φετος η σεζον του λαγου-περδικου και νιω8ετε καπως α.....

ο κα8ενασ σε αυτο το φορουμ μπορει να εκφραστει οπωσ 8ελει παντα μεσα σε κοσμια πλαισια. ο κα8ενασ μπορει να ντυνεται αν 8ελει και με cucci κοστουμι και να παει να κυνηγησει φασσιανουσ ή αλλο θηραμα. το να σχολιαζουμε την ενδυμασια των αλλων κυνηγων νομιζω δεν μας χρησιμευει και σε τπτ γιατι σε αυτο το φορουμ ειχα την εντυπωσει μοιραζομαστε τισ γνωσεισ και τισ εμπειριες μας. υποτι8ετε οτι κανουμε μια υγιεις απασχοληση αυτη τη στιγμη ανοιγοντασ τη σελιδα αυτη.....οποταν ασ μην ξεφευγουμε και ας προσπα8ησουμε να μιλησουμε κοσμια και πολιτισμενα.
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από pai »

φιλοι του φορουμ για σας και απο μενα και χρονια πολλα!Πραγματικα δαμεσα εγινικεν βιετναμ!Το εαν ο φιλος λαγος κυνηγα με 5 σκοπους η και δεκα εν μας αφορα ρε παιδια η αν ο φιλος σωτηρης πεζει 30 λαους και φκαλη αλλοτοσους παλη δεν μας ενδιαφερει εδω μεσα μπαινουμε για να μοιραστουμε εμπειριες να πουμε της αποριες μας αλλα και της αποψης μας να καμουμεν το πασιαμαν μας και κανει!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”