Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Απάντηση
sotiris NIKOLAOU

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

Laurona έγραψε:Ρε Σωτηρη πε μου εσιεις ορεξην ετσι μερες ?

Οξα εν η πρωτη φορα ρε φιλε που απειλησες δαμεσα.

Τον ενα εννα τον δερεις, τον αλλον ενα του την συρεις, εννα τον παιξεις ενα νεναν εννα....κανει ρε φιλε, εν καταλαβεις οτι χαλας την διαθεση του αλλου, να σε καμει παρεαν?

Αφου ρε φιλε οποιος πει κατι αλλον που εσενα εννα τον καμεις τεττε. Ε τι θελεις να μεν σου το πω?

Εν εχεις μονον εσυ κτηνα φιλε μου, ουτε μονον εσυ εσπειρες εθερισες, εταισες, εγαλεψες......ο κοσμος δεν ειναι ο Σωτηρης που μονος του.

Εχω τζιε εγιω κτηνα, τζιε αν εσιει εναν που καταλαβει τζινα που λαλεις ειμαι εγω, τζιε δαμεσα εσιει τζιε αλλους.

Το προβλημα ειναι η ταση σου να φοητζιαζεις τον κοσμο.

Εμπηκεν καποιος στο χωραφι σου, και ειδικα εαν καμνει ζημια, φκαρτον εξω, η τελιαστο, η παρε μετρα, ΝΟΥΣΙΜΑ ομως ρε κουμπαρε, οχι με απειλες.

Ουτε σε ξερω, ουτε εχω κατι μαζι σου, ουτε και τον εξυπνο σου καμνω, αλλα οσον νουν εσιεις εσυ, εχω τσιε εγω, τζιε οι απειλες εν καμνουν φιλους ρε κουμπαρε, απομονονουν τον αλλον........εαν θελεις να μπαινεις δαμεσα και να μεν σου μιλα κανενας, συνεχισε φιλε μου, εντζιε να φοηθει κανενας αν χαρκεσε, αλλα θα μιλας ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.

ΔΑΜΕΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ
έτσι για να ξέρεις "επιαμε" τζάι απειλήσαμε άτομα που νταμέσα τζάι άνοιξα το θέμα αλλα εσύ "τμαλον" τρις λαλούν και δυο χορεύου
είσαι ξέρεις pikraaaaaaaaa να μεν παίζεται "περαστικασας"
από του χρόνου "περκι" πεταχτεί κανένας ομπρός σας τζάι "περασισας" η πικρα κλάμα
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από LAGOS »

μονο που ο lagos πάει με σκοπούς τζάι θαλαμοφύλακες
έτσι εδήλωσε κάποτε τώρα αν παίζει παραπάνω μπράβο τους[/quote]

Θαλαμοφύλακα ενέχουμε γιατί συνήθως 2 άτομα είμαστε! Ενας με τους σκύλους και ο άλλος σκοπός αφου το βλέπεις έτσι. .
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
sotiris NIKOLAOU

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

και έτσι απλά για να ξέρεις το 4 με 5 φορες που λέτε επειδή τυχάνει να soudasa ζωοτέχνης στην αστριά ξέρω ότι είναι τελείως άσχετο ο lagos γεννα ολόχρονα αλλα εσείς επιστήμονες επιμένετε για περίοδο αναπαραγωγής του ok επιστήμονες μου εσείς ότι πείτε
ρε φιλε είναι σαν να προσπαθώ να εξηγήσω στον πιλότο ότι δεν ξέρει να κάνει πτήση και θα τον μάθω εγώ εσείς αυτό κάνετε
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από christy2000 »

Ξερη κανενας να μου πει πως να βαλλω φωτογραφιες ρε παιδκια? Επεξεν ενα πουλι ενας ανιψιος της γενεκας εχτες τζε κανενας δεν ξερη τι ειναι ουτε τις θηρας. Ειπαν μας οτι ειναι ειδος φραγκοκοτας που κατα λαθος μεταναστεψε στην Κυπρο αλλα δεν τρωετε.να το δειτε να μας πει κανενας αν ξερει παραπανω.
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
sotiris NIKOLAOU

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

LAGOS έγραψε:μονο που ο lagos πάει με σκοπούς τζάι θαλαμοφύλακες
έτσι εδήλωσε κάποτε τώρα αν παίζει παραπάνω μπράβο τους
Θαλαμοφύλακα ενέχουμε γιατί συνήθως 2 άτομα είμαστε! Ενας με τους σκύλους και ο άλλος σκοπός αφου το βλέπεις έτσι. .[/quote]
φιλε η συνέτευξη σου στο περιοδικό μιλα για 5 άτομα ate νιάου
μονο σου φαίνεται να λες ψέματα καλή χρονια
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Rai »

ΠΑΙΘΚΙΑ ΑΣΤΕ ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ.
ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ PM ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙ ........
ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ Ο Rai ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΖΙΑΣΕΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Laurona »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:και έτσι απλά για να ξέρεις το 4 με 5 φορες που λέτε επειδή τυχάνει να soudasa ζωοτέχνης στην αστριά ξέρω ότι είναι τελείως άσχετο ο lagos γεννα ολόχρονα αλλα εσείς επιστήμονες επιμένετε για περίοδο αναπαραγωγής του ok επιστήμονες μου εσείς ότι πείτε
ρε φιλε είναι σαν να προσπαθώ να εξηγήσω στον πιλότο ότι δεν ξέρει να κάνει πτήση και θα τον μάθω εγώ εσείς αυτό κάνετε

Ρε Σωτηρη, τι σημασια εχει εαν εσυ λες 12 και αλλος 5, εν θα συμφωνουν ολοι σε ολα , γιαυτο υπαρχει το φορουμ, εαν ολοι ειχαμε την ιδια αποψη, δεν θα υπηρχε.

Εαν θελεις να σε πιστεψει καποιος, βαλε κατι να το υποστηριξεις.Εαν δεν υπαρχει κατι να βαλεις, φτανει που το ξερεις εσυ, δεν χρειαζεται να αποδειξεις κατι σε κανεναν!!!

Ουτε να δωσεις λογον σε κανεναν.

ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΚΟΣΜΟΝ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. εαν καποιοι σε απειλησαν καμε καλα μαζι τους, οι υπολοιποι δεν φταινε ρε φιλε.

Τα κτηνα σου ενεν καταβαρα τωρα?Εν καρτερας γεννες? Εν εχεις ξενικτιν ομπρος σου!??,.....ειδες οτι εχει αλλα πραματα να αγχωνεσε? Μεν φκαλεις τα νευρα σου πανω στον κοσμο.

ΕΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ, ΤΟΤΕ καμε οτι νομιζεις.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από admin »

Φίλε RAI τουλάχιστα απο εσένα περίμενα να αναγνωρίζεις και να κρίνεις καλύτερη την σωστή και πρέπουσα συμπεριφορά απο το να τα μηδενίζουμε όλα με χωρκατοκουβέντες τίπου αζουλέφκετε κ.τ.λ!!!! Ο φίλος ο Σωτήρις Νικολάου βάζει μέσα φωτογραφίες με κάρπωση λαγών , αρκετές και εγώ προσωπικά στις φωτογραφίες βλέπω πράγματα που δέν μου αρέσουν και δέν τα αζουλέφκω!!!Πήγα και βρήκα και τον Σωτήρι μετά απο κάλεσμα του για να πάμε κυνήγ όπως κάλεσε αρκετούς απο εμάς στο φόρουμ, δέν ήταν και η καλύτερη μου εξόρμηση ούτε εμένα ούτε αρκετών άλλων παιδιών που πήγαν και μιλήσαμε το θέμα! Το να βάζω φωτογραφίες απο ένα λαγό ζωντανό δεμένο χειροπόδαρα όπως τον αιχμάλωτο πολέμου δέν μου λέει κάτι. Το να βλέπω φωτογραφίες με λαγούς -φραγκολίνες-τσίκλες και φιλικουτούνια πάλι δέν μου λέει κάτι. Έμαθα στην ζωή μου να είμαι ίσιος άνθρωπος και να λέω τα πράγματα με το όνομα τους. Πολύ καλό παιδί ο Σωτήρις φιλόξενος αλλά ο καθένας με τον τρόπο κυνηγίου του , δέν είναι θέμα ζήλιας αλλά θέμα συμπεριφοράς. Πρέπει να αποδεχόμαστε και την αντίθετη άποψη έστω και εάν δέν συμφωνούμε.

Τέλοσπάντων η κυνηγετική χρονιά του ενδημικού τελείωσε και σύντομα ΄φεύγει ο παλιός ο χρόνος ο καθένας ας κάνει την δική του αυτοκριτική και ας ελπίσουμε του χρόνου τα πράγματα να είανι καλύτερα για τον καθένας μας ξεχωριστά και για όλους μαζί!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από LAGOS »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
LAGOS έγραψε:μονο που ο lagos πάει με σκοπούς τζάι θαλαμοφύλακες
έτσι εδήλωσε κάποτε τώρα αν παίζει παραπάνω μπράβο τους
Θαλαμοφύλακα ενέχουμε γιατί συνήθως 2 άτομα είμαστε! Ενας με τους σκύλους και ο άλλος σκοπός αφου το βλέπεις έτσι. .
φιλε η συνέτευξη σου στο περιοδικό μιλα για 5 άτομα ate νιάου
μονο σου φαίνεται να λες ψέματα καλή χρονια[/quote]
Φαίνετε αρκεψες και πίνεις απο το πρωί. Ποια συνεντευξη; Ποιο περιοδικο; Ας το αφήσουμε ως εδώ γιατι εν εξηγούμαστε και ειναι και γιορταρες μερες. Λαθος μου που που ασχοληθηκα απο την αρχη. .
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Διαφορα μικρα μυστικα για το κυνηγι του λαγου.

Δημοσίευση από Rai »

admin έγραψε:Φίλε RAI τουλάχιστα απο εσένα περίμενα να αναγνωρίζεις και να κρίνεις καλύτερη την σωστή και πρέπουσα συμπεριφορά απο το να τα μηδενίζουμε όλα με χωρκατοκουβέντες τίπου αζουλέφκετε κ.τ.λ!!!! Ο φίλος ο Σωτήρις Νικολάου βάζει μέσα φωτογραφίες με κάρπωση λαγών , αρκετές και εγώ προσωπικά στις φωτογραφίες βλέπω πράγματα που δέν μου αρέσουν και δέν τα αζουλέφκω!!!Πήγα και βρήκα και τον Σωτήρι μετά απο κάλεσμα του για να πάμε κυνήγ όπως κάλεσε αρκετούς απο εμάς στο φόρουμ, δέν ήταν και η καλύτερη μου εξόρμηση ούτε εμένα ούτε αρκετών άλλων παιδιών που πήγαν και μιλήσαμε το θέμα! Το να βάζω φωτογραφίες απο ένα λαγό ζωντανό δεμένο χειροπόδαρα όπως τον αιχμάλωτο πολέμου δέν μου λέει κάτι. Το να βλέπω φωτογραφίες με λαγούς -φραγκολίνες-τσίκλες και φιλικουτούνια πάλι δέν μου λέει κάτι. Έμαθα στην ζωή μου να είμαι ίσιος άνθρωπος και να λέω τα πράγματα με το όνομα τους. Πολύ καλό παιδί ο Σωτήρις φιλόξενος αλλά ο καθένας με τον τρόπο κυνηγίου του , δέν είναι θέμα ζήλιας αλλά θέμα συμπεριφοράς. Πρέπει να αποδεχόμαστε και την αντίθετη άποψη έστω και εάν δέν συμφωνούμε.

Τέλοσπάντων η κυνηγετική χρονιά του ενδημικού τελείωσε και σύντομα ΄φεύγει ο παλιός ο χρόνος ο καθένας ας κάνει την δική του αυτοκριτική και ας ελπίσουμε του χρόνου τα πράγματα να είανι καλύτερα για τον καθένας μας ξεχωριστά και για όλους μαζί!
Ε ΦΙΛΕ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΝ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ.....
ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΝ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.
ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.
ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ .
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”