Η ευκαιρία του φκιακά!!!

Απάντηση
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Η ευκαιρία του φκιακά!!!

Δημοσίευση από vti-chris »

Θα ήθελα να μάθω κατά πόσο στην περίπτωση που δείτε λαγό κουτσωμένο τον πυροβολείτε ως έχει ή τον σηκώνετε για να του δώσετε μια ευκαιρία να σωθεί?
Πιο παλιά τους σήκωναν(οι "δάσκαλοί" μου τουλάχιστο!) και μετά τους πυροβολούσαν αλλά θα μου πείτε τότε είχε και περισσότερους άρα και περισσότερες ευκαιρίες.
Από την μια δεν είμαστε κρεατοσυλλέκτες... αλλά από την άλλη θέλουμε και την ικανοποίηση της κάρπωσης. :? :? :? :?

Εσείς τι θα κάνατε/κάνετε???
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Η ευκαιρία του φκιακά!!!

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

vti-chris έγραψε:Θα ήθελα να μάθω κατά πόσο στην περίπτωση που δείτε λαγό κουτσωμένο τον πυροβολείτε ως έχει ή τον σηκώνετε για να του δώσετε μια ευκαιρία να σωθεί?
Πιο παλιά τους σήκωναν(οι "δάσκαλοί" μου τουλάχιστο!) και μετά τους πυροβολούσαν αλλά θα μου πείτε τότε είχε και περισσότερους άρα και περισσότερες ευκαιρίες.
Από την μια δεν είμαστε κρεατοσυλλέκτες... αλλά από την άλλη θέλουμε και την ικανοποίηση της κάρπωσης. :? :? :? :?

Εσείς τι θα κάνατε/κάνετε???
ΕΓΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΙΔΑ ΧΑΜΕ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ "ΕΣΚΕΥΤΙΚΑ" ΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΑΙΖΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΝ ΕΔΙΣΤΑΣΑ ΤΟΣΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΚΑΜΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΩ
EPANIEL POWER
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Η ευκαιρία του φκιακά!!!

Δημοσίευση από ALEXIS »

Η ΘΕΣΗ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΛΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΗ ΑΝ ΤΟΝ ΔΩ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑ ΤΟ ΣΥΚΩΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΚΥΛΛΟΥ ΘΑ ΠΥΡΟΒΟΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΝ ΕΧΑΝΝΑ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”