Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΗΝ ΔΙΥΛΙΖΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΚΟΝΟΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΜΨΙΜΟΙΡΟΥΜΕ ΑΔΙΚΩΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.
ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΜΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΚΕΙ Η ΣΟΥΣΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΑΥΛΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.
ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ.
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ( ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ) ΕΓΩ ΘΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ.
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΜΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΜΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΥΧΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΜΝΕΙ COPY PASTE ΑΠΟ ΑΡΘΡΑ ΑΛΛΩΝ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΥΧΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑΥΤΟ.
ΤΕΣΤ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ, ΒΛΗΤΙΚΕΣ ΟΠΛΩΝ, ΤΑΙΣΜΑΤΑ, DVD ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΣΚΥΛΙΩΝ ΚΤΛ ΚΤΛ . ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ( ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ ΦΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.
ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ . ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ .
ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ? ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ <ΕΥΘΥΡΟΣ> ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ Ο ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟΣ ΤΟ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ??
Η ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΜΠΕΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ < ΑΥΞΗΜΕΝΗ Η ΠΕΡΔΙΚΑ ΚΑΙ Η ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑ, ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ Ο ΛΑΓΟΣ> ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ????
ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ. ΤΕΛΟΣ. ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ .
ΟΥΤΕ ΓΛΥΦΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΟΠΟ. ΑΠΛΑ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΓΩ ΣΩΣΤΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΕΚ ΘΕΣΕΩΣ ΚΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΓΑΛΗ.

ΦΙΛΙΚΑ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
andreas76
Full Member
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 08 Αύγ 2010, 18:25

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από andreas76 »

παιδια πιστεύω οτι το τελευταίο τεύχος είναι απο τα πιο ποιοτικά σας. Μπράβο .Συνεχίστε έτσι. Μην μας το χαλάσεται. Ξανά μπράβο
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από HUNTER »

LOUIS SETTER έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΗΝ ΔΙΥΛΙΖΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΚΟΝΟΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΜΨΙΜΟΙΡΟΥΜΕ ΑΔΙΚΩΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.
ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΜΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΚΕΙ Η ΣΟΥΣΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΑΥΛΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.
ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ.
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ( ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ) ΕΓΩ ΘΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ.
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΜΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΜΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΥΧΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΜΝΕΙ COPY PASTE ΑΠΟ ΑΡΘΡΑ ΑΛΛΩΝ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΥΧΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑΥΤΟ.
ΤΕΣΤ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ, ΒΛΗΤΙΚΕΣ ΟΠΛΩΝ, ΤΑΙΣΜΑΤΑ, DVD ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΣΚΥΛΙΩΝ ΚΤΛ ΚΤΛ . ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ( ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ ΦΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.
ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ . ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ .
ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ? ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ <ΕΥΘΥΡΟΣ> ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ Ο ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟΣ ΤΟ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ??
Η ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΜΠΕΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ < ΑΥΞΗΜΕΝΗ Η ΠΕΡΔΙΚΑ ΚΑΙ Η ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑ, ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ Ο ΛΑΓΟΣ> ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ????
ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ. ΤΕΛΟΣ. ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ .
ΟΥΤΕ ΓΛΥΦΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΟΠΟ. ΑΠΛΑ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΓΩ ΣΩΣΤΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΕΚ ΘΕΣΕΩΣ ΚΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΓΑΛΗ.

ΦΙΛΙΚΑ


ΦΙΛΕ ΛΟΥΙΣ,

Γα να ειμαστε μελοι στο φορουμ απο το 2010, να αγοραζουμε το περιοδικο καθε φορα που θα βγει νεο τευχος, να ειμαστε καθε μερα στο φορουμ σιμενη οτι εχτημουμε την δουλια που καμνουν τα παιδια και γιαυτο τους υποστηρηζουμε. Τορα αν θελετε να μεν λεμε τη γνωμη μας ητε θετικη ητε αρνητικη πετε μας το τσε εν θα κσνακουσετε κανενα σχολιο απο εμενα τουλαχιστο.
Εκαταντησαμε καθε φορα που καπιοος θα καμει ενα σχολιο που εχει να κανει με το περιοδικο ορισμενοι να το περνουν παντα προσωπικα και απο την στραβη πλευρα και οχι σαν αρχη καπιου διαλογου.

καλη σας μερα
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από admin »

HUNTER έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΜΗΝ ΔΙΥΛΙΖΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΚΟΝΟΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΜΨΙΜΟΙΡΟΥΜΕ ΑΔΙΚΩΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.
ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΜΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΚΕΙ Η ΣΟΥΣΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΑΥΛΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.
ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ.
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ( ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ) ΕΓΩ ΘΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ.
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΜΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΜΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΥΧΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΜΝΕΙ COPY PASTE ΑΠΟ ΑΡΘΡΑ ΑΛΛΩΝ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΥΧΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑΥΤΟ.
ΤΕΣΤ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ, ΒΛΗΤΙΚΕΣ ΟΠΛΩΝ, ΤΑΙΣΜΑΤΑ, DVD ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΣΚΥΛΙΩΝ ΚΤΛ ΚΤΛ . ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ( ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ) ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ ΦΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.
ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ . ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ .
ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ? ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ <ΕΥΘΥΡΟΣ> ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ Ο ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟΣ ΤΟ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ??
Η ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΜΠΕΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ < ΑΥΞΗΜΕΝΗ Η ΠΕΡΔΙΚΑ ΚΑΙ Η ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΑ, ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ Ο ΛΑΓΟΣ> ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ????
ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ. ΤΕΛΟΣ. ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ .
ΟΥΤΕ ΓΛΥΦΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΟΠΟ. ΑΠΛΑ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΓΩ ΣΩΣΤΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΕΚ ΘΕΣΕΩΣ ΚΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΓΑΛΗ.

ΦΙΛΙΚΑ


ΦΙΛΕ ΛΟΥΙΣ,

Γα να ειμαστε μελοι στο φορουμ απο το 2010, να αγοραζουμε το περιοδικο καθε φορα που θα βγει νεο τευχος, να ειμαστε καθε μερα στο φορουμ σιμενη οτι εχτημουμε την δουλια που καμνουν τα παιδια και γιαυτο τους υποστηρηζουμε. Τορα αν θελετε να μεν λεμε τη γνωμη μας ητε θετικη ητε αρνητικη πετε μας το τσε εν θα κσνακουσετε κανενα σχολιο απο εμενα τουλαχιστο.
Εκαταντησαμε καθε φορα που καπιοος θα καμει ενα σχολιο που εχει να κανει με το περιοδικο ορισμενοι να το περνουν παντα προσωπικα και απο την στραβη πλευρα και οχι σαν αρχη καπιου διαλογου.

καλη σας μερα
φίλε Hunter όλα τα σχόλια καλά η κακά είναι καλοπροαίρετα και τα λαμβάνουμε υπόψη μας. Αλλά όταν τα σχόλια είναι υποτιμητικά, ατεκμηρίωτα, αφήνουν υπονοούμενα τότε λόγω και της αγάπης μας για αυτό που κάνουμε αλλά πιστεύω και τον ανθρώπων που είναι δίπλα μας και βλέπουν την προσπάθεια τότε είναι φυσικό να αντιδρούμε. Αν εγώ και ο Πέτρος δέν μπαίναμε να απαντήσουμε στο σχόλιο ότι το DVD είναι στημένο τότε τι εντύπωση θα έβγαινε πρός τα έξω . Εγώ σας είπα οι κασσέτες εν εδώ στο γραφείο και τις είδαν πολλοί πρίν τις μοντάρουμε. Στην κασσέτα δέν μπορείς να κάνεις μοντάζ. Τώρα ο διάλογος πιστεύω ότι έγινε τεκμηριωμένα και κόσμια. ο φίλος μου ο λαγός είπε μια κουβέντα και μου άρεσε πολύ εγώ λέει όταν βλέπω τα σκυλιά μου να τραβάνε μια μαλαή πέραν απο 1-2 χιλιόμετρα τότε σταματώ τα γιατί εν παλιομαλάη. Συμφωνώ απόλυτα μαζί του χωρίς να σημαίνει ότι πάντα ο λαός εν προσηκωμένος και έτσι πολλές φορές κάποιους αρέσει να την παίρνουν ώσπου πάει και πολλές φορές την τελειώνουν Επίσης 3-4 χιλιόμετρα δέν σημαίνει ότι ο λαγός τα κάνει σε ευθεία αλλά μπορεί να δώσει και γυρό του ιδίου βουνού 4 φορές. Είπαμε ο καθένας με τα γούστα του και όπως του αρέσει.
Προσέχουμε...για να έχουμε
pavlos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 15:12
Τοποθεσία: Λευκωσια
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από pavlos »

Ενας λαγος μπορει να καλυψει περισσοτερο και απο 3 χιλιομετρα οχι ομως να μετατοπιστει ! Ενα λαγο δεν τον κανει δυσκολο η αποσταση που καλυψε αλλα τα κολπα που εχει κανει κατα τη διαδρομη. Στους περισσοτερους μακρινους λαγους το ιχνος προχωρα σταθερα και ομολα χωρις καμια ιδιαιτερη δυσκολια ενω στα ιχνη ενος λαγου εμπειρου αν και μπορει να ειναι κοντινος ο σκυλος θα χρειαστει περισσοτερη ωρα και δεξιοτεχνια για να ξεκαθαρισει το ιχνος! Τα σκυλια του Χριστου ειναι εξαισια με δυνατη μυτη, παθος, καθαρο μυαλο και δεν τα εμποδιζει ουτε το μακρινο ιχνος αλλα ουτε και το μπερδεμενο!! ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ΧΑΙΡΕΤΕ....

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΕΛΟΣ....ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥ8ΟΥΣΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ....ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΗΜΕΙΑ, ΕΝΤΟΥΤΟΙΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ. ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ, ΑΦΗΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΤΗ ΤΥΧΗ ΤΗ ΚΑΡΠΩΣΗ ΛΑΓΩΝ ΜΕ ΣΚΥΛΛΟΥΣ ΦΕΡΜΑΣ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑ8ΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ 8Α ΚΤΥΠΗΣΕΙΣ ΛΑΓΟ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΙΧΝΙΛΑΤΕΣ ΄''ΙΧΝΙΛΑΤΟΥΝ'' ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΕΡΑ. ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΣΚΥΛΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ ΝΑ ΜΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ (ΧΑΜΕ) ΚΑΙ ΝΑ ΙΧΝΙΛΑΤΟΥΝ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΒΑ8ΜΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΧΝΙΛΑΤΕΣ. ΚΥΝΗΓΩ ΜΕ ΣΚΥΛΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΠΩ8ΗΚΑΜΕ ΛΑΓΟΥΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ....Κ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙ8ΕΤΟ ΑΕΡΑ Ή Κ ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΑ....ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΛΑΗ ΧΑΜΕ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΣΕΡΕΙ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΑΝΝΕΙ ΤΟ ΛΑΓΟ. ΠΡΙΝ 10-15 ΧΡΟΝΙΑ ΚΤΥΠΟΥΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑ8Ε ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΛΑΓΟ ΟΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΧΝΙΛΑΤΕΣ...Κ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΙ ΣΚΥΛΛΟΥΣ ΗΜΙΑΙΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑ8ΑΡΟΑΙΜΟΥΣ ΦΕΡΜΑΣ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΤΖΙΝΟΙ...ΓΙΑΤΙ Κ ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΛΑ8ΡΟΘΗΡΙΑ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΖΗΜΙΩΓΟΝΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ. ΤΥΧΗ 8ΕΛΕΙΣ ΣΕ ΟΤΙ ΚΥΝΗΓΑΣ.....ΑΛΛΑ ΙΧΝΙΛΑΤΕΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΝ ΜΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΛΑΓΟΣ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ. ΕΙΤΕ ΜΕ ΙΧΝΙΛΑΤΕΣ ΚΥΝΗΓΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΣΚΥΛΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ ΚΝΗΓΑΣ ΛΑΓΟ ΑΜΑ ΚΣΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ 8Α ΚΑΡΠΩ8ΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από Anthimos »

Παιδια μιαν ερωτηση για εμας που δεν ασχολουμαστε με ιχνηλατες και λαγοκυνηγι τόσο πολυ.

Στο μονοπάτι και την πορεια που ακολουθει ο λαγος που ολοι γνωριζουμε οτι συνηθως ειναι η ιδια κοντινη παρομοια, με το σκεπτικο ότι ενας τόπος που μπαζει λαγο ακομα κι αν πεκτει ενας θα ερτει αλλος, δεν συμβαινει ιδια μονοπάτια να τα χρησιμοποιειους και αλλοι λαγοι και να γινονται μακρες ιχνηλασίες γι αυτο ακριβως τον λογο :?: :?:

Δηλαδή ας πουμε ενας λαγος που ακολουθει μια διαδρομη και αφηνει ιχνη σ ενα μονοπάτι...ξεκινα απο Χ σημειο (κουτση) παει βοσκει , παιζει , κυλιεται. Ειναι φυσιολογικο ότι θα συναντηθει με αλλους λαγούς. Αν γινει αυτο στην επιστροφη τους στη κουτση 50 μετρα πριν να κατσει ας πουμε , και συναντηθει με λαγο και αφου παιξουν, παλιωσουν, καμουν σεξ τζαι ξερω γω κουβέντες , ο πρωτος κουτσωνει 50 μετρα παρακατω και ο επόμενος πιντωνει το μονοπατι για ακομα 800 μετρα ....Αυτο το λαμβανει καποιος υπόψι σε μακρινες ιχνηλασιες??
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από πανικος »

εξαρτατε ανθιμε αμαν βρεθουν για σεξ θα κοιμηθουν μαζι και ετσι εχεις διπλη ευκαιρια εκτος αν καμουν παρτουζα θα ειναι παραπανω οι πιθανοτητες να βρεις 3-4-5 στην ιδια κουτση :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
ANTREAS KURTSXAAR
Full Member
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 10 Μαρ 2012, 22:51

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από ANTREAS KURTSXAAR »

ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΟΥΠΟΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ Η ΜΟΝΟ ΚΥΠΡΟ?
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

Δημοσίευση από 'petros' »

Anthimos έγραψε:Παιδια μιαν ερωτηση για εμας που δεν ασχολουμαστε με ιχνηλατες και λαγοκυνηγι τόσο πολυ.

Στο μονοπάτι και την πορεια που ακολουθει ο λαγος που ολοι γνωριζουμε οτι συνηθως ειναι η ιδια κοντινη παρομοια, με το σκεπτικο ότι ενας τόπος που μπαζει λαγο ακομα κι αν πεκτει ενας θα ερτει αλλος, δεν συμβαινει ιδια μονοπάτια να τα χρησιμοποιειους και αλλοι λαγοι και να γινονται μακρες ιχνηλασίες γι αυτο ακριβως τον λογο :?: :?:

Δηλαδή ας πουμε ενας λαγος που ακολουθει μια διαδρομη και αφηνει ιχνη σ ενα μονοπάτι...ξεκινα απο Χ σημειο (κουτση) παει βοσκει , παιζει , κυλιεται. Ειναι φυσιολογικο ότι θα συναντηθει με αλλους λαγούς. Αν γινει αυτο στην επιστροφη τους στη κουτση 50 μετρα πριν να κατσει ας πουμε , και συναντηθει με λαγο και αφου παιξουν, παλιωσουν, καμουν σεξ τζαι ξερω γω κουβέντες , ο πρωτος κουτσωνει 50 μετρα παρακατω και ο επόμενος πιντωνει το μονοπατι για ακομα 800 μετρα ....Αυτο το λαμβανει καποιος υπόψι σε μακρινες ιχνηλασιες??
Τζιαμε Ανθιμε παιζει ρολο η εμπειρια του λαγοκυνηγου σε τεχνασματα του λαγου και η εμπιστοσυνη που εχει παρει απο την εργασια των σκυλιων του.
(Οσπου ζουμε μαθαινουμε και εμεις και τα σκυλια μας ''ουδεις τελειος'' ).
Εαν καταλαβει οτι παιζει ετσι φαση και τα σκυλια του δεν ποκαθαριζουν τη μαλαη τοτε επεμβαινει και βοηθα τα σκυλια του να προχωρησουν σε μια μονο με διαφορους τροπους εκτος και εαν εχεις στα χερια σου σκυλο αστερι (μ' @ρχιδι@ που λαλουμε) που δεν ξεγελιεται με τετοια κολπα και ξεχωριζει τις μαλαες τοτε θες μονο υπομονη , εμπιστοσυνη και τυχη και τις πληστες φορες βγαινεις κερδισμενος
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”