Φίμωτρα!!!

Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από Nikos »

Γεια σας και απο εμένα

Υπάρχει κάποιος τρόπος που μπορεί να υπολογιστεί το φίμωτρο που θα αγοράσουμε ουτως ώστε να μην έρθει πιο μικρό ή πιο μεγάλο;;;
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από HUNTER »

Ρε φιλε μεν τα γορασις. εν ριαλια πεταμενα. επια τσε εγο τσε οι παρεες μου τσε στιν τελικι εν ενα βασανο για το σηιηλλο τσε εν τσινιουν οπος πρεπι να τσινιουν.
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από lagomania »

φιλε μου HUNTER συγχωραμε αλλα διαφωνω πληρως μαζι σου πριν λιγο καιρο εχασα την καλυτερη μου σκυλα γιουρα καθαροαιμοι απο φολα :( και ενω εκανα 4 χρονια με κοπο εξοδα κτλ για να την κανω αστερι την εχασα μεσα σε 5 λεπτα :( απο τοτε αγορασα στους σκυλους μου φιμωτρα απο Ιταλια μου τα εφερε ενας φιλος και ακομα και τα μεγαλα σκυλια εξοκοιωθηκαν πληρως με τα φιμωτρα :) μετα απο 1 μηνα φυσικα και τους τα εβαζα καθημερινα επι ενα μηνα τωρα σηκωνουν λαγους οκ κουραζουνται περισσοτερο αλλα ειμαι ΑΣΦΑΛΕΣ ουτε τρωνε απο χαμε ουτε τσιλουν λαγουδακια στην μονη τα σκυλια μου ηταν 4 και εχασα το 1 ολα ηταν 4 χρονων και προσαρμωστηκαν πληρως αν και μεγαλα σκυλια 4 χρονων. κια τωρα το πρωτο πραμα που κανω στα σκυλακια μου εχτος βασικη υπακοη ειναι να προσαρμωστουν στα φιμωτρα απο μικρα :)
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από diomedes »

lagomania έγραψε:φιλε μου HUNTER συγχωραμε αλλα διαφωνω πληρως μαζι σου πριν λιγο καιρο εχασα την καλυτερη μου σκυλα γιουρα καθαροαιμοι απο φολα :( και ενω εκανα 4 χρονια με κοπο εξοδα κτλ για να την κανω αστερι την εχασα μεσα σε 5 λεπτα :( απο τοτε αγορασα στους σκυλους μου φιμωτρα απο Ιταλια μου τα εφερε ενας φιλος και ακομα και τα μεγαλα σκυλια εξοκοιωθηκαν πληρως με τα φιμωτρα :) μετα απο 1 μηνα φυσικα και τους τα εβαζα καθημερινα επι ενα μηνα τωρα σηκωνουν λαγους οκ κουραζουνται περισσοτερο αλλα ειμαι ΑΣΦΑΛΕΣ ουτε τρωνε απο χαμε ουτε τσιλουν λαγουδακια στην μονη τα σκυλια μου ηταν 4 και εχασα το 1 ολα ηταν 4 χρονων και προσαρμωστηκαν πληρως αν και μεγαλα σκυλια 4 χρονων. κια τωρα το πρωτο πραμα που κανω στα σκυλακια μου εχτος βασικη υπακοη ειναι να προσαρμωστουν στα φιμωτρα απο μικρα :)


Φίλε μου γιατί εν δοκιμάζεις να έχεις μαζί σου ενέσεις απομορφίνης (εμετική) και ατροπίνες (αντίδοτο). Εγω την σκύλα (11 χρονών) μου εγλίτωσα την 4 φορές ωες τωρά με τούντες ενέσεις. 'Αμα εν δηλητήριο που έχει η φόλα και όχι γυαλιά καρφιά γλιτώνεις το σκύλο.
sotiris!129

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από sotiris!129 »

bravo φιλε μου αμαν εκαταφερες ζε εγλιτοσες που τουτους τους σαταναες!
αλλα ρε φιλε ζε τουτος ο σκυλος σου ελεος 4 φορες ειδεν τον χαρο τιτσιρο και ακομα οτι βρισκει χαμε τρωει το :o πρεπει να πολλα σικιμετσις :P
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από lagomania »

diomedes έγραψε:
lagomania έγραψε:φιλε μου HUNTER συγχωραμε αλλα διαφωνω πληρως μαζι σου πριν λιγο καιρο εχασα την καλυτερη μου σκυλα γιουρα καθαροαιμοι απο φολα :( και ενω εκανα 4 χρονια με κοπο εξοδα κτλ για να την κανω αστερι την εχασα μεσα σε 5 λεπτα :( απο τοτε αγορασα στους σκυλους μου φιμωτρα απο Ιταλια μου τα εφερε ενας φιλος και ακομα και τα μεγαλα σκυλια εξοκοιωθηκαν πληρως με τα φιμωτρα :) μετα απο 1 μηνα φυσικα και τους τα εβαζα καθημερινα επι ενα μηνα τωρα σηκωνουν λαγους οκ κουραζουνται περισσοτερο αλλα ειμαι ΑΣΦΑΛΕΣ ουτε τρωνε απο χαμε ουτε τσιλουν λαγουδακια στην μονη τα σκυλια μου ηταν 4 και εχασα το 1 ολα ηταν 4 χρονων και προσαρμωστηκαν πληρως αν και μεγαλα σκυλια 4 χρονων. κια τωρα το πρωτο πραμα που κανω στα σκυλακια μου εχτος βασικη υπακοη ειναι να προσαρμωστουν στα φιμωτρα απο μικρα :)


Φίλε μου γιατί εν δοκιμάζεις να έχεις μαζί σου ενέσεις απομορφίνης (εμετική) και ατροπίνες (αντίδοτο). Εγω την σκύλα (11 χρονών) μου εγλίτωσα την 4 φορές ωες τωρά με τούντες ενέσεις. 'Αμα εν δηλητήριο που έχει η φόλα και όχι γυαλιά καρφιά γλιτώνεις το σκύλο.[/quote


φιλε μου πρεπει να φουρατα που εφαεν η σκυλα μου γιατι εν ελακτισε μονομιας επεθανε :( εν επρολαβα να καμω τιποτε :(
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από 'petros' »

ρε φιλε περσι με το γαμπρο μου πηγαμε μια περιοχη στο μητσερο ''περιοδο κυνηγιου''και μολις κατεβηκαμε και πηγα να ανοιξω στους σκυλους μου φωναξε "περιμενε ελα να δεις''.
τζινο που ειδα εκαταλαβα ποσο αμπαλατος εν ο κοσμος. γυρο γυρο η περιοχη γεματη κκεφτεδες με καρφιτσες.
Μα το θεο ηθελα να ηξερα ποιος μ@@@@@ς ηταν που σκεφτηκε ετσι πραμα να του τα ταισω ωστο τελευταιο...
τζε ατροπινες να ειχα τζε εμετικες να ειχα αμαν ετρωαν καληνυχτα
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από miky55 »

ξεκινατε τους που μωρα με δολωματα πανο σε τσακρουες του ποντικου και στο σπιτι και στο βουνο γυρω που το αυτοκινητο και οχι παντα το ιδιο δολωμα.ειναι ακυνδηνες και δοκιμασμενες με φοβαστε
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από diomedes »

'petros' έγραψε:ρε φιλε περσι με το γαμπρο μου πηγαμε μια περιοχη στο μητσερο ''περιοδο κυνηγιου''και μολις κατεβηκαμε και πηγα να ανοιξω στους σκυλους μου φωναξε "περιμενε ελα να δεις''.
τζινο που ειδα εκαταλαβα ποσο αμπαλατος εν ο κοσμος. γυρο γυρο η περιοχη γεματη κκεφτεδες με καρφιτσες.
Μα το θεο ηθελα να ηξερα ποιος μ@@@@@ς ηταν που σκεφτηκε ετσι πραμα να του τα ταισω ωστο τελευταιο...
τζε ατροπινες να ειχα τζε εμετικες να ειχα αμαν ετρωαν καληνυχτα
Ε ναι αλλο η καρφίτσες συμφωνώ. Εμένα όμως δεν μου έτυχε να βρώ με καρφίτσες η με τριμμένο γιαλλύ. Εν τις εμάθαν τούντες τέχνες πολλοί κόμα. Αλλά 4 φορές που έφαε δηλητήριο εμπόρεσα να την γλιτώσω. Τί να κάμω εν λυξιάρα η γέριμη.
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από GiorgosT »

lagomania έγραψε:
diomedes έγραψε:
lagomania έγραψε:φιλε μου HUNTER συγχωραμε αλλα διαφωνω πληρως μαζι σου πριν λιγο καιρο εχασα την καλυτερη μου σκυλα γιουρα καθαροαιμοι απο φολα :( και ενω εκανα 4 χρονια με κοπο εξοδα κτλ για να την κανω αστερι την εχασα μεσα σε 5 λεπτα :( απο τοτε αγορασα στους σκυλους μου φιμωτρα απο Ιταλια μου τα εφερε ενας φιλος και ακομα και τα μεγαλα σκυλια εξοκοιωθηκαν πληρως με τα φιμωτρα :) μετα απο 1 μηνα φυσικα και τους τα εβαζα καθημερινα επι ενα μηνα τωρα σηκωνουν λαγους οκ κουραζουνται περισσοτερο αλλα ειμαι ΑΣΦΑΛΕΣ ουτε τρωνε απο χαμε ουτε τσιλουν λαγουδακια στην μονη τα σκυλια μου ηταν 4 και εχασα το 1 ολα ηταν 4 χρονων και προσαρμωστηκαν πληρως αν και μεγαλα σκυλια 4 χρονων. κια τωρα το πρωτο πραμα που κανω στα σκυλακια μου εχτος βασικη υπακοη ειναι να προσαρμωστουν στα φιμωτρα απο μικρα :)


Φίλε μου γιατί εν δοκιμάζεις να έχεις μαζί σου ενέσεις απομορφίνης (εμετική) και ατροπίνες (αντίδοτο). Εγω την σκύλα (11 χρονών) μου εγλίτωσα την 4 φορές ωες τωρά με τούντες ενέσεις. 'Αμα εν δηλητήριο που έχει η φόλα και όχι γυαλιά καρφιά γλιτώνεις το σκύλο.[/quote

Φιλε λαγομανια,
Ακόμα χρεισιμοπειας τα φιμοτρα αν ναι στειλε καμια φοτο να τα δουμε.
φιλε μου πρεπει να φουρατα που εφαεν η σκυλα μου γιατι εν ελακτισε μονομιας επεθανε :( εν επρολαβα να καμω τιποτε :(
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”