ΨΕΥΔΟΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΨΕΥΔΟΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από GiorgosT »

ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: ΨΕΥΔΟΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

GiorgosT έγραψε:ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!
ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ :!: :!: :!: :!:
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΨΕΥΔΟΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από admin »

Φίλε Πανίκο αν δέν το καταλάβατε το κανάλι με το ταμείο θήρας έχει χρόνια που άνοιξε ;) και εν πολλά πράγματα που αναφέρονται απο 'διάφορους' ;) μέσα στο φόρουμ που πουθενά αλλού δέν ανακοινώνονται επίσημα για διάφορους λόγους αλλά πρέπει να είμαστε στην θέση να δεχόμαστε και κάποια πράγματα όχι μόνο να κατηγορούμε και να επιρρίπτουμε ευθύνες με παροπίδες!!!!!! Αν κάποιοι έφυγαν απο το φόρουμ ή με τον τρόπο μας τους διώξαμε είχαμε τους λόγους μας, αν σε κάποια θέματα σας περιοδικό αντιδρούμε σημαίνει ότι μπορεί να υπάρχουν κάποιοι λόγοι που στην κοινή λογική να μην είναι ορατή για διάφορα πράγματα . Αλλά και για λόγους ασφαλείας και για λόγους έυθυξίας δέν μπορούμε να λέμε δημόσια τα πάντα. Το να βρεθούμε στο ίσο τραπέζι μέλη απο το φόρουμ και αρμόδιες υπηρεσίες για να συζητάμε για την μπεκάτσα και αυτα που σημειώσαμε λήφθηκαν πολύ υπόψη αυτό πρέπε να σας λέει πολλά.....
Προσέχουμε...για να έχουμε
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: ΨΕΥΔΟΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

MAZI ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΙΣΟ ΠΟΛΕΜΟ.....ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟΥΣ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΛΑΟΣ ΩΡΙΜΟΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ.....ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΡΩΞΕΙ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ.....ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥ ΑΝΘΙΜΟΥ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΨΕΥΔΟΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΣΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Άκουα σήμερα το ράδιο που εδιαβάζαν το φιλελεύθερο και είπαν ότι γράφει μέσα για απόφαση κάποιων για εκτροφή λαγών. Είδε / άκουσε κανένας τίποτε;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”