Φίμωτρα!!!

spyros bettinsoli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011, 15:28

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από spyros bettinsoli »

exw mia 8ilikia brak me pointer troi ta panta pou xame epia sto stauro sta latsia eina apenanti pou to cyta shop. epiasa to no 6 kai exei diplo prostateutiko prosta. otan pame ston ktiniatro exei ena pinaka me skilous kai lei ta mege8i tous se auto 8a vasistite gia to mege8os tou fimotrou .pantos einai vasanistiko ala para na tin xasw. enx ana 8a to sini8isei ospou na 3ekinisi to kinigi alla siga siga i times 3ekinou pou kamia 15 kai panw. kai o 8eos voi8os!!!!!1
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από GiorgosT »

φιλε λαγομανια,
να σε παρακαλέσω να βαλεις καμια φοτογραφία απο τα φίμωτρα που εχεις!!!
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από Marinos »

επαναφερω το θέμα κοπελια!!
έχουμε κανενα νεο οσον αφορά τα φιμωτρα?? Είβρετε κανενα είδος που να είσαστε χάππι και εσεις και τα σκυλιά σας???
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από diomedes »

sotiris!129 έγραψε:bravo φιλε μου αμαν εκαταφερες ζε εγλιτοσες που τουτους τους σαταναες!
αλλα ρε φιλε ζε τουτος ο σκυλος σου ελεος 4 φορες ειδεν τον χαρο τιτσιρο και ακομα οτι βρισκει χαμε τρωει το :o πρεπει να πολλα σικιμετσις :P
Με 2 χρόνια καθυστέρηση ... Τωρα το είδα! Ηταν σαρκά ρε φιλε η γέρημη ότι έβρισκε έτρωε. Εμακαριστηκε το περασμένο Μάη 13 χρόνων. Μακάρι να κάμω τζιαι άλλη σαν τούτη αλλά να μεν εν έτσι λυξιάρα.
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από pai »

Marinos έγραψε:επαναφερω το θέμα κοπελια!!
έχουμε κανενα νεο οσον αφορά τα φιμωτρα?? Είβρετε κανενα είδος που να είσαστε χάππι και εσεις και τα σκυλιά σας???
φιλε εγω χρησημοποιο αυτα τα φημωτρα και ειμαι ευχαριστημενος!βεβαια στο παζαρι κυκλοφορουν και αλλα που μπορεις να κανεις της δομημες σου!
20130925_151901.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από Marinos »

pai έγραψε:
Marinos έγραψε:επαναφερω το θέμα κοπελια!!
έχουμε κανενα νεο οσον αφορά τα φιμωτρα?? Είβρετε κανενα είδος που να είσαστε χάππι και εσεις και τα σκυλιά σας???
φιλε εγω χρησημοποιο αυτα τα φημωτρα και ειμαι ευχαριστημενος!βεβαια στο παζαρι κυκλοφορουν και αλλα που μπορεις να κανεις της δομημες σου!
20130925_151901.jpg
thanks
δηλαδη το δισκολο εινε να έβρεις φιμοτρο που να μεν μπορει να φκάλει τη γλώσσα του, αλλα και αρκετα ανοιχτο για να αναπνεει ανετα κε να μεν κουράζετε γλιορα????
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Φίμωτρα.!!!!1

Δημοσίευση από pai »

thanks
δηλαδη το δισκολο εινε να έβρεις φιμοτρο που να μεν μπορει να φκάλει τη γλώσσα του, αλλα και αρκετα ανοιχτο για να αναπνεει ανετα κε να μεν κουράζετε γλιορα????[/quote]

μαρινο το θεμα που μιλουσαμε προχτες αυτο ειναι οτι το σκυλι μπορει να βγαλη την γλωσσα εξω(φυσικα πολυ λιγο 2 με 3 εκατοστα)και πρεπει το φιμωτρο μεσα να εχει αρκετο χορο για να μπαινει αερας ετσι ωστε να αναπνει καλητερα!ειναι μια καλη λυση που εφαρμαζει αρκετος κοσμος τωρα αλλα το ξαναλεω δεν προστατευει τα σκυλια μας 100%!
παντα φιλικα
ανδρεας!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Φίμωτρα!!!

Δημοσίευση από admin »

τα φίμωτρα Νταλί που χρησιμοποιώ προσφέρουν άνεση στον σκύλο για να γαυγίζει αλλά δέν επιτρέπει στην γλώσσα να βγαίνει έξω το πουλάει ο Στυλιανίδης στην Λεμεσό. Δέν είανι ότι το ποιό άνετο για το ζώο αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Φίμωτρα!!!

Δημοσίευση από andreasana210326 »

με τα δηλητηρια χωρις γυαλια και καρφιτσες μπορεις να καταφερεις να σωσεις το σκυλλο σου, με τις εμετικες και τις ατροπινες. βασικα ειναι 8εμα τυχης τη φολα 8α φαει το σκυλλι. Tο χειροτερο ειναι το δαγκωμα απο φινα....που ειναι και αυτο 8εμα τυχης σε ποιο σημειο 8α δαγκωσει το σκυλλο. Αν τον δαγκωσει πανω στο κεφαλι....τοτε δυστηχως τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα εως απ8ανα να ζησει ο σκυλλος. Μου ετυχε....να δαγκωσει η φινα το σκυλλο μου στο κεφαλι, ακριβως πανω στη νευρα που ερχεται πανω απο τη μυτη του σκυλλου. ΠΕ8ΑΝΕ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.... και ακουαμε ακομα τη φινα που εποφυσουσε. απο τοτε προσπα8ουμε οσο γινεται δηλ να εχουμε συνεχεια οπτικη επαφη με τα σκυλλια μας μπας και προλαβουμε το κακο.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Φίμωτρα!!!

Δημοσίευση από Marinos »

Να παρακαλούμε να μεν δουμε ποττε ετσι πραμα.
Τζινο που με ανησυχεί με την δική μου ειναι οτι σπιτι πολλα λιγο νερό πίννει και οταν παμε γυρό διψά πολλά ευκολα και θα ερτει να της δόκω νερο και μπράβο και ποτουτα. Αλλα μολις δει λιμνούα ή λαντούα θα πιεί :evil: θυμώννω της καμπόσο αλλα δεν κόφκει
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”