Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από admin »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:προσωπικά μου φάνηκε αντικειμενικό εμενα το dvd από εκεί και πέρα ο "καθελας" πιστεύει ότι θέλει όμως αυτός που θέλει να di ιχνηλάτες σε ώρα εργασίας μπορεί να το κάνει με ένα φίλο του που έχει η να "ερτι" να τον πάρω μαζί μου
Εγώ ρε Σωτήρη ασχέτως με τι σκύλους έχεις θέλω να έρτω καμια μέρα να γνωριστούμε γιατί φαίνεσαι ωραίος τύπος και βαρετός!!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
sotiris NIKOLAOU

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

admin έγραψε:
sotiris NIKOLAOU έγραψε:προσωπικά μου φάνηκε αντικειμενικό εμενα το dvd από εκεί και πέρα ο "καθελας" πιστεύει ότι θέλει όμως αυτός που θέλει να di ιχνηλάτες σε ώρα εργασίας μπορεί να το κάνει με ένα φίλο του που έχει η να "ερτι" να τον πάρω μαζί μου
Εγώ ρε Σωτήρη ασχέτως με τι σκύλους έχεις θέλω να έρτω καμια μέρα να γνωριστούμε γιατί φαίνεσαι ωραίος τύπος και βαρετός!!!
οποτε θες φιλε μου η πόρτα μου εν πάντα ανοιχτή για φίλους και για άτομα ξηγημένα να πάμε να πάρουμε και τα σκυλιά την βόλτα τους τζάι μετά να πάμε που σπίτι να κάτσουμε να κάμουμε κάνα μεζέ
istriano ®

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από istriano ® »

Ρε LouisII, εζωστηκες τις ταινιες με τις σφαιρες και θα μας γραψει η θυρα :D :D :D
sotiris!129

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε κοπελια 1 εχω να πω σε αυτους που δεν πυστεβουν στα "ματια" τους για το dvd!
ως κυνηγοι χαρακτηριζομαστε ως λαφαζανιες! λαλουμε μιαν κουβεντα στους αλους και εν την πιστεβει σχεδον κανενας!
τωρα δειχνουν σας κατι εν σας το λαλουν μονο και παλε δεν πιστεφκεται :lol: δλδ τι αλλο να σας καμουν?
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από mikros »

[quote="sotiris!129" δλδ τι αλλο να σας καμουν?[/quote]
Να μας παρουν μαζι τους :?: :!: :roll:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
sotiris!129

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φαε το φαει σου εσυ να μεγαλοσεις και μετα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από miky55 »

ΜΙΚΡΕ ΞΑΝΑΕΙΠΑΣΟΥ ΚΟΠΙΑΣΕ ΟΠΤΕ ΘΕΛΕΙΣ.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από miky55 »

sotiris!129 έγραψε:ε κοπελια 1 εχω να πω σε αυτους που δεν πυστεβουν στα "ματια" τους για το dvd!
ως κυνηγοι χαρακτηριζομαστε ως λαφαζανιες! λαλουμε μιαν κουβεντα στους αλους και εν την πιστεβει σχεδον κανενας!
τωρα δειχνουν σας κατι εν σας το λαλουν μονο και παλε δεν πιστεφκεται :lol: δλδ τι αλλο να σας καμουν?
10000000+
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από mikros »

sotiris!129 έγραψε:φαε το φαει σου εσυ να μεγαλοσεις και μετα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σιοπη ρε...ετο καλα που εφιες στες ισπανιες και ισηχασε λιο το φορουμ :lol: :lol:
κ.Μηχαλη ευχαρηστω για την προσκληση...
Ετον τον καλο τον αθρωπο οι σαν εσενα με την κακια μες το στομα :lol:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
sotiris!129

Re: Ιχνηλασία- Γενική Συζήτηση

Δημοσίευση από sotiris!129 »

miky55 έγραψε:ΜΙΚΡΕ ΞΑΝΑΕΙΠΑΣΟΥ ΚΟΠΙΑΣΕ ΟΠΤΕ ΘΕΛΕΙΣ.
αφιστον να φκαλει αδεια αυτοκινητου τουλαχιστον! να μεν θελουμεν να καμουμεν ζε τους ταξιτσιες! :lol: :lol: :lol:
ασε που εν σονει με τον σιεπετον! :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”